Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 251 odpovědí. Do diskuze (48 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 252)
  • Autor
    Příspěvky
  • #284818
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj Honzo tak ako by povedal náš spoloční kamarát KRASNA PRACE HONZIKU !!!

    #284839
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Ahoj, mám dotaz ohledně štíkáčů, kam se na ně jezdí. V září jedeme Na Titran tak bych si chtěl připravit mapu.

    Díky za info

    #284841
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    Ahoj Aubi , já jedu též v září na TITRAN a na štikáče jezdím do této lokality . Snad je to čitelné .Čau na Titranu . VIKI

    #284842
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Díky moc, ještě jeden dotaz, jak to vypadá s dobou lovu. V tuto roční dobu jsem na rybách ještě nebyl.

    #284843
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    ahoj jirko, dceru si nechal dovezt, ale pry by jste slintali, jaka je to kočka,tak proto ji nefotí

    #285000
    jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)

    Ahoj ještě tu mám pár krásných fotek mích poslední spolubydlících na chatě kterým už dovolená skončila. Chytlo se mnoho krásných štikozubců 80 + polaků neskutečné  množství a berou na jakoukoli zoomu .Naši němečtí sousedé rybáři pochytaly kelery a jeden se jim povedl v délce 120 cm

    #285003
    Aubi
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Paráda, už se těším na září.

    #285052
    krutas
    Účastník
    (7 odpovědí)

    Poslední spolubydlící jsou v pořádku doma.

    Krátké bilancování letošního Titranu – bylo to moje 15. Norsko a co se týká počasí, bylo pravděpodobně nejhorší. Takto rozfoukanou dovolenou jsem ještě neměl. Jinak velký dík Honzovi, je to člověk na správném místě.

    Cesta: tam jsme jeli přes Kristiansand, následně po šestce – cesta bez problémů, bez kontrol. Zpět jsme jeli po trojce a následně Ho-či-mina – na Trellborg – také bez kontrol.

    Ryby – chyceno 14 druhů, ryb bedýnkové velikosti bylo dostatek.

    Cílová ryba pro nás byl štikozubec a halibut. První a druhý den bylo štikozubců dostatek – velikostně 70 – 1O5 cm (nad metr celkem 5 ks), následně jsme se na 3 dny na štikáče díky větru nedostali a po uklidnění moře jsme již na žádného nenarazili. Na halibuta vybrána 2 místa, lovu věnováno celkem 12 hodin – bez záběru. Jako alternativu jsme zvolili mníka – zde stojí za zmínku dva exempláře (syn 122 cm, já 171 cm).

    Z rybářského hlediska to byla pohádka.

    Kruťas

    #285120
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    ahoj jirko, dceru si nechal dovezt, ale pry by jste slintali, jaka je to kočka,tak proto ji nefotí

    Zdeno je to lakomec proč bych nemohl vidět hezkou kočku ,taky se nám líbí

    #285231
    jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)

    Včerejší rozloučení s vodou mích dětí  bylo nachytání krásných polaků  a našla se mezi nimi výjimka 89 cm cca 9,5 kg byl to krásný lov na ukončenou . Naši švédští kolegové pochytaly na orklakenu s kutrem krásné tresky 80+ jinak nám tady přeje krásné počasí i když sem tam si vítr také zafouká jako třeba dnes zítra se má zase utišit tak zase vyrazí kolegové ze severských zemí na rybačku

    #285253
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Včerejší rozloučení s vodou mích dětí bylo nachytání krásných polaků a našla se mezi nimi výjimka 89 cm cca 9,5 kg byl to krásný lov na ukončenou . Naši švédští kolegové pochytaly na orklakenu s kutrem krásné tresky 80+ jinak nám tady přeje krásné počasí i když sem tam si vítr také zafouká jako třeba dnes zítra se má zase utišit tak zase vyrazí kolegové ze severských zemí na rybačku

    Ahoj Honzo ta první fotka je odkud nějak mi tam nepasuje.Jinak jak si žiješ co úlovky nějaké zvláštnosti ,hrn na nás podrobnosti at to přežijem Jirka

    #285522
    Torpedoborec
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Úspěšný večerní lov POLAKŮ !!!

    #285535
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    tak se nam po nekonecnych 3 tydnech ozval Titran, tak to tam sypte ,at vim co jsem vam tam jeste nechal

     

    #285570
    pavelz
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Nefungovala wifina? Každý den hledám informace, a nic. Za dva týdny vyrážíme na Titran a mrtvo. Žeby nebraly? Kapitán z Karviné

    #285573
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    ,,kapitáne,,  lovci z Karviné  jsou doma ze  Soroya

    🙂  🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 252)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(8)
(94)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...