Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel miri1 a poslední změna proběhla před 14 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3204
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    ahoj ted jsem se vratil z lokality urke bylo to supr nevite nekdo jak to tam jde v kvetnu co se chyta za ryby dik

    #5745
    jan dokulil
    Účastník
    (25 odpovědí)

    my tam byli kveten 2007 a ?patny v 5 lidech sme za tyden chytli 3 tresky 10 polaku do 70cm. na ryby nejhor?í misto na kterém jsme byli a to norsko jezdime uz 6 let a poka?dy jinam.

    #5754
    Petr
    Člen
    (2 odpovědí)

    Ahoj byl jsem taky v Urke začátkem května 2006 byl to hrozný propadák ?ádné ryby a je?tě hrozný domácí nikdy více Urke!!! Ogar

    #5757
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Ahoj Ogar radeji bych byl kdyby si me zalhal mam to uz zamluvene tak to risknu diky ahoj

    #5775
    trojhak
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Urke má jeden problem a sice pokud ryba není najetá, tak toho moc nechytíte. Byli jsme tam 3x, 2x dobrý a naposledy totální propadák. Na otevřené moře je to stra?ně daleko, tak?e vám nezbývá ne? čekat jestli ryba najede. Chytání nenáročné, převá?ně vystačíte s vláčecím prutem.

    #5777
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    ja tam byl 6x a vzdy jsem nachytal uprostred fjordu kde je 380m tak v 80m byli keleri ale nikdy jsem tam nebyl v kvetnu diky za informace

    #5827
    miri1
    Člen
    (30 odpovědí)

    Urke mne plně uspokojilo a? na počasí pořád pr?elo a dost foukalo .Pojedu tam znovu.U? vím do čeho jdu .je to trochu tě??í rybolov ale i výzva .treska 008 ví o čem mluvím

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...