Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 270 odpovědí. Do diskuze (56 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #293470
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    No to jsem zvědav i ja ale myslim ze všeobecně tyhle “ mořské mouchy “ úspěšně jsou .Kazdopadne uz mi škube rukama  :-)))

    #293471
    Piva
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Krásná práce. Cena?

    #293489
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    No to jsem zvědav i ja ale myslim ze všeobecně tyhle “ mořské mouchy “ úspěšně jsou .Kazdopadne uz mi škube rukama :-)))

    Přeju hodně štěstí, mě to na ně moc nešlo. Ale letos jim dám zase možnost. Ps. motám si je sám:-)

    • Odpověď byla upravena před 6 roky uživatelem stroft.
    #293493
    Piva
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Z čeho to motáš, co to je za matroš?

    #293495
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Z čeho to motáš, co to je za matroš?

    Ahoj, je toho hodně ale základ je kohoutí skalp a Craft Fur.

    #293497
    JirkaZ.
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Tyhle chlupatice jsem taky vázal a zkoušel, ale.., oproti gumě jsem výhodu nenašel, navíc chlupatice musíš usušit, drží se v tom voda

    #293515
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Tyhle chlupatice jsem taky vázal a zkoušel, ale.., oproti gumě jsem výhodu nenašel, navíc chlupatice musíš usušit, drží se v tom voda

    Pár výhod se najde, umotám si barvu a délku, jakou potřebuji, stojí  to nula nula prd. Neukousnou mi ocásek jako u gumy a hlavně můžu posadit háček hodně blízko k ocásku aniž bych narušil chod. V kombinaci s čebaruškou fajn chytaní. Ps. pocit ze zdolané ryby na vlastní nástrahu, taky není k zahození:-)

    #293685
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Že by nový apartmán na Veiholmenu ??? :-)))

    #293878
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Zdravíme vás z Veiholmenu! Dneska fičelo, jak když si David dá zelňačku, chilli con carne a zapije to podmáslím, takže jsme vyrazili na pstruhy na sladkou. Bohužel nám naše třpytky velikosti 0 nechtěly prorazit cca 18cm led, který se na jezerech stále nacházel a pokus vyvrtat dírku vývrtkou na kapesním nožíku skončil katastrofálním neúspěchem. Lov na proudné vodě byl stejně úspěšný jako na jezerech, voda o teplotě 0.2 stupně Celsia pstruhy rozpohybovala asi jako rohypnol lenochoda…nicméně procházka to byla nádherná, posuďte sami…a pro spravení nálady přikládáme ještě foto největšího mníka z únorové výpravy (143cm). Zítra vypadá předpověď příznivě, tak snad přidáme další kousky…

    P.S.: Dnešní suši ze včera ulovené obecné a dnes podseklého sledě z břehového chytání chutnalo skvěle

    #293885
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Ahoj Berny posilam ti leteckou poštou 3 balíky teplého Ostravského vzduchu s malou příměsi smogu který ohřeje i zbytek Veiholmenskych jezer .Baliky otvirejte prosim pomalu a na více místech aby jste to tam ohřáli rovnoměrně .

    Zdar a sílu …….těším se ze v létě snad uvidíme .:-)))

    #293889
    Piva
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Berny jde z extrému do extrému. Nedávný výlov je toho dukazem.

    #293895
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ahoj,dneska a středa máte ideální podminky,mirny vánek,tak hodně vohnuty proutky😃

    #293899
    muskar
    Účastník
    (5 odpovědí)

    🙂 no s tím ledem je to asi k pláči. Tak pořádně dýchejte ať to rozmrzne. A mi se budeme modlit aby tomu tak bylo za deset dní :-)))))))).

    Tak ať nachytáte !!!!!! 🙂

     

    #293920
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Počasí se konečně umoudřilo a nastalo jaro. Tomu odpovídaly i úlovky. Převažovali polaci a obecný. Nej. polak 92 cm

    #293923
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Paráda a gratulace. V sobotu Vas střídám. Rukama mi fest  škube 😃

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...