Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #287175
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Nová hračka dorazila 🎣

    #287178
    Karlosgal
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Už se těším.  Pořád si hrajeme s myšlenkou rychlé návštěvy v říjnu.  Zajet si pro pár makrel

    #287179
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Ta moznost urcite je,kluci maji určitě volno,ja jeste nevim no

    #287180
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Jojo také už máme termín zamluvený 23.5 2018 odjezd

    #287181
    Karlosgal
    Účastník
    (12 odpovědí)

    Musíme ten říjnový výlet pořádně propočítat. Trochu ta rybařina leze do peněz 🙂

    #287182
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    tak plný auto a na pár dní, to by teoreticky nebylo nic hroznýho … pár makrel, štikozubců a domu, to by se mi taky líbilo

    #287204
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    2:20 😀 můj čas na to psát nějaká moudra, jak se tu máme :)… Pro začátek něco pro Pepe-Pepapol, nebo spíše pro Jakuba a Michala 😀 aby viděli, jak jejich rady nebereme na lehkou váhu!

    #287206
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Rychlá fotodokumentace důvodu mého bdění :)… Polární záře již začíná!!!! Ano vyfotila jsem rychle monitor 😀 ale zítra můžeme čekat fajn snímky od Martina Kolesy… A pokud nebude taková oblačnost a světlo měsíce stále silné, možná bude zítra vidět ještě lépe. Takže já už spát nebudu nikdy 😀

    #287210
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ráda bych doplnila pár informací k minulému týdnu, který utekl jako voda. Berny již nějaké příspěvky přidal, ovšem poslední dva dny byly teprve parádní. Opět nás trápilo počasí, ale i přes to se podařilo nachytat. Pátrám v paměti, abych neurazila nějakou partu vláčkařů, ale dovoluji si tvrdit, že v minulém týdnu vyhrával lov ve větších hloubkách. A nebo se jen sestava baráku skládala z milovníků pilkrů. Z hlubin bylo vytaženo několik mníků přes metr a kvanta jednoskvrn. V čele stojí Jirka Smolík se svým mníkem 135 cm! Vysněná ryba chycená v podstatě v posledním driftu pobytu 🙂

    #287216
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Minulý týden také přinesl velké množství druhů ryb a mořských potvor :)… Opět Jirka (i na pevnině chytal racky) zapřáhl mořskou kočku a ďasa, který byl vrácen zpět. David přivezl hezkého štikozubce. Dále se v bednách objevil pestře zbarvený pyskoun, rejnok a chobotničky. Berny s Michalem přivezli hromadu krabů, na kterých si pochutnal celý kemp. A na závěr Bernyho (myslím přes půl metru velký) mořský pstruh! A protože se Berny vyžívá ve focení, máme pstruha v rukou Michala :).

    #287219
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Osobně mě těší, že se zde čím dál častěji setkávám s dětmi. Jejich radost z úlovků je nenahraditelná a občas si vzpomenu, jak silný zážitek pro mě bylo první Norsko s tátou, když mi bylo 12 let :D… A tak přikládám fotky Vojty, který i když foukalo stále chytal! A pozor, chytil tresku obecnou 50 cm, před naší filetárnou! Vojto, díky za email s fotkami 🙂

    (foto.- treska 70 cm)

    #287227
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Pár fotek o tom co v mezičase vyvádím já se Sárou :)…

    PS: Dnes máme za sebou báječný den plný vaření a focení, ovšem tato fotodokumentace bude zveřejněna až se sepsanými články a recepty.

    #287234
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Na závěr jen krátké info o místní fabrice Veidholmen Fisk. Je zde možnost koupě chlazených a zaručeně čerstvých ryb na případné doplnění beden :)… Ceny viz. foto, ovšem v pátek bývají nárazové slevy a například halibut je pak až o půlku levnější. Pokud se tato akce bude opakovat, jsem dohodnuta, že mi dají echo 🙂

    #287236
    Dedo145
    Účastník
    (2414 odpovědí)

    Terezko moc pekne.Neplanujete navstivit stareho Deda?

    #287243
    PajaUL
    Účastník
    (33 odpovědí)

    To je krása. Myslel jsem si, že se tento rok na moře už nedostanu. A teď vidím, že tam jsem. I s Pepínem alias Michalem. To potěší!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...