Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel David a poslední změna proběhla před 5 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #303943
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Třeba Maribell,30km na letiště,v březnu volné chaty,top místo.

    #303950
    Hynek Šimeček
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Ahoj, co třeba Bergsfjord na Loppě,  v březnu jezdíme na tresky na šelf, který začíná cca  14 km od přístavu a ty nejlepší loviště jsou vzdáleny cca 23km,   dobré lodě se silnýmy motory, český majitel, který rád poradí ty správný místa.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 3 měsíci uživatelem Hynek Šimeček.
    #303952
    David
    Účastník
    (301 odpovědí)

    Zdravím Hynku ,

    na loppe  v Sandlandu jsme byli loni , je to super, jen bohužel trošku z ruky . Proberu to s kolegy ,  transport z Tromsa asi  nezajišťujete ? Poprosím Vás o nabídku , jelikož je to dost daleko museli bychom přespat cestou a asi si vzít dvě auta z půjčovny . Tak prosím o nabídku od 27,03 do  2,4 lodě 2 od 27,3 do večera 1,04, kdy musíme brzo ráno vyjet na letiště . Je to bohužel minimálně 7 hodin jízdy a 400 km . email:klosel@lena-hracky.cz

    David

    #303953
    David
    Účastník
    (301 odpovědí)

    to ZM : děkuji, samozřejmě Dintour mám shlédnutý ale nějak se mi nelíbí ty pozice těch volných chat . Někteří v tuto dobu nepronajímají .

    Dík

    D

    #303960
    sepl.k
    Účastník
    (11 odpovědí)

    Já bych ještě doplnil k tomu Dyrsfjodu.Byli jsme tam již 4x ,vždy koncem března.Je to celkem dobrá lokalita,Loví se velké obecné(na šelfu),menší ve fjordu a halibuti.Ale hlavně majitel-čech zajišťuje dopravu z Tromsa do kempu.

    #304020
    David
    Účastník
    (301 odpovědí)

    Dobrý den,

    mám sice rád adrenalin a nevadí mi nějaké dobrodružství, ale vzhledem k tomu co tady bylo napsáno tak Dyrsfjord určitě ne a určitě ne v jarních měsících. Jednou jsme zažili svoje na Repvagu , kdy spolehlivost lodí byla mizerná (ale zase přístup majitele super) a už to opravdu nechci kazit si dovolenou stresem, že jsem někde na moři a neumím se dostat domů .

    Díky všem, vybrali jsme nakonec Amberfish , má někdo nějaké zkušenosti tipy na místa ? Vypadá to tam hodně složité s výběrem dle mapy dna  🙂

    #304044
    Hynek Šimeček
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Ahoj Davide tento termín bohužel volý nemám. Mám volný termín od 29.3, nebo od 12.3. Transport nezajištuji, určitě se vyplatí půjčit auto na letišti, cena za běžný vůz je cca 300 nok na den.

    #304046
    David
    Účastník
    (301 odpovědí)

    Ahoj Hynku,

    díky tak příště snad :-).

    D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 16. až 23. (celkem z 23)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...