Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Zajimavosti

Zvolené téma obsahuje celkem 262 odpovědí. Do diskuze (84 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Sim Sim a poslední změna proběhla před 5 dny, 5 hodiny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 256 z 263 (z 263 celkově)
  • Autor
    Sim Sim 
    Klíčník
    (9385 odpovědí)
    byl(a) online před 23 hodiny

Já myslím, že ne, je to čistě ryba pacifiku, vod kolem Aljašky. Harty, más fotku, toho, co jsi vytáhl v Norsku?

Seppl 
    Účastník
    (4 odpovědí)
    byl(a) online před 9 dny

Má někdo zkušenost s němcema ohledně přepravy filetovacích nožů v os.autě.Parta od kamoše dostala za ně pěkný flastr.

honzak honzak 
    Účastník
    (2443 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

Má někdo zkušenost s němcema ohledně přepravy filetovacích nožů v os.autě.Parta od kamoše dostala za ně pěkný flastr.

Ahoj. Uz to tu psala Janka. V nemecku je nuz chladna zbran. Nuz se prevazet muze, ale musi být uzamcen v nejake bedince nebo schrance. Pak je vse ok. Proste nesmi být po ruce. Janko jestli ne tak mi oprav.

honzak honzak 
    Účastník
    (2443 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

http://rybolovnorsko.cz/forums/topic/delka-cepele-noze-v-nemecku

Sim Sim 
    Klíčník
    (9385 odpovědí)

Včerejší oslavy státního svátku v Bergenu

Harty 
    Účastník
    (1127 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Já myslím, že ne, je to čistě ryba pacifiku, vod kolem Aljašky. Harty, más fotku, toho, co jsi vytáhl v Norsku?

Já ji nevytáhl, já na ni jen koukal jak tele . Je chyba , že jsem ji nevyfotil. Škoda, že ji sem nedal lovec, který ji ulovil.

Rosta 
    Účastník
    (238 odpovědí)
    byl(a) online před 5 hodiny

Já měl nuž v kufru auta ještě   v kufříku s cajkama a stejně mne vybrali soudruzi z NDR,Byl to nožík který se otevýral jenou rukou a to do strany ne dopředu.Velikost přesně už nevím ale tak těch10-12cm ,Filetáky jim nevadili.Po pul roce mi přišlo vyrozumění z nějakého ředitelstvý jejich policie že pokuta byla oprávněná  za nedovolené ozbrojování.Tak pozor na nožíky od Větnamcu.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9385 odpovědí)

Krásný úlovek Leoparda z Nordkkapu 27.8kg

Prohlížíte 8 příspěvků - 256 z 263 (z 263 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Zajimavosti

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa