Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Titran 2018

Zvolené téma obsahuje celkem 107 odpovědí. Do diskuze (38 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Harty a poslední změna proběhla před 5 měsíců.

Prohlížíte 15 příspěvků - 61 z 75 (z 108 celkově)
  • Autor
     cenda 
    Účastník
    (181 odpovědí)
    byl(a) online před 6 dny
     jan12 
    Účastník
    (91 odpovědí)
    byl(a) online před 5 měsíců

Tak po třech větrného počasí a velký přívalů deště se konečně rybáři dočkaly prvního výjezdu na ryby a moc dobře se jim zadařilo pochytalo se hodně krásných polaků a hodně salátových kelírků. Norští rybáři byly na výjezdu na kutru a chytly dva krásné halibuty  a několik tresek .dnes opět fouká ale zítra se opět vyjede

snori snori 
    Účastník
    (713 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Ahoj kamarádi rybáři!

Uvolnilo se mi pár míst na Titran od 15. září do 29.září, na 10 chytacích dní. Cena je se vším všudy 14.500 kč (cesta,lodě, ubytováni a já tam budu kdyby někdo potřeboval pomoci nebo poradit). Pojedeme z Brna a není problém nabrat rybaře kdekoliv po trase. V tomhle termínu tam znám místa na štikozubce a hezké mníky. Jelikož Titran jako takový končí, chtěl bych se jet rozloučit jak s místem tak i s rybama. Kdo by si chtěl udělat pěkný zářijový výlet tak prosím bud napište SZ nebo volejte 605287169! Pěkný den a petru ZDAR!

krutas 
    Účastník
    (5 odpovědí)

Dotaz pro jan12.

Čau Honzo, začátkem září jedu na Titran. Vloni jsem otrhal všechny velké zátěže. Vím, že jsi jich tam měl dostatek. Jsi zásoben i letos?

Kruťas

jan12 
    Účastník
    (91 odpovědí)

Ahoj nástrah zátěží a jigů si myslím že má velmi dobrou zásobu . dneska bylo krásné sluníčko a dopolední bezvětří pobízelo k výjezdu na delší trasy jako třeba hakkaskalen a jeho ostrůvky .Pochytalo se  hodně polaků  60 + a taky halík 92 cm v podvečer začíná foukat sedmička vítr tak bude odpočinkový večer s telkou a nějakou pochutinou

pavelz 
    Účastník
    (17 odpovědí)
    byl(a) online před 4 dny

Ahoj všichni. Trošku mě zaráží, že je na Titranu mrtvo. Že by nefungovala vifina? Anebo se Honza zamiloval do nějaké Norky a opustil kemp? Máme to za 11, moc se těšíme a jsme hladoví po aktualitách. Ještě je jedna možnost. To teplo vyhnalo všechny ryby na sever a prostě neberou. A další možností je, že nikdo nechytá, protože mají velké zásoby lahodného moku. Za pár dní to osobně zjistíme. Tak ahoj na Titranu. Kapitán z Karviné

zdena 
    Účastník
    (239 odpovědí)
    byl(a) online před 25 dny

ahoj Pavle asi ses nepodival na rozpis terminu zajezdu,bylo tam 2 turnusy volno a zase zacinaji mam takovy dojem za 3 dny,tak vydrz a dockas se

Jarda-R1 Jarda-R1 
    Účastník
    (30 odpovědí)

Ahoj, tak jak je to s tim Titranem, Zdena pise tri dny, na pocty moc dobrej nejsem , ale rekl bych ze uz je to dele 😉🤪 Jste tam nekdo, na tom konci sveta? Co ryby ? Mame to za par a celkem by me zajimalo co se deje na severu a jestli je tam nejaka ryba 🐟🐳 J.

RaB 
    Účastník
    (20 odpovědí)
    byl(a) online před 15 dny

Koukal jsem, že tam dost sviští vítr, tak jestli tam někdo je, tak jsou zalezlí na boudách a zřejmě asi již i provařili tamější limit na internet, že neni ani žádná zprávička… Odjezd mám 30.8., tak doufám, že se ten fujavec do příjezdu uklidní, páč v tom včerejším tajfunu tam určitě nemohli chodit pěšky ani rackové.

• Tato odpověď byla upravena před 5 měsíců, 3 týdnů uživatelem  RaB.
     jan12 
    Účastník
    (91 odpovědí)

Ahoj po větrných dnech kterých poslední dobou bylo víc než dost a velmi krátkých výjezdech se chytlo pár větších polaků a sem tam nějaký ten dorš zatím se chytají i jednotlivé makrelky ale zato větších velikostí  zítra se má vítr uklidnit tak se vyrazí na celí den

halibutak halibutak 
    Účastník
    (265 odpovědí)
    byl(a) online před 4 měsíců

Tak je to tady….. za 54 hodin odjezd na rozlučkový Titran 🙂

Jarda-R1 Jarda-R1 
    Účastník
    (30 odpovědí)

Ty nejedeš, Ty jsi v trestu! Jede jenom Monička 🤪 Kdyz budes hodny najdeme Ti místo ve vleku 🙀

halibutak halibutak 
    Účastník
    (265 odpovědí)

Ty nejedeš, Ty jsi v trestu! Jede jenom Monička 🤪 Kdyz budes hodny najdeme Ti místo ve vleku 🙀

Budu určitě ten nejhodnější 🙂 🙂

Jarda-R1 Jarda-R1 
    Účastník
    (30 odpovědí)

Vlk taky sliboval 😂😂😂

halibutak halibutak 
    Účastník
    (265 odpovědí)

Já už na tom začal pracovat 🙂

Prohlížíte 15 příspěvků - 61 z 75 (z 108 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Titran 2018

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Soroya » Březen 2018

Anketa