Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Trajektem z Dánska do Osla

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 16. až 21. (celkem z 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5952
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    No,tak já vám nevím,ale cestu přes Dánsko u? NE !

    Nikde nic jen samá nudná rovina,ale zase na druhou stranu to má taky své.Kdy? se zařadíte mezi dva kamiony,dáte si tempomat a vyhodíte si nohu z okna mů?ete se i prospat:-)))

    Kdo si myslí,?e na této trase u?etří tak se mýlí ztracený čas i peníze za naftu.Trajekt Kiel-Oslo u? je taková malá dovolená,pánové si zajdou

    na pivečko a dámy si projdou obchody zajdete si zatancovat no a pak

    u? víte…kdo jede s man?elkou:-)))

    #5954
    Karavela
    Účastník
    (59 odpovědí)

    To vlastina: to je v?echno pěkné, a? počítám, jak počítám, tak i kdy? Kiel – Oslo zakoupím v ročním předstihu, jsem stále na dvojnásobku ceny u Stena – Line. A 20 hodin na trajektu s prudícími dětmi, to bychom nechali ve free shopech ve?kerou hotovost a v Oslu bychom rovnou mohli přestoupit na sesterskou loď zpátky:- )))

    Tuhle trasu asi začnu jezdit v důchodu:- )

    Ka?dopádně na začátku diskuze stála otázka, zda Německo – ?védsko nebo Dánsko – Norsko, jednoznačně z těchto dvou mo?ností bych volila Stena Line, cesta ?védskem je úmorná

    #5955
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Asi před 4 lety jsem jel s partou poprvé do Koppangenu plán trasy byl Vodňany,Praha,Liberec Jelenja gora,Wroclav Poznaň a Gdánsk.Pokud někdo předemnou řekne Jelenja gora tak se hned peru páč takovouhle strastiplnou cestu jsem je?tě neza?il.I ten nejlep?í usek největ?ího parkovi?tě u nás (D1) je naprosto luxusní dálnice celou cestu jsme se hrozili aby se nám nerozpadlo auto.A letos jsem se nechal překecat ?e ze směru Ustí n.Labem,Dresden,Berlin je ze Szczetina nová cesta a? do Gdánsku.Velké H…o.Přez Německo byla pohodová cesta,ale po překročení Polskejch hranic to začlo.Celá cesta přez vesnice v?ude 30km/h,přez města samej semafor,kruháč no akorád si dát něco pod jazyk aby to člověk pře?il.Po přijetí k ceduli Gdansk jsme jeli asi hodinu přez centrum a? do přístavu páč to jinudy nejde.Trajekt odjí?děl v 18:00 mi přiletěli do přístavu v 17:58 trajekt zavřenej a příjezdovej pruh a brána taky na?těstí to vy?lo ,ale bylo to na nitrák.Já ty Poláky fakt nemám rád.Musim zde vyzdvihnout na?eho ?oféra Mámu (kuchař výpravy)červená nečervená mastil jí furt a jen díky tomu jsme ten trajekt lapli.Ale jak ji? jsem předeslal.NIKDY U? NIKDY!!!!

    #5956
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    :-)))))))))) poprvé jsem se tady zasmála velice vtipný a veselý kousek

    teda s Váma bych ráda jela,páč:-)umíte dobře pobavit a klidně i přes

    Kudowa a to ty Poláky taky nemusím:-))))

    To Karavela: Jasně,?e máte pravdu s prudícími dětmi si to nedovedu ani

    představit já bych s nimi taky jela a? v důchodovým věku.Tak přeji

    trochu víc pohodové dovolenky.

    #5957
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    No děkuji pokud to bylo pro mě,ale tam nám do smíchu moc nebylo a jed přez Gdaňsk 150km/h taky ?ádná diskotéka tam nás lapnout benga tak jsme tam asi na furt.No hlavně ?e to klaplo a teď u? se tomu mů?em smát.o))

    #5959
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Ahoj letos jsme jeli Hirtshals Larvik cesta trva 4 hodiny pres pul noc ve 2 v noci vystoupis odpocaty aspon me 4 hod staci a muzes v klidu jet dal za tema nasima rybkama cena 152 eu .Ja si to tak rozvrhl protoze jsem ridil sam jel jsem s rodinou rano v 6 hod. s Prahy a ve 20hod ses na trajektu .Jel jsem k Alesundu a na obed jsem tam byl.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 16. až 21. (celkem z 21)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Trajektem z Dánska do Osla

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...