Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 251 odpovědí. Do diskuze (48 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 252)
  • Autor
    Příspěvky
  • #285587
    Torpedoborec
    Účastník
    (25 odpovědí)

    WiFi frčí v poho. Poláků vezeme bedny.

    Titran se na kapitána už těší !!! 😁

    #285645
    pavelz
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Taky se těšíme. Ale že vezete bedny je možná jenom proklamace. Chtělo by to důkaz. Napovím:

    #285678
    jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)

    Tak jsem dorazila nová parta a hnedka po úvodní krátkém seznámení vyrazila na ryby a pochytaly několik mníků a nespočet polaků .Druhý den i když docela foukalo přesto vyjeli a přivezly zas pěkné kousky .Dneska nám tady fouká až 15 metrů za sekundu a doufáme že se vítr umoudří a přestane foukat a vyrazíme na rybačku.Mník  chycený včera večer vážil 12,5kg a 136cm

    #285731
    jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)

    Dnešní rybačka byla ve znamení větrného počasí ale i přesto se pochytalo pár krásných kousků doršů a polaků bedničkových rozměrů nespočet .norští rybáři vyrazily na kutrech na orklaken a táké se jim zadařilo pěkné dorše  přes metr a mník 28kg bohužel se nepoved vyfotit

    #285981
    jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)

    Po dvou dnech špatného počasí se konečně umoudřilo a dnešní výpravy po okolí za pěknou rybačkou se zdařila .pochytalo se mnoho krásný polaků 70+ dorše od 70 do 90 cm a pěkný mníček 120 cm 10 kg .

    #286028
    Radek
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Ahoj Jane předem tě zdravím sleduji tady tu diskusi ale jediným autorem který tu něco zveřejnil za poslední dobu jsi pouze ty. Za deset dní se potkáme osobně tak se těším,můžeš mi prosímtě sdělit kam jezdíte lovit polaky a jestli se loví na přívlač a na jakých hloubkách,nástrahy budou asi individuální podle chuti a nálady lovených ryb.Budu ti vděčný za každou odpovědˇ.Mnoho autorů článků nerado asi sděluje tyto podrobnosti asi mají obavy aby se moc nesnižovali stavy tamější rybí populace zřejmě nechtějí prozrazovat dobrá lovná místa.Ještě mám jednu poslední otázku a ta se týká štikáčů jsou k mání a chytá je tam někdo a máš ponětí kde by se mohli dát lovit. Díky za odpovědˇ.  Radek alias Rako……

    #286031
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    Ahoj Radku , souhlasím s tebou .Ti co tají lovná místa jsou zakoplexovaní nerybáři,kteří si myslý že jsou na rybách každý den v roce .Takovéto blbce řadím do jednoho pytle s houbařema.Takový člověk ti pomocnou ruku nepodá . ( to bude odezva ) . čau VIKI

    #286053
    Jarda-R1
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Ahoj, to znám, naposledy kdyz jsem se loni nekoho na Titranu zeptal, ” krasná ryba, kde si ji chytil?” tak mi odpovedel “ve vodě” 😂 Od te doby se neptam a hledam si ta mistecka sam. Tak za 10, na Titranu 🐳🐳🐳

    #286079
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    R jedničko , tak tam pozdravuj na VIP lovných míst .Jedu na Titran hned po tobě .Mne poznáš podle blbé chůze ( úraz) přeji hodně hezkých úlovků .Čau  VIKI

    #286081
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Ahoj, já jedu také poslední termín, jsem zvědav jak to půjde. V tuhle dobu jsem  v Norsku ještě nebyl.

    #286091
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    V září jsem byl asi 3x , vždy rybářská bomba.počasí bylo stálé, do osmičky . Normálka.

    #286092
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Tak to rád slyším, no uvidíme.

    #286096
    Jarda-R1
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Ahoj , kdyz bude foukat a budeme zevlovat na boude, tak to zkusim hodit na mapu aby jste nerekli, ze jsem houbař 😂 Ja totiz houby nerad 😂😂🐳🐳🐳 No mame to za pár a ty posledni dny pred odjezdem se vzdycky strasne vlecou 😉 Petrův zdar 🐳

    #286143
    jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)

    dneska krásné počasí s malým větrem tak  všichni jely pochytat nějaké  ty rybky a některým se zadařilo méně jiným trošku víc ale všichni byly spokojený z dnešním úlovkem .Pochytaly se krásní keleři a několik doršů kolem 90 cm hodně makrel a pár štikáčů na kutru

    #286179
    Radek
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Ahojte všichni co se snažíte nás kteří se teprve těšíme na senzační rybaření informovat.Já jsem čekal že se mi ozve nebo asponˇ zareaguje na mé dotazy Jan 12   měl by to být nově dosazený delegát na Titranu asponˇtak doufám. Měl jsem zato že se od něho dozvím nějaké info o  tom na co jsem se ptal dne  16.8  v této diskusi ale nějak nezareagoval. Tak zřejmě to tam budeme muset prozkoumat sami jednalo se o loviště polaků a štikáčů já osobně jsem na Titranu byl v jarních měsících tak proto se o to zajímám .No tak uvidíme, dnes to máme za 7 tak na brzkou shledanou čau Jane 12……. Budu se těsit  Radek……       rako.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 252)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...