Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 322 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Buky a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 323)
  • Autor
    Příspěvky
  • #305786
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj Harty,  to víš byl to super večírek na Veiholmenu:-)  teď  to byla taková rozcvička, ale v květnu to bude mazec.  Zdravím všechny kamarády!!

    #305807
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Zdravím Piva. Hlavně, že se vám tam všem líbí.

    #305832
    osprey
    Účastník
    (67 odpovědí)

    Poslední fotky z roku 2018. Další budou, pokud do Veiholmenu zase někdy dorazím. Tentokrát je to z místní pstruhovky.

    #306247
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Zdarec všem,

    moje maličkost a náš tým se taky těší na novou sezonu. V 8.6. jsme na místě a co si budeme povídat, kdyby se kromě všeho jiného povedl i nějaký ten stříbrný ….. Asi by to bylo už “kurevský” štěstí :D.

    Samozřejmě se těším na pohodový “personál” Dejva a Otase …

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 1 měsícem uživatelem Lukas Adam.
    #306294
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Zdarec všem, moje maličkost a náš tým se taky těší na novou sezonu. V 8.6. jsme na místě a co si budeme povídat, kdyby se kromě všeho jiného povedl i nějaký ten stříbrný ….. Asi by to bylo už „kurevský“ štěstí :D. Samozřejmě se těším na pohodový „personál“ Dejva a Otase …

      Proč štěstí? Kdo umí ten umí. Znám to. Mě taky říkají , jak takový dřevo jako já může mít pořád štěstí. Držím ti palce ať alespoň jednoho stříbrňáka  na nej. místě ve stř. Norsku ulovíš.

    #306295
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Zdarec všem, moje maličkost a náš tým se taky těší na novou sezonu. V 8.6. jsme na místě a co si budeme povídat, kdyby se kromě všeho jiného povedl i nějaký ten stříbrný ….. Asi by to bylo už „kurevský“ štěstí :D. Samozřejmě se těším na pohodový „personál“ Dejva a Otase …

    Proč štěstí? Kdo umí ten umí. Znám to. Mě taky říkají , jak takový dřevo jako já může mít pořád štěstí. Držím ti palce ať alespoň jednoho stříbrňáka na nej. místě ve stř. Norsku ulovíš.

    Harty diky, víš jak to tam chodí. Nepamatuji si jestli si ho viděl nazivo, každopádně jsme spolu bavili. Je to tak jak říkas, lokalita paradni a člověk nikdy neví. Kdy ty se letos chystáš?

    #306566
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Čau Luky, sice jsem ho viděl jen na fotce- bohužel, ale i to stačilo. My v té době byly na vodě, tak jsme měli smůlu. Ale vše si přesně pamatuji, to jak si mi o tom vyprávěl. Tak že si pamatuji kde, jak a na co jsi ho zdolal. Jo a taky si pamatuji ten tvůj nevěřící výraz v obličeji.                                                                                        Letos se nechystám a kamarádům jsem to z předstihem oznámil aby se mnou nepočítali.  Jenže pár měsíců uběhlo a já tu blbost co jsem řekl začínám přehodnocovat. Vypadá to tak, že se k někomu asi přifařím. Slíbil jsem rodině, že letos pojedu s nimi na dovolenou, tak to musím dodržet. Ideální by bylo jet s rodinou do Norska. No nějak to dopadne.

    #306589
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj Harty, zavolej Davidovi možná mají ještě  volno na dětský týden na Veiholmenu.   Škoda že si spolu nedáme doutníček.

    #306667
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Čau Luky, sice jsem ho viděl jen na fotce- bohužel, ale i to stačilo. My v té době byly na vodě, tak jsme měli smůlu. Ale vše si přesně pamatuji, to jak si mi o tom vyprávěl. Tak že si pamatuji kde, jak a na co jsi ho zdolal. Jo a taky si pamatuji ten tvůj nevěřící výraz v obličeji. Letos se nechystám a kamarádům jsem to z předstihem oznámil aby se mnou nepočítali. Jenže pár měsíců uběhlo a já tu blbost co jsem řekl začínám přehodnocovat. Vypadá to tak, že se k někomu asi přifařím. Slíbil jsem rodině, že letos pojedu s nimi na dovolenou, tak to musím dodržet. Ideální by bylo jet s rodinou do Norska. No nějak to dopadne.

    Ahoj Harty,

    jak píšeš, koukal jsem chvíli jako puk …. :D. škoda mohli jsme pokecat a taky posedět u pifka. My se těšíme čím dál tím víc – snad se nic nep…e. Pokušení na Veiholmenu je spousta, snad se konečně taky trefím pořádně do ryb. Ikdyž mým skromným přáním je jeden pořádný polak na vláčku …

    #306671
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Příprava na Veiholmen

    #306674
    vydra-cz
    Účastník
    (213 odpovědí)

    Piva ahoj koukám že v té krásné sestavě nemáš žádného stříbrnáka

    #306675
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Máš pravdu, ty jsem tam přidával až večer a fotku už jsem neudělal.

    #306681
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Tak i se stříbrňákama

    #306728
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Tak i se stříbrňákama

       Ta druhá fotka – perleť, tak ta funguje náramně. Ještě na něj stříkni černej hřbet a bude dokonalej. Vloni jsem jich pár udělal a ryby na ně šli jedna báseň , tedy než jsem je všechny utrhal.

    #306729
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Luky dočkáš se.  Vloni to počasí moc nevyšlo. Na druhou stranu se nachytali moc pěkný obecňačky. Šance chytit vekýho polaka na Veiholmenu je hodně vysoká.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 323)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...