Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Volná místa – nabízejte a poptávejte

Zvolené téma obsahuje celkem 257 odpovědí. Do diskuze (141 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Polcin a poslední změna proběhla před 3 dny, 5 hodiny.

Prohlížíte 3 příspěvky - 256 ze 258 (z 258 celkově)
  • Autor
     Tromso 
    Účastník
    (3 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Ahoj, pro všechny kteří chtějí do Norska na sever a nemají s kým jet v příštím roce, nabízím, můžeme jet spolu. Mám tři volná místa. Je to vhodné i pro úplné začátečníky nebo klidně i rodinu. Zajištěné je ubytování, strava, a průvodce. Chytání s průvodcem je 5 dní z deseti. Ostatní dny je loď k dipozici ale bez průvodce. Cena za osobu je 19 000 Kč. K ceně je nutno započítat ještě dopravu do místa. Možno i letecky. Dále pak náklady na pohonné hmoty do lodě. Základní rybářské vybavení je součástí lodě a není potřeba mít vlastní. Mám dva termíny jeden v červnu a druhý z jara v dubnu. Chtěl jsem vyzkoušet jak berou ty velké. My jsme dva tak nás bude celkem 5.  Podrobnosti následně emailem kontakt prosím přes SZ.

kusakl 
    Účastník
    (1 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Ahoj,měl bych zájem o dvě místa pokud ještě volno ? Můžete zaslat podrobnosti?

Díky

Libor

Polcin 
    Účastník
    (3 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Hledám 2-3 pohodové rybáře nejlépe z Brna a okolí na termín 22.8 -1.9.2019 do osvědčené  lokality středního Norska. V případě zájmu volejte na 604 236 137  nebo: polcarB@seznam.cz.

Prohlížíte 3 příspěvky - 256 ze 258 (z 258 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Volná místa – nabízejte a poptávejte

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Soroya » Březen 2018

Anketa