Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Zkušenosti s Emirates, Aeroflot, Turkey airlines, atd…

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel David David a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #303902
  mirecek mirecek 
  Účastník
  (205 odpovědí)
  byl(a) online před 3 dny

  Pochlubte se svými zkušenostmi s leteckými společnostmi. Má cenu letět s Aeroflotem za výrazně nižší cenu, jsou jejich služby srovnatelné s Emirates? Doposud létám jen s Emirates, ale letos uvažuji o změně.

  #303936
   meky 
  Účastník
  (213 odpovědí)
  byl(a) online před 3 dny

  Letěl jsem jenom jednou s Emirates na Maledivy na Boeingu 777 (4 úseky). Byl to zážitek. Letadlo letělo zcela v pohodě, obsluha výborná, jídlo v ceně + alkohol. Voda i na požádání. 10 pasažérů v řadě sedělo zcela pohodlně. V Dubaji čekání více jak 6 hodin, tak jsme dostali poukaz na jídlo ve vybraných obchodech dle výběru do určité ceny. Neměnil bych, ale nemám další zkušenosti a co mám převzaté, tak se někteří se modlili, aby už přistáli. Údajně není letadlo jako letadlo s počtem míst. Některá jsou nadupána sedadly, aby bylo co nejvíce pasažérů a větší zisk na úkor pohodlí.

  #303938
  David David 
  Účastník
  (241 odpovědí)
  byl(a) online před 12 hodiny

  Emirates je jen jedna, letěl jsem několik krát Aeroflotem, nebo jinou společností a bohužel kromě tedy ještě pár jiných arabských společností je to znát na kvalitě cestování . Každá společnost si nechává dělat letadlo na míru a každá má jiný počet možných cestujících . Pokud neřešíte , že je to o pár tisíc dražší tak jednoznačně emirates . Pozor u většiny ostatních společností je většinou i jiná doba strávená na cestě  a je rozdíl jestli jede člověk 13  nebo 24 hodin , ale s Aeroflotem to místo 24 pořídíte za 15 a to při 6 lidech je už dost velká částka .

  D

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Zkušenosti s Emirates, Aeroflot, Turkey airlines, atd…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Soroya » Březen 2018

Anketa

Využíváte slevové akce?

(68)
(177)
(51)

Nahrávání ... Nahrávání ...