Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 84)
  • Autor
    Příspěvky
  • #319239
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Už bych jel. Ještě 150 dni 😀

    #319240
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    Ahoj my to máme za 142 jedem 6-6 taky nám to neutíká ps. už jsi tam byl my tam jedem po prvé

    #319245
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Minulý rok jsme tam byli poprvé, před tím jsme jezdili na Titran. Zde všechno jinak včetně chování a stanovišť ryb. Nevím zda to bylo místem nebo počasím a teplotou vody ale nic nebylo tak jak jsme byli zvyklí 😉

    #319309
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Minulý rok jsme tam byli poprvé, před tím jsme jezdili na Titran. Zde všechno jinak včetně chování a stanovišť ryb. Nevím zda to bylo místem nebo počasím a teplotou vody ale nic nebylo tak jak jsme byli zvyklí 😉

     

    Že by se na druhé straně ostrova chovali Ryby jinak??? 😂😂😂😂 To snad asi ne, prostě každý rok je jiný no

    #319463
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    Mám dotaz je na Svellingenu obchod s potravinami

    #319484
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    V kempu neni. Delegat jezdi autem obcas pro benzin tak je mozme ho poprosit.

    #319541
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    Prosím tě a nevíš jak je to daleko

    #319543
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    myslím že se jezdí nakupovat sem:https://goo.gl/maps/qALnnhmdfokGKvdRA

    kdybych se pletl tak mě někdo jistě opraví, co nevidět sem určitě začne psát i letošní delegát.

    google mapy ukazují cca 9km

    #319614
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Slyšeli jste tu ránu? To jak mi odpadl ten šutr? Loni jsem objednal a 100% zaplatil rybačku od 6 do 18.6.2020 v Norsku. 1.12.2019 jsem se dozvěděl, že si musím hledat jinou práci. Včera jsem se dohodl na nové práci od 1.2.2020 a dnes jsem požádal o to aby mi byla schválena tak brzo dovolená na 14 dní na Norsko. Je mi schválena…uffff, ufff…respektive nejde jen o mě ale i o dva kolegy se kterými to celé dáváme dohromady.

    #319663
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    Čau sachlj tak to jedem stejnej turnus .

    #319664
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    bezva..už jsi tam byl ? my ještě ne. kolega jezdí do norska sna d 20 let a to i 4* za rok a vyzkoušel to už všude i několikrát ale tady snad nebyl..zkušenosti má jako nikdo, dokáže ryby najít i v bazénu…výbavu máme komplet, já tedy i na těžké pilkry, on při svým věku se už nechce tahat s mrtvým kilem..já na to mám motor…

    #319746
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    No my tam jedem taky poprvé jezdili jsme předtím na Hitru a Smolu a už jsme se chtěli podívat jinam no tak uvidíme

    #319749
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    bezva…už se těším..my nejsme vůbec chlastací…takže žádný bečky piva s sebou netaháme…

    #319813
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    tak to jsme na tom stejně my pijeme rum cha cha

    #319816
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    nějaká štamprdlička je na červa ale jen jedna ne dvě, dvě slovy 12…to spíš když se vrátíme z lovu po vyfiletování, provést hygienu, štamprdlička na dobrý lov a návrat v pořádku, prášky a prásk do postele….

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 2 měsíci uživatelem sachlj.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 84)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...