Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Videonávody na rn.cz

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Radislav Kryl Radislav Kryl a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #270226
  Duke Duke 
  Správce
  (1251 odpovědí)
  byl(a) online před 8 hodiny

  Neustále se snažíme, aby se zde každý cítil dobře, a proto jsme vytvořili základní sadu videonávodů, jak co nejlépe ovládnout tyto stránky. Dozvíte se, jak si vytvořit účet, přispívat do diskuze, vložit fotky, okometovat článek nebo vyhledat co Vás zajímá.

  Registrace a přihlášení

  V tomto videonávodu se dozvíte jak si založit účet a jak se do něj přihlásit.

   

  Uživatelský profil

  Zde si převedeme jak na editaci svého profilu a dalších funkce.

   

  Jak na články

  V tomto videu si ukážeme jak na články, žádný vám už neunikne a dozvíte se, jak najít co vás zajímá.

   

  Vše o diskuzi a vkládání příspěvků

  V tomto návodu si ukážeme, jak ovládat diskuzi, jak vložit příspěvek, jak editovat text, jak vložit velkou fotku z jiné stránky, jak vložit youtube video, jak vložit vlastní fotky a jak založit vlastní nové téma.

   

  Nemáme problém vytvořit videonávod na cokoliv ohledně ovládnutí těchto stránek rybolovnorsko.cz. Pokud si s něčím lámete hlavu, tak neváhejte a napište svůj problém sem a v co nejkratší době vložíme videonávod na rešení Vašeho problému.

   

  #270268
  storm storm 
  Účastník
  (96 odpovědí)
  byl(a) online před 21 dny

  Proč vás nevyzkoušet. Můj problém je, že bydlím v lokalitě, kde je připojení k internetu mizerné a není možnost volby rychlejšího připojení. Můj foťák dělá asi 4-6MB fotky a ty je strašnej boj nahrát sem, nebo i jinam na internet. Vím že se dají fotky snadno zmenšit, ale už si nepatuji jak. Dal by se teda udělat videonávod na snadné a rychlé zmenšení fotek? Myslím, že by se to mohlo hodit i do Norska na lokality, které mají taky špatné připojení k internetu. Předem dík.

  #270388
  Otta Otta 
  Účastník
  (629 odpovědí)
  byl(a) online před 1 rok

  Pro storm:Ahoj,taky jsem takovej antitalent ale zmenšuju takto/přidám obrázky,předpokládám že tam vlezou,pokud  ne napiš mě na mail a já ti je pošlu–ottazoubek@seznam.cz–Takže otevřu fotku v prohližeči–Microsoft Office Picture Manasger–ale maj to asi i jiné prohližeče.Nahoře kliknu na Upravit fotky,vpravo vyskočí panel na různé úpravy,tam kliknu na změnit velikost,opět vyskočí nabídka a v té kliknu nahoře na Předdefinovaná šířka a výška-v okénku vyberu nějvětší velikost a kliknu na OK-potom obrázek zavřu,počítač se zeptá jestli má změnu uložit tak odsouhlasíš a je to.Bacha na jednu věc,pokud chceš v počítači zachovat obrázek i v původní velikosti tak ho zkopíruj a úpravu prováděj na kopii.Ahoj Otta.

  #277039
  Radislav Kryl Radislav Kryl 
  Účastník
  (478 odpovědí)
  byl(a) online před 2 měsíců

  Nebo úplně jednoduše, označ si fotky, dej odeslat sám sobě, nabídne se ti formát se třemi velikostmi dej si ten největší 1280 x 1024  a odešli. z mailu si je ulož zpět do složky a přejmenuj si je nějak ať je mezi fotkama najdeš, po nahrátí je klidně vymaž.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Videonávody na rn.cz

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Anketa

Jakou platební metodu preferujete?

(66)
(5)
(24)
(1)

Nahrávání ... Nahrávání ...