Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 261 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 262)
  • Autor
    Příspěvky
  • #310136
    black
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Zdravím, tak konečně se začali objevovat polaci na mělčinách.

    #310137
    Pavel Poprask
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Ahoj, neumřel ,jen se žije realitou ……

    Jaká je ta realita? Neberou?

    #310230
    AyM
    Účastník
    (26 odpovědí)

    info:

    jsou tu mračna kelleru (20-70)

    sem tam polacek, sem tam mnicek, někdy se objeví i svinucha.

    Zatim chybí mapy sonar charts v navigacích lowrance elite 9ti/9ti2 je tam starý firmware.

    obsah je k mání sd 2gb-16gb vhodna (sonar charts, customs) na garminech sonar charts jsou nahrané.

     

     

     

     

    #310237
    AyM
    Účastník
    (26 odpovědí)

    photo add

    #310337
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    info: jsou tu mračna kelleru (20-70) sem tam polacek, sem tam mnicek, někdy se objeví i svinucha. Zatim chybí mapy sonar charts v navigacích lowrance elite 9ti/9ti2 je tam starý firmware. obsah je k mání sd 2gb-16gb vhodna (sonar charts, customs) na garminech sonar charts jsou nahrané.

    To nějak nechápu? Je možné se na to nějak připravit nebo udělat něco pro zlepšení? Přece není možné dostat lod bez navigace??? Odjížníme zítra tak mě to trochu vyděsilo 😀

    #310369
    petrstar
    Účastník
    (64 odpovědí)

    info: jsou tu mračna kelleru (20-70) sem tam polacek, sem tam mnicek, někdy se objeví i svinucha. Zatim chybí mapy sonar charts v navigacích lowrance elite 9ti/9ti2 je tam starý firmware. obsah je k mání sd 2gb-16gb vhodna (sonar charts, customs) na garminech sonar charts jsou nahrané.

    To nějak nechápu? Je možné se na to nějak připravit nebo udělat něco pro zlepšení? Přece není možné dostat lod bez navigace??? Odjížníme zítra tak mě to trochu vyděsilo 😀

    Na Svellingenu jsem byl první turnus. Nevím, že by tam byla jedna jediná loď, která by neměla funkční navigaci a sonar. Proto nechápu obavy kolegů, že by mohli dostat loď bez navigace. Jedině, že by navigaci se sonarem nějaký jejich předchůdce dostatečně vyladil nebo nedej bože ukradl? Jelikož majitel kempu spolu s delegátem kontrolovali lodě skoro každý den myslím si, že i tato varianta je pouze hypotetická.

    #310388
    faustak
    Účastník
    (44 odpovědí)

    tak vím že na titranu jsme občas dostali gps zvlášť s přidělanou autobaterii tak jsem se chtěl jen poptat na co se mám připravit tentokrát 😀

    díky za odpověď 😉

    #310389
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    Taky mě trochu vyděsilo, že bych v nové lokalitě se spoustou mělčin kolem, měl jezdit bez funkční navigace. Tak doufám, že jsem si tu zprávu od AyM taky jen špatně vyložil. Co na těch lodích denně kontrolují ? Jen vrtuli nebo i bodují, kdo jak má uklizené pracoviště ?

     

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 10 měsíci uživatelem jirka66.
    #310392
    petrstar
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Taky mě trochu vyděsilo, že bych v nové lokalitě se spoustou mělčin kolem, měl jezdit bez funkční navigace. Tak doufám, že jsem si tu zprávu od AyM taky jen špatně vyložil. Co na těch lodích denně kontrolují ? Jen vrtuli nebo i bodují, kdo jak má uklizené pracoviště ?

    Pokud vím kontroloval pouze motory (vrtule) a navigace.

    #310394
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Podle mne vsechny lode maji navigaci, byl jsem v druhem turnusu a neslysel jsem, ze by na nektere lodi chybela. Co se tyka kontrol, majitel do lodi i kempu vrazil spoustu penez, takze se tomu nedivim.

    #310395
    doktor-50012
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Za mě:  II turnus. Loď č.4 super, navigace Garmin taky super.

     

     

     

    #310401
    svestka149
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Posádky se pomalu vracejí. První dnešní úlovky.

    #310473
    svestka149
    Účastník
    (25 odpovědí)

    Na Svellingen dnes pokračuje krásná rybařina. Některé posádky se již vracejí  s pěknými úlovky.

    #310483
    svestka149
    Účastník
    (25 odpovědí)

    A další úlovky.

    #310512
    AyM
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Info k mapam. Na některých lodích co mají lowrance 9ti jsme mapy nahrali a upgradly. Základní mapa je na všech lodích GPS a mapa bez vrstevnic. Sonar chart je na hodně z nich.

    Po upgradu jste schopni dokonce vrstevníce aktualizovat. Takže kopec který loni vypadal nějak tak teď se dat oskenovat znovu a upřesnit.

    Pokud někdo zná Orklakken tak se tam dá dostat za hodinu a ctvrt na eco (3800-4100 otáček) což je docela super. A na Hakkess je to podobné. (Loď 18)

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 262)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...