Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Úprava gumových nástrah

Zvolené téma obsahuje celkem 48 odpovědí. Do diskuze (20 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Pavol Beleš a poslední změna proběhla před 4 týdnů, 1 den.

Prohlížíte 4 příspěvky - 46 ze 49 (z 49 celkově)
  • Autor
     Láďa Levinský 
    Účastník
    (279 odpovědí)
    byl(a) online před 20 hodiny

Má někdo zkušenost s barvením a je nějaká barva na gumové nástrahy Dík za odpověď. Láďa

Harty 
    Účastník
    (1091 odpovědí)
    byl(a) online před 12 dny

Láďo,jestli je nějaká spešl.barva to nevím,ale co funguje perfektně to vím.Kup si lihové fixi a budeš spokojen.Dnes už se dájí koupit různé odstíny kromě těch základnich a drží na gumě perfektně.Já jsem si objednal tady na webu průhledný nástrahy a ty jsem barvil do požadovaného odstínu a super.Bohužel jsem přišel jako mnozí o soukromé zprávy a kontakt na toho maníka co je vyráběl je fuč.No možná, že po přečtení tohoto přízpěvku se ozve.

Láďa Levinský 
    Účastník
    (279 odpovědí)
    byl(a) online před 20 hodiny

Dík za radu a odpověď.Láďa

Pavol Beleš 
    Účastník
    (65 odpovědí)
    byl(a) online před 17 dny

Láďo,

lihové fixy sú dobrá volba. Teraz momentálne experimentujem s airbrush farbami. Ale najviac sa mi osvedčili tzv mastné očné tiene (stačia aj práškové, ale sú menej výrazné. Natrieš ich prstom na odmastenú gumu (odmasťujem technickým liehom) a potom jemným štetcom spravíš prechody. Na fixáciu farieb používam dve metódy – prvá je teplovzdušná pištol – niekoľkokrát prefúkneš povrch gumy teplým vzduchom a farbičky sa zatavia – druhá metóda – dipovanie – zohrejem číru tekutú gumu a celú návnadu do nej ponorím a vytiahnem. Na dipovanie používam supersoft grade – vytvorí na povrchu návnady jemný film v ráde niekoľko mikrónov a nemá na pohyb návnady žiaden negatívny vplyv.

Prohlížíte 4 příspěvky - 46 ze 49 (z 49 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Úprava gumových nástrah

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Soroya » Únor 2017

Anketa