Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #286208
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Piva: Okouníci byli opravdu poměrně velcí, ale bedna s okouníky je chycena na kůtru s Oddem 🙂

    #286241
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Ahoj Terko,koukám jak se na Smole daří…přeji klidnější počasí a ať koušou.

    #286258
    Piva
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Berny posílám pozdrav na Veiholmen.

     

    #286267
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    YES!!!! To je absolutně ultimátní 😀 Sára nadskočila “ježiiiiš”!

    #286325
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Dnešní lov na tajných místech vyšel na jedničku 🙂 🙂 🙂

    #286331
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Pěkný vlnky a úlovky taky. No co ti budu povídat, závist je hrozná vlastnost 😉 už abych tam byl. Čím je to blíž, tím je to dál  . . 😣

    #286350
    Hombre75
    Účastník
    (278 odpovědí)

    Tvl… Ten Pepík nám nějak pohubnul!!! 🙂 Jak to děláš??? 😀

     

    #286378
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    To víš, je ještě mladej, nepije pivo, nejí a pořád jen maká, hlavně na nových lodích, to je jasný 🙂

    Moc vás zdravím, všechny. V sobotu čau.

    #286379
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Jo a koukám, jak na Bakkanu Hektoři lapou kraby. Napadlo mě Terko,že se domluvíme příští týden s Ojvinem a uděláme si taky krabí hody.  Nafotíme samce a samice(kraby a krabice) a popíšeme co se z každého z nich konzumuje. Tak mi to prosím připomeň, víš jak jsem na tom s pamětí 🙂 dík

    #286508
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Berny, můžeme to zkusit, ale asi pojedeme sami :/ není mu moc dobře. Ovšem dneska na chvíli vyšel a když mě viděl, jak mi spadl bit z vrtačky do moře, hned po tom co jsem si strhla závit, tak se dokonce smál :).

    #286552
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Konečně jsem se dostala k počítači 🙂 čas tu běží neskutečně rychle a pro mě je důležité zde prožít každý okamžik naplno. Poslední dva dny bylo překrásné počasí, které jsem si z velké části užívala na pevnině viz. foto-dokumentace. Doplnění navigací o další trasové body, ty jsem získala od místního rybáře, číslování lodí, malá oprava lávky a mnoho maličkostí kolem jsem doplňovala focením, procházkami a sběrem hub (které konečně začaly růst). Dnes jsem k večeru vyjela s klukama k zadním ostrovům, bohužel ryby nebraly jako přes den, ovšem naložené filety na zítřejší oběd mám :).

    #286565
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    I tento termín je barák v podstatě opět rozdělen na třetiny :)… Doufám, že Pepa přiloží další fotky jeho kamarádů a Jindřišky. Já přikládám pár skvělých fotek  “vítězné” party čecho-slováků :)… Těm tedy šlapou na paty rakušáci, specializující se na hloubky s jejich velkými mníky, díky kterým mám játra na zavařování :D.

    #286566
    Piva
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Super reporty Terko.

    #286592
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Parádně si to užíváte. Super fotky 😉

    #286702
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ahooj, dnes super počasí a hlavně ryby..Nachytali všichni i já 🙂 fotky asi zítra… již není sil

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...