Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Úprava gumových nástrah

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 49)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14788
    Lipenak
    Účastník
    (187 odpovědí)

    Ahoj Petře,

    červi už dorazili, už jim dát jenom tu slanou koupel a nechat je pocuchat polakama 😛 Hezky to zhltaly ty ryby na videu.

    Zdraví Honza

    #14789
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Hyse napsal: Dny se krátí, tak jsem střihnul video z letošní výpravy.

    Tak dík za pěkné připomenutí letošního Norska. Hned mám lepší náladu:-)

    #14790
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    to all, diky za uznámí. Honzo, jsem rád ze Česká pošta funguje. Určitě vyzkoušej ty G-tail co jsem poslal mimo. V letošni sezóně, která se nedá nazvat právě polakovou fungovaly velice dobře. Na sraz beru vzorky, tak je tam rozdám.

    #64206
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Mám dotaz. Čím “mažete gumy”?

    #64212
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Nemažu je ničím. Jeden kolega zkoušel je mazat krabí esencí, ale na četnost záběrů to nemělo vliv. Mám za to, že predátor spíše reaguje na pohyb, který napodobuje poraněnou kořist. Proto spíše sázím na techniku vedení nástrahy a pod. Dokreslují to i zkušenosti Kulika a dalších při lovu na zoomy.

    #64270
    karelfish
    Člen
    (66 odpovědí)

    Hyse napsal: To Petr Koukal jsem na Ravenbrno ,ale tam se dají pořidit pouze v délkách

    do 12,5cm. Já používám 6,8,10a 12 palců což je od 15 do 28cm!!

    —————————————–

    Tak nevím, ale já tyto nástrahy /ZOOM/ i v délce 23 a 26 cm normálně objednávám v ČR.Nebo jde snad o jiné nástrahy ?

    Viz Tomi-Korda,nebo zde :” http://betisbaits.eu/magnum-ii-kusovy-prodej-viz-popis”.Jak kusově,tak celé balíčky, vyjdou lacino.

    A opravdu fungují,když vše ostatní selhalo.A nejen u dna.

    Zdraví Karel M.

    #64593
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    pro kim. Špatně jsem se vyjádřil při zadávání dotazu. Bylo myšleno mazání pro skladování, aby se nelepily, popřípadě se nerozpadaly.

    #64595
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    meky napsal:

    pro kim. Špatně jsem se vyjádřil při zadávání dotazu. Bylo myšleno mazání pro skladování, aby se nelepily, popřípadě se nerozpadaly.

    Tak k tomuhle dotazu se taky připojuji. Vloni jsem koupil nějaké gumy a letos, když se připravuju na sever, tak jsem zjistil, že některé jsou jakoby rozleptané, přeměklé, slepené a při snaze je opatrně od sebě oddělit jsem je stejně potrhal.Čím to je, a jak se toho vyvarovat ?

    #64597
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Také se mě takto nějaké gumy znehodnotili. Koupil jsem v drogerii malé igelitové sáčky se zavíráním a v nich to přechovávám bez poškození. Nebo některé gumy mají asi jiné chemické složení, které reaguje, zejména se stěnami krabičky.

    #64598
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    karelfish napsal:

    Hyse napsal: To Petr Koukal jsem na Ravenbrno ,ale tam se dají pořidit pouze v délkách

    do 12,5cm. Já používám 6,8,10a 12 palců což je od 15 do 28cm!!

    —————————————–

    Tak nevím, ale já tyto nástrahy /ZOOM/ i v délce 23 a 26 cm normálně objednávám v ČR.Nebo jde snad o jiné nástrahy ?

    Viz Tomi-Korda,nebo zde :” http://betisbaits.eu/magnum-ii-kusovy-prodej-viz-popis”.Jak kusově,tak celé balíčky, vyjdou lacino.

    A opravdu fungují,když vše ostatní selhalo.A nejen u dna.

    Zdraví Karel M.

    Mě to moc laciné nepřipadá. Obvzvláště poté co jsem je objednal v zahraničí za cenu cca poloviční.

    #64603
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    gumy, ve kterých jsem měl jigové hlavičky jsem dal do plastové krabičky, kterou synové používali na svačiny do školy a všechny “přežily” (krabička ale nebyla plná), nepoužité gumy uskladňuji v normálních mikrotenových sáčcích a zatím jsem neměl problém s tím, že by se mi slepily nebo nějak začaly rozpadat. Jediné, na co jsem si musel zvyknout, je nová barva nástrah, když se mi do jednoho sáčku podařilo namíchat gumy různých barev.

    #266388
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Zdravím.

    Může mně někdo napsat čím je nejlepší lepit gumové nástrahy. Potřebuji slepit dva druhy na sebe.

    Takže je tam spotřeba většího množství lepidla. Dík za odpověď.Láďa

    #266403
    Sim
    Správce
    (11215 odpovědí)

    Ahoj Láďo, já používám toto lepidlo. Slepí to i magnet s gumou http://www.topfishing.eu/lepidlo.html

    Krátký návod najdeš tady …

    #266406
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Ahoj Michale.

    To lepidlo je perfektní ,ale já bych potřeboval větší množství. Mám dojem, že tohoto lepidla je jen asi 15 g nebo ještě méně.Láďa

    #266435
    Sim
    Správce
    (11215 odpovědí)

    Bohužel ve větším balení jsem toto lepidlo neviděl.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 49)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Úprava gumových nástrah

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...