Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu VIKNA – chata BOGEN 2016

Zvolené téma obsahuje celkem 79 odpovědí. Do diskuze (19 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  tomass a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 5 příspěvků - 76 z 80 (z 80 celkově)
  • Autor
     jak 
    Účastník
    (38 odpovědí)
    byl(a) online před 5 dny

Ahoj všem kteří letos míří na Viknu.  My tam sice vyrážíme až zač. června, ale začínáme připravovat cestu a tak by mne zajímalo jaké trasy se Vám osvědčily. My jsme vyzkoušeli snad už všechny varianty jak přes moře (Sassnitz-Trelleborg, Hirtshals-Langesund,Frederikshavn-Oslo, suché Dánsko) a dál po E6 – kromě cesty přes Švédsko. Tu bychom chtěli vyzkoušet letos takže zvažujeme trajekt do Trelleborgu, most Kodaň-Malmo, trajekt Helsingor-Helsinborg. Podělte se o  své zkušenosti kudy jezdíte Vy?!

Jezdíme na pohodu –   střídáme se 2 řidiči. V loni nám trasa Nový Bor – Frederikshaven – trajekt 8 hodin –  Oslo – po E6 a na konci po 776 a trajekt Geisnes-Hofles cca 30 min – Lovoen Gard trvala cca 33 hodin. Výhodou bylo, že jsme za 30E měli 4lůžkovou kajutu a v klidu mohli +- 6 hod. spinkat 🙂

Kousek z té cesty přes Švédsko (z Mory do Norska) jsem jel před cca 8 lety ale už si ji moc nepamatuju takže uvítám všechny zkušenosti. Díky Honza

KUL 
    Účastník
    (24 odpovědí)
    byl(a) online před 3 měsíců

Ahoj,

tak jaký byl letos lov na této oblasti? Byl někdo na místě Bogen chata p.Bohunek? My tam jedeme příští rok tak bych potřeboval nějaké info.

Díky

Milan Čechovský 
    Účastník
    (48 odpovědí)
    byl(a) online před 5 hodiny

Ahoj, jezdíme do švédska už víc jak 10 let a trasy  do Trelleborgu i most Kodaň – Malmo máme projeté několikrát. Vždy se rozhodujeme podle toho, jak nám to vychází časově. V kolik máme dojezd na místo určení a to jezdíme hooodně na sever švédska. Každopádně obě trasy jsou v pohodě a nikdy jsme neměli žádné větší problémy. Cesta na sever švédska absolutně v pořádku bez komplikací, jen si užíváš tu nádhernou krajinu. 🙂

Janovarka 
    Účastník
    (2 odpovědí)
    byl(a) online před 9 měsíců

Zdravím, záleží kdy jedete. My jezdíme přelom května a června, na přívlač bývá už dost polaků, treska jak který rok. Ubytování super, o wifi si majiteli musíš říct, je pod heslem.  Dobrá místa pro chytání ti vyznačí na mapě, nejlepší lov míváme brzo ráno nebo v noci.

tomass 
    Účastník
    (2 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

ubytování v Bogen je pěkné, vyborné lokality na polaky. jediné co je špatně je že motory na lodích jsou uškrcené a netočej vic jak 3600, to znamená že lod nejede vic jak 14km, a to je dost opruz při přejiždeni a hledání ryb. navic mi to přijde jako trochu podvod na lidi. při vyběru kam pojedu do Norska na ryby mě nejvic zajimaji dve veci, lokalita blízkost volného moře a lode s motory, a jestliže si objednam 50 motor tak očekavám že tak bude jezdit. tohle vymyslí jenom čech, u nora se mi nikdy nestalo aby motory byli omezený.

Prohlížíte 5 příspěvků - 76 z 80 (z 80 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu VIKNA – chata BOGEN 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa