Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 48 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Galileo a poslední změna proběhla před 14 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 49)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3212
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    máte někdo zku?enosti se zimou – chytání v únoru ? Já byl jen jaro a nebo podzim. Docela bych to chtěl zkusit – nepřidá se někdo ? Teď se kvůli práci na podzim nedostanu a abs?ák se pomalu dostavuje. V Zimě mám volna dost. Dík za případné info. Lubo?

    #5791
    trojhak
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Kam pojedem?

    #5792
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Mě by se líbil Bogen, u? jsem tam byl ale jinak je mi to jedno.

    #5794
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Ahoj,zimu jsem nikdy nebyl,mo?ná drobet strach z cesty,(nemám 4×4) a počasí,ale chtěl bych to zkusit a rád se přidám.

    #5796
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (5 odpovědí)

    četl jsem v i nzerátu Rybářství, ?e cestovka CA HITRA z Tábora dělá únorový zájezd do Norska. Já s nima jedu, kdy? jsem jim volal, tak mi řekli, ?e dělají deset dnů za cenu devítidenního zájezdu. Termín mají 16.2. a? 1.3.2010

    #5797
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Já taky nemám 4 x 4,ale letos jsem tam byl na konci března a bylo tam spousta sněhu a cesta byla v pohodě. Byly jsme s klukama na Harbaku , ale průser v počasí – tam je to u otevřenýho moře a nedá se při ?patném počasí vyjet přes moře do fjordu. Na vodě jsme byly jen třikrát .O Hitře jsem taky četl a uva?oval , ale já raději po vlastní ose. Nám Vito a odvezu si co potřebuju, nejsem limitovaný časem ani prostorem.

    Jel bych tak ve třech max. ve čtyrech, kdyby se někdo přidal.

    #5798
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    My jsme byli letos první týden v březnu a nebyly problémy.Chtěli jsme jet v polovině února,ale Norové nás přemluvili abychom to posunuli,?e je mnoho sněhu – jest-li to byla pravda nebo se jim to nehodilo,nevím.Jiný rok jsme jeli 12.března,vět?ina cesty s řetězy,v horách -22,u moře -9,ale dalo se to zvládnout i bez 4×4.Něco jako kdy? jedete v zimě na ?umavu.Cesty stále protahují a kalamita mů?e být i v dubnu.Jel bych taky.

    #5799
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    tak se nějak domluvme, můj email LubosLucius@seznam.cz tel. 775244884, kdy? nás bude víc tak pojedem ve více autech,v tom problém nevidím.Hlavně aby to co se domluví platilo.

    Hodně lidí mluví o tom ?e by tam jelo a pak nic.

    Pokud máte někdo zajímavé lokality – navrhněte.

    #5802
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Letos jsme byli koncem března na Todalfjordu(u Kristiansundu). Cesta při tro?e pozornosti a dobrejch zimních gumách není problém.Počasí střídavé jako v Nosku, nej teplota -9. Zajímavý byl poznatek kdy? přestal foukat vítr, tak fjord okolo nás pomalu zamrznul. Ale to taky nevadí, není ?patné počasí je jen ?patné oblečení. Co vidím jako zásadní a rozhodující pro tyto měsíce je přítomnost ryb. Nevím jak na otevřeném moři ,ale ve fjordu kde jsme chytali ryby prostě nebyly. Chytali jsme pouze malé Lumbíky a na vláčku jednoskvrnky tak do 50cm,jinak nic. V jarních a letos i letních měsících na té samé lokalitě není a nebyl problém. Tak?e moje rada zní "pozor na předjaří" je třeba dobře zvolit lokalitu.

    #6689
    Zdeněk Kousal
    Člen
    (3 odpovědí)

    V únoru jedu do Norska na Hitru s cestovkou CA HITRA. Máte někdo nějaké zkušenosti s rybařením v zimě. Jezdím s touto cestovkou několik let vždy na jaře, jsem spokojen, ale nevím jak je tam v zimě. Dejte vědět, rád se poučím.

    #6748
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (5 odpovědí)

    Pro Zdendis: Tak to pojedem spolu, napis mi e-mai adresu, proberem to spolu. Mluvil jsem chlapama z z CA HITRA v pátek na srazu ve Ždáru. Už, aby byl únor a já na Hitře.

    #6759
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Jel jsem před pár léty 12. února na Bakkan Wahl. Celý pobyt bez sněhu, foukal jen mírný vítr. Ryby jsme chytily do 110cm a 13kg. Co bylo zajímavé byla druhová rozmanitost. Povedl se i štikozubec, pěkný ďas a pak tresky. Asi jsme měli velké štěstí na počasí, další rok jsem byl v březnu na stejném místě a dost jsme vybouchli, samá sněhová bouře a skoro nic jsme nechytili. Jeďte to zkusit každý rok je jiný!

    #6762
    Ursus
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Ahoj. My jeli hned začátkem března, kolem 3. myslím, na Bakkan Wahl. V horách -30 C. U Benna kolem 0 někdy to šlo do -4. Cesta v pohodě. Rybolov bohužel hrozný, počasí bylo špatný. Michal tam byl taky a může potvrdit. Je to sázka do loterie. Když to padne tak to padne :D. Ale jinak tam bylo pěkně.

    #6766
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    To Ursus

    Je to tak, jak píšeš, když si to srovnám, tak mě vychází březny se sněhem jako dost neúspěšné naopak teplé březny bez sněhu byl pravý masaker. Na sníh ryby reagovaly dost negativně a vůbec nebraly nebo tam ani nebyly. Nevím co jim vadí na chladném počasí.

    #6773
    Zdeněk Kousal
    Člen
    (3 odpovědí)

    To Lukas

    Je jasné, že počasí nám nikdo nezaručí ani v létě, ale věřím, že budeme mít štěstí na počasí a ryby tam budou. mužeš mi napsat na adresu okunik@seznam.cz.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 49)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(114)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...