Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #284341
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Berny, budu se opakovat, ale ryby fakt parádní. Tresky žádný šedivky, keleři tam jsou snad jenom ty veký a polaci jedna báseň. Jenom to počasí, kdyby jsme měli lepší a mít šanci to tam pořádně prozkoumat. Jinak jak jsi na tý fotce s tou treskou, tak nějakej novej pilk. né.

    #284578
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Tak i naše parta hlásí příjezd na Veiholmen .Letošní Norsko jsme pojali trošinku jinak a místo cesty přes německo jsme zvolili pouze trajekt z Polského Gdansku .Cesta absolutně na pohodu ,trajekt jede 19 hodin takže člověk si v kajutě odpočne .Pláže na Baltu v Polsku připomínaly Chorvatsko ale jen do doby než člověk okusil teplotu vody .Dále jsme přespali v přírodě Švédska nedaleko hranic z Norskem a pak už jen” relativně ” krátká  na Veiholmen .Protože jsme byli po dojezdu odpočatí vyrazili jsme hned na vodu a bylo to opravdové polakobití chytli jsme hned 36 Polaků a 2 obecnačky .Největší 85 cm obecná a 83 Pollack.Ryby kouslay uplně vše – od pilkříků až po Zoomy .Dále plnou bednu makrel které už najely v hejnech .No prostě paráda .

    Doufáme že se nám brzy utiší vítr at může zsalat další report.

    Přikládám pár fotek z cesty .

    #284580
    Sim
    Správce
    (11221 odpovědí)

    Martine, krásný report.  Moc jsi mě navnadil,  protože já budu mít nudnou neděli doma a ty dobrodružnou v Norsku.  Užívej!

    #284582
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Ten vítr je problém, ale když se uklidní, tak je to tam rybí ráj. Chce to odpočívat a sledovat moře a jak to  jde-  vyrazit. Tak ať vám nefuní a můžete posílat fotky a psát reporty. I ve středním Norsku se dá chytit trofejka a pro Veiholmen to platí dvojnásob. Držím palce.

    #284590
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Martine, supr report. Já se pomalu chystám na cestu. Ve středu vyrážím do Norska do divočiny na pstruhy. Bude to tak trochu survival, i když ne tak drsný jak byl Sim 🙂

    Potěšila mě fotka křemenáče, protože pokud nechytneme ryby, tak snad budou aspoň ty houby 🙂

    A ti polaci, to je nádhera 🙂

    Ať se daří.

    #284685
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Včera se připlet při lovu v jednu hodinu ráno krásný sleď 38cm😀pro porovnáni jsem  položil ještě makrelu 40cm😀

    #284707
    Cesar
    Účastník
    (155 odpovědí)

    Martine, supr report. Já se pomalu chystám na cestu. Ve středu vyrážím do Norska do divočiny na pstruhy. Bude to tak trochu survival, i když ne tak drsný jak byl Sim :) Potěšila mě fotka křemenáče, protože pokud nechytneme ryby, tak snad budou aspoň ty houby :) A ti polaci, to je nádhera :) Ať se daří.

    Koukej pořádně fotit, tvůj článek Vzhůru do divočiny se mě moc líbil. Doufám, že nám potom něco napíšeš? Přeji krásné zážitky, jako měl Sim a Karolína. Taky jsem do outdooru blázen.

    #284761
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Martine, supr report. Já se pomalu chystám na cestu. Ve středu vyrážím do Norska do divočiny na pstruhy. Bude to tak trochu survival, i když ne tak drsný jak byl Sim :) Potěšila mě fotka křemenáče, protože pokud nechytneme ryby, tak snad budou aspoň ty houby :) A ti polaci, to je nádhera :) Ať se daří.

    Koukej pořádně fotit, tvůj článek Vzhůru do divočiny se mě moc líbil. Doufám, že nám potom něco napíšeš? Přeji krásné zážitky, jako měl Sim a Karolína. Taky jsem do outdooru blázen.

     

    Snad bude co fotit, a pokud to bude stát za to, možná napíšu i další článek. Za hodinu vyrážíme 🙂

    #284762
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Pohodovou cestu Martine a hezky si to užíte😊

    #284769
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Ahojte, na koho sa obratit kvoli ubytovaniu na Veiholmen 2018? Dik.

    #284771
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    To IGORECko.. zde je odkaz na stránky. Jsou tam rezervační termíny. Popřípadě zavolej  na tel.  +420 602 168 556

    +420 602 168 556

    info@rybolovsmola.cz

    #284773
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Ahojte, na koho sa obratit kvoli ubytovaniu na Veiholmen 2018? Dik.

     

    Napiš na david@rybolovsmola.cz nebo na +420602168556

    http://www.rybolovsmola.cz

    #284777
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Dnešní den byl opět ve znamení lovu polacku – ryby se chytaly na Zoomy tmavých barev a bylo jedno jestli červená zelená modrá nebo fialová dále twistry stejných barev .Na naši lodi jsme během Cca 5 hodin chytili Cca 93 ks pollacku .Nejvetsi byl pro mne i osobní rekord 105 Cm .Dnesni den byla opravdova pohoda ,sluníčko ,a skvělá nálada při skvělých soubojích s rybím soupeřem .Tresek obecných bylo méně ale i tak se chytily pěkne kousky .

    #284780
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Polak 105, tak to je super, pěknej osobák a velká gratulace. Veiholmen je fakt dobrá lokalita na lov polaků velkých rozměrů. Nevíš kolik vážil?

    #284781
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Harty to je vhozená rukavice😊 co ty na to

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...