Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 261 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 262)
  • Autor
    Příspěvky
  • #306470
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Takže na stránkách není “co ti doporučují mít sebou”.Jaké jsou lodě,ubytování, je standartní informací u každé norské destinace.Další informace – viz můj příspěvek nahoře,tedy v brzku. Nemám cestovní horečku,už jsem letos jednou byl,jen ostatní účastníci chtěli vědět,jak se zajišťuje benzín do lodí. Chtěl jsem využít přítomnost delegáta,který bohužel není přítomný….

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 1 měsícem uživatelem ZM.
    #306474
    petrstar
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Ahoj přátelé, dostupné informace jsou: delegát je nový, lodě mají motory 60 až 90 hp , dle konzultace s pojišťovnou je doporučeno uzavření pojištění svět, tedy dražší variantu.

    #306486
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    pro Zm:veskere informace o kempu  lodich a jine doporucene odkazy cestovka ma jen si je musiš prečist,peta starek ti je urcite rekne a pokud to neumiš najit u ck sntour Marcela novakova ,tak pozadej nekoho ,kdo ti to vyhleda,benzin neresime, je to pohybliva cena a jestli ho bude dovazet delegat nebo majitel kempu neresim

     

     

    #306487
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Zdena – samozřejmě že jsem si vše přečetl,s paní Novákovou jsem mluvil několikrát,umím hledat na internetu,chtěl jsem jen informace o benzínu ,tak to už neřeš,díky.

    #306861
    petrstar
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Ahoj, nové dostupné informace, delegát bude provozovat obchůdek  kde bude možno dokoupit rybářské drobnosti, prodej benzinu bude v prvních turnusech za NOK ve čtvrtek odjíždíme, po příjezdu se ozveme. Delegát má nový nick svestka149.

    #306863
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Díky za důležité info, jedeme hned druhý turnus, tak abych už začal tady u nás obíhat směnárny, jestli mají NOK.

    #306866
    petrstar
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Díky za důležité info, jedeme hned druhý turnus, tak abych už začal tady u nás obíhat směnárny, jestli mají NOK.

    Ahoj, další upřesňující informace po našem příjezdu do Norska, tedy začátkem příštího týdne. Na nákup NOK máš zatím čas.

    #307061
    petrstar
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Jsme na místě, delegát má nový nick švestka149 a podá vám veškeré dostupné informace.

    #307083
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Jsme na místě, delegát má nový nick švestka149 a podá vám veškeré dostupné informace.

    ahoj, a je teda delegátem Honza co byl minulý rok na Titranu? Mám v tom nějaký hokej. Někde se píše nový delegát ty zase píšeš jen nový nick.

    Díky za info

    My to máme ještě za hektar (61)

    #307093
    jan12
    Účastník
    (97 odpovědí)

    Ahoj faustáku  a všichni rybáři z Titranu máte nového delegáta protože jsem znovu  po operaci a ještě mi  jedna čeká na začátku příštího měsíce

    Jinak nový delegát má nick  svestka 149

    Přeji všem krásnou rybačku  na novém místě

    #307094
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Ahoj faustáku a všichni rybáři z Titranu máte nového delegáta protože jsem znovu po operaci a ještě mi jedna čeká na začátku příštího měsíce Jinak nový delegát má nick svestka 149 Přeji všem krásnou rybačku na novém místě

    No to fakt nerad slyším, dostal jsi se nám za ty dva roky pěkně pod kůži.

    Přeji brzké uzdravení a snad se někde zase potkáme.

    #307102
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Honzo, hlavně ať i to dobře dopadne, všechno ostatní jsou drobnosti

    #307129
    doktor-50012
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Netrpělivě čekáme na nějaké informace.

    #307132
    filfox
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Přidávám se k poznámce, a chci poprosit někoho z těch co tam již je (eventuálně delegáta), aby shrnul situaci. Dále apeluji na ty co se bezprostředně chystají, aby si udělali vždy trochu času a napsali pár řádek pro nedočkavce co sedí zatím doma, a přemýšlí jako měnu vzít sebou, co přibalit a případně co by se dalo vylepšit atd…

    Předem děkuji.

    #307152
    petrstar
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Lodě jsou připraveny, čekají na svoje posádky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 262)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(114)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...