Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Vikna 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  tancik a poslední změna proběhla před 1 týden, 3 dny.

Prohlížíte 9 příspěvků - 16 z 24 (z 24 celkově)
  • Autor
     jak 
    Účastník
    (52 odpovědí)
    byl(a) online před 11 dny

Ahoj, včera jsme se po týdnu vrátili z Andviky. První tři dny bylo poměrně větrno, s přeháňkami, občas i sníh s deštěm a krupky. Vyjet se sice s obtížemi dalo, ale museli jsme se schovávat za ostrůvky. Větru odpovídal i rychlejší drift, takže i na poměrně mělké vodě, do 20 m, jsme museli používat těžší (50g) jigy aby propadly ke dnu a ryby jsme museli hledat. Potom se počasí trochu zklidnilo, že se dalo vyjet i dál na moře a to už bylo lepší. Ale i tak byl tento týden na ryby slabší, to potvrdil i Mikal. Zoomy jako nástraha vedly.

to IGORECKO: jak to vypadalo po našem odjezdu?

Honza

IGORECKO 
    Účastník
    (558 odpovědí)
    byl(a) online před 5 dny

Ahoj, slnečno – 2 dni nám ryby nešli.

Potom sa zatiahlo, začalo pršať, ale vietor sa ustálil. Po zátokách sme pochytali tresky hnedé a polaky do 1m.

Top nástrahy: Daiwa Dfin+Relax Kopyto – farba fluo zelená a fluo oranžová + Zoomy (watermelon a potom červené).

Jeden polak zobral v stĺpci v hĺbke 5m – zvyšok 10m na dne.

Musím ale povedať, že také tresky ako nosili Švédi a Nemci z mora ešte nad Kvaloy – 30 min jazdy – ale s 150hP motorom –  som v strednom Nórsku ešte nevidel. Všetky mali 27kg a viac.

IGORECKO 
    Účastník
    (558 odpovědí)
    byl(a) online před 5 dny

Toto nachytali na otvorenom mori

ZM ZM 
    Účastník
    (1076 odpovědí)
    byl(a) online před 3 hodiny

27kg? Dohromady?

Kliknis Kliknis 
    Účastník
    (941 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

27kg? Dohromady?

😂👍

IGORECKO 
    Účastník
    (558 odpovědí)
    byl(a) online před 5 dny

27kg? Dohromady?

tie som nefotil, lebo už boli vyfiletované.

Každopádne čo sa týka polakov – prišli sme si na svoje.

tancik 
    Účastník
    (33 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Ahoj, nějak nám zamrzlo vlákno z Vikny. Těšil jsem se na reportáž od jaka, ale nic. Nám se to hodně pomalu blíží, ještě 36 dní. Těším se na jakoukoliv zprávu z Andviky a okolí, jestli tam někdo je nebo byl. Přeji všem pěkný lov.

jak 
    Účastník
    (52 odpovědí)
    byl(a) online před 11 dny

Ahoj, nějak nám zamrzlo vlákno z Vikny. Těšil jsem se na reportáž od jaka, ale nic. Nám se to hodně pomalu blíží, ještě 36 dní. Těším se na jakoukoliv zprávu z Andviky a okolí, jestli tam někdo je nebo byl. Přeji všem pěkný lov.

Ahoj, krátké info jsem psal hned 20.5. po návratu (první příspěvek na této stránce), bohužel jsem neměl k dispozici fotky tak to bylo stručné. Pokud máš dotazy, ptej se, pokud budu vědět rád odpovím.

tancik 
    Účastník
    (33 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Ahoj, nějak mi tvůj příspěvek utekl. Zajímalo mě, jestli jsi tam již někdy byl. Jestli má cenu jezdit k Metarenu a na Vevlan, nebo si udělat výlet na Kvaloy.Minule jsem tam byl někdy v polovině června a to jsme se trefili do pěkné rybačky. Letos jedeme o měsíc později a stále je to pro mě nová lokalita, tak nevím, na jaká místa se více soustředit. Také, jestli obměnil lodě nebo zůstaly ty červené, na kterých jsme jezdili.

Prohlížíte 9 příspěvků - 16 z 24 (z 24 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Vikna 2019

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Soroya » Březen 2018

Anketa