Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výběr elektrického multiplikátoru 2017

  • Toto téma obsahuje celkem 59 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 60)
  • Autor
    Příspěvky
  • #277782
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Ten naviják je ,,krasavec,, a konečně první Shimano v angličtině.

    Super.

    #277802
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Chytal jsem na dvě rozličné různě velké elektriky Daiwa. Nejsou špatné, ale malé mouchy mají. Pokud bych kupoval, tak se taky zamyslím nad velikostí.500 je poměrně malá a při silnější šňůře bych řekl, tak 250-300m max. Navíc neskýtá velkou rezervu při zkrácení šňůry( podření, utržení). Výhodou je zase menší hmotnost, takže něco za něco. Všeobecně raději značku než neznačkové.

    #277849
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Nové modely elektrik Daiwa, bohužel jen pro asiijský trh.

    #277852
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    Ahojte ,

    hlavně než navijáky mě ohromila akce těch prutů, to se opravdu nevidí .

    D

    #277876
    vladov
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Zase nič pre ľavákov. (Nech im zhrdzavejú čím skôr  hahahaha)

     

    #277910
    Maras
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Ahojte , hlavně než navijáky mě ohromila akce těch prutů, to se opravdu nevidí . D

    Taky se na to dívám, velmi tenké a na můj vkus, moc dlouhé na moře. Ale akce fantastická. Jsou to pruty Daiwa, jaký model?

    #277912
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    To kdybych věděl jaké pruty to jsou, tak jdu do toho, ale mám obavu, že se jedná o jednodílné pruty , nebo ty co mají držák zvlášť , tím pádem ta akce je lepší, ale pro nás co si to vozíme je to díky transportu k ničemu. Ještě může být ta velikost způsobena tím , že ti japonci jsou malí :-))

    #277928
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    To kdybych věděl jaké pruty to jsou, tak jdu do toho, ale mám obavu, že se jedná o jednodílné pruty , nebo ty co mají držák zvlášť , tím pádem ta akce je lepší, ale pro nás co si to vozíme je to díky transportu k ničemu. Ještě může být ta velikost způsobena tím , že ti japonci jsou malí :-))

    Ahoj, asi by jsi nešel, cena prutu je cca 32.000Kč.

    Na  ebay se objevují.

    http://www.ebay.com/itm/Daiwa-Msd-Viper-Otoshikomi-S-217SMT-offshore-boat-drop-game-rod-F-S-from-Japan-/162417747100?hash=item25d0da249c:g:2o8AAOSwfVpYueFz

    #277931
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Každý rok mě šokuje, za kolik peněz je možné prodat určité zboží. Naviják bych pochopil za 30tis, ale prut? Čučím jako tele na nový vrata.

    #277937
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Což o to, prut je to pěkný, ale asi málokomu to doma projde 🙂 , nebo kdo by to přiznal za ty prachy.

    To už je dost pro spoustu lidí, možná i zbytečné.

    Je to jak ta hláška : Největší strach mám z toho, že až umřu, manželka prodá pruty za cenu jakou jsem  jí řekl, že jsem je koupil.  🙂

    #277952
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    Ty blaho, tak to čumím, utratím hodně za věci které skoro nepoužiji, myslím jako hromada z nás, ale fakt 32000 za prut bych nedal , a ještě to je carbon, jeden ťukec na lodi a je v háji

    Navarchus , přesně tak hrozím se toho co udělají s výbavou až se ztratím 🙂

     

    #279506
    Majk1
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Ahoj všem, uvažuji o rozšíření svojí výbavy a koukám po elektrice. Asi nejvíc se mi líbí Shimano Dendou Maru 1000, ale u ní (ani asi jiné elektriky) jsem nenašel verzi pro navíjení levou rukou… Existuje vůbec, nebo se s elektrikou “bojuje” jinak?

    Předem díky za info, Michal

    #279528
    Hakl
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Znám dva typy elektrických multiplikátorů na levou ruku: DAIWA SEABORG 300J-L a SHIMANO 14 FORCEMASTER 401. Ani jeden se však nedováži do ČR. Dle mého názoru ten SEABORG 300J-L od Daivy je to nejlepší co lze v Norsku použít neboť ovládací páčka v ose navijáku je universálním řešením.

     

    #279606
    Majk1
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Diky moc za nasmerovani. Koukal jsem na oba – moc pekny kousky a asi by se sem i daly dostat. Bohuzel to asi ale nebudu riskovat kvuli zarukam a pripadnemu servisu… Nevim, jestli je na ne celosvetova garance pripadne jaka by byla dostupnost dilu. Bud tedy skoncim u “manualu”, nebo se budu jak se rika “drbat pravou rukou za levym uchem” u elektriky 🙂

    #279612
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Diky moc za nasmerovani. Koukal jsem na oba – moc pekny kousky a asi by se sem i daly dostat. Bohuzel to asi ale nebudu riskovat kvuli zarukam a pripadnemu servisu… Nevim, jestli je na ne celosvetova garance pripadne jaka by byla dostupnost dilu. Bud tedy skoncim u „manualu“, nebo se budu jak se rika „drbat pravou rukou za levym uchem“ u elektriky :-)

    Žádná celosvětová garance není. Pokud si vybereš model, který se do Evropy nevozí, tak seš v tom na vlastní triko. Záruku a servis si musíš uplatnit v Asii, kde sis elektriku koupil. Případný pozáruční servis je velmi složitý, protože zde není ani podpora náhradních dílů. Já bych do indiduálního dovozu nešel. Většina elektrik se ovládá tlačítkem, nebo potenciometrem. Dá se ovládat levou i pravou rukou. Toto je v současnosti best seler od Daiwa, s plnou podporou servisu a náhradních dílů.  Zmenšená 750 http://www.topfishing.eu/daiwa-tanacom-500.html Už jsem na nich dělal posezóní servis a jsou moc dobře poskládané s garancí dlouhé životnosti.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 60)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Výběr elektrického multiplikátoru 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(114)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...