Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Videonávody na rn.cz

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Radislav Kryl Radislav Kryl a poslední změna proběhla před 7 měsíců, 1 týden.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
  • Autor
    Duke Duke 
    Klíčník
    (1196 odpovědí)
    byl(a) online před 3 hodiny

Neustále se snažíme, aby se zde každý cítil dobře, a proto jsme vytvořili základní sadu videonávodů, jak co nejlépe ovládnout tyto stránky. Dozvíte se, jak si vytvořit účet, přispívat do diskuze, vložit fotky, okometovat článek nebo vyhledat co Vás zajímá.

Registrace a přihlášení

V tomto videonávodu se dozvíte jak si založit účet a jak se do něj přihlásit.

Uživatelský profil

Zde si převedeme jak na editaci svého profilu a dalších funkce.

Jak na články

V tomto videu si ukážeme jak na články, žádný vám už neunikne a dozvíte se, jak najít co vás zajímá.

Vše o diskuzi a vkládání příspěvků

V tomto návodu si ukážeme, jak ovládat diskuzi, jak vložit příspěvek, jak editovat text, jak vložit velkou fotku z jiné stránky, jak vložit youtube video, jak vložit vlastní fotky a jak založit vlastní nové téma.

Nemáme problém vytvořit videonávod na cokoliv ohledně ovládnutí těchto stránek rybolovnorsko.cz. Pokud si s něčím lámete hlavu, tak neváhejte a napište svůj problém sem a v co nejkratší době vložíme videonávod na rešení Vašeho problému.

storm storm 
    Účastník
    (81 odpovědí)
    byl(a) online před 5 dny

Proč vás nevyzkoušet. Můj problém je, že bydlím v lokalitě, kde je připojení k internetu mizerné a není možnost volby rychlejšího připojení. Můj foťák dělá asi 4-6MB fotky a ty je strašnej boj nahrát sem, nebo i jinam na internet. Vím že se dají fotky snadno zmenšit, ale už si nepatuji jak. Dal by se teda udělat videonávod na snadné a rychlé zmenšení fotek? Myslím, že by se to mohlo hodit i do Norska na lokality, které mají taky špatné připojení k internetu. Předem dík.

Otta Otta 
    Účastník
    (627 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Pro storm:Ahoj,taky jsem takovej antitalent ale zmenšuju takto/přidám obrázky,předpokládám že tam vlezou,pokud  ne napiš mě na mail a já ti je pošlu–ottazoubek@seznam.cz–Takže otevřu fotku v prohližeči–Microsoft Office Picture Manasger–ale maj to asi i jiné prohližeče.Nahoře kliknu na Upravit fotky,vpravo vyskočí panel na různé úpravy,tam kliknu na změnit velikost,opět vyskočí nabídka a v té kliknu nahoře na Předdefinovaná šířka a výška-v okénku vyberu nějvětší velikost a kliknu na OK-potom obrázek zavřu,počítač se zeptá jestli má změnu uložit tak odsouhlasíš a je to.Bacha na jednu věc,pokud chceš v počítači zachovat obrázek i v původní velikosti tak ho zkopíruj a úpravu prováděj na kopii.Ahoj Otta.

Radislav Kryl Radislav Kryl 
    Účastník
    (468 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Nebo úplně jednoduše, označ si fotky, dej odeslat sám sobě, nabídne se ti formát se třemi velikostmi dej si ten největší 1280 x 1024  a odešli. z mailu si je ulož zpět do složky a přejmenuj si je nějak ať je mezi fotkama najdeš, po nahrátí je klidně vymaž.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Videonávody na rn.cz

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Soroya » Únor 2017

Anketa