Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 8. Sraz přátel norského rybolovu v Praze

  • Toto téma obsahuje celkem 50 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 51)
  • Autor
    Příspěvky
  • #320678
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Norci ahoj.Sleduji vlákno už několik let,ale nechápu jakým směrem se bere…Sám jsem několikrát uvažoval že vezmu kamarády a vyrazíme na sraz..Ted je mě jasné že ne Budu poslouchat o rybaření v Ománu nebo Maledivy???? Toto je vlákno rybolovnorsko!!! To nikomu nevadí???

     

    naprosto s tebou souhlasím…

    #320679
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Norci ahoj.Sleduji vlákno už několik let,ale nechápu jakým směrem se bere…Sám jsem několikrát uvažoval že vezmu kamarády a vyrazíme na sraz..Ted je mě jasné že ne Budu poslouchat o rybaření v Ománu nebo Maledivy???? Toto je vlákno rybolovnorsko!!! To nikomu nevadí???

    Pokud vím,tak za ta léta,co vlákno rybolovnorsko existuje,se zde diskutuje nejen o rybaření v Norsku,ale i o rybolovu po celém světě,naší zemi z toho nevyjímaje?Většina lidí,co jezdí do Norska,tak loví i u nás doma a hodně jich jezdí na rybaření do teplých moří.Pokud někoho zajímá jen Norsko,tak si samozřejmě sleduje diskuze,které ho zajímají,ale myslím,že každý si rád přečte nebo poslechne o rybaření v jiných zemích,kde ještě nebyl a chtěl by se třeba někdy podívat?Proto i na srazech kombinujeme přednášky o Norsku s přednáškami z jiných zemí…vždyť každý si chce pěkně zachytat ať už na severu,nebo někde u teplého moře…..

    #320740
    Pruner
    Účastník
    (6 odpovědí)

    pro Mara45 Tak se to pokusím vysvětlit jinak…Kolik lidí se chystá na ryby do Ománu? Myslím že za ta léta co jezdím do norska znám celkem dost lidí a nevím o nikom kdo pojede na Maledivy…Taky se rád něco dozvím o chytání jinde ale tyto destinace…Třebe máš kolem sebe lidi co tam jezdí…Ještě beru třeba takové Ebro..

    #320741
    Valhalla
    Účastník
    (56 odpovědí)

    pro Mara45 Tak se to pokusím vysvětlit jinak…Kolik lidí se chystá na ryby do Ománu? Myslím že za ta léta co jezdím do norska znám celkem dost lidí a nevím o nikom kdo pojede na Maledivy…Taky se rád něco dozvím o chytání jinde ale tyto destinace…Třebe máš kolem sebe lidi co tam jezdí…Ještě beru třeba takové Ebro..

    Tak tam přidejte i přednášku o lovu na Ebro a Pruner bude spokojený. Dlouho sem nečetl tak dementní příspěvky, kde se důrazně sděluje, že sraz by měl být striktně o rybolovu v Norsku, ale vlastně Španělsko, by zas tak nevadilo. Hlavně ne Omán a Maledivy. Je dobře, že na sraz nepojedeš s takovým jako jsi ty bych se potkat nechtěl.

    #320748
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    No a hlavně se tam sejdou ti kteří si mají co říci ať je to o čemkoliv

    #320751
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    To Valhalla:jediný dementní příspěvek je ten tvůj,nevidím nic špatného na tom,vyjádřit zde svůj názor,na to snad má právo každý,k tomu jsou diskuze určeny,ale vždy se najde pan důležitý,který bude hodnotit a určovat co by kdo měl psát……já bych se naopak nechtěl nikde setkat s tebou,protože nabubřelost je ještě horší než lidská hloupost a ty máš obou přehršel.

    To Pruner:pokud tu chceš vyjádřit svůj názor,tak se obrň trpělivostí,protože když nejdeš s davem,tak se vždy najde někdo jako Valhalla…………já jsem tu přestal chodit právě kvůli takovým jako výše zmiňovaný chytrolín…..

    ….jó a malý návrh,změňte název fóra na “Rybolov Norsko a lovy v tropech” a bude klid……

    #320752
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    pro Mara45 Tak se to pokusím vysvětlit jinak…Kolik lidí se chystá na ryby do Ománu? Myslím že za ta léta co jezdím do norska znám celkem dost lidí a nevím o nikom kdo pojede na Maledivy…Taky se rád něco dozvím o chytání jinde ale tyto destinace…Třebe máš kolem sebe lidi co tam jezdí…Ještě beru třeba takové Ebro..

    Myslím,že každý se rád něco dozví o rybolovu,kde ještě nebyl?Vždy to bývá doprovázeno nádhernými fotografiemi,či filmem.Na srazu bývá cca 8 přednášek,tak ten koho zrovna některá nezajímá,si může jít zapálit a nebo na kávu či něco zakousnout…nikomu nic nevnucujeme.

    #320753
    Valhalla
    Účastník
    (56 odpovědí)

    To Valhalla:jediný dementní příspěvek je ten tvůj,nevidím nic špatného na tom,vyjádřit zde svůj názor,na to snad má právo každý,k tomu jsou diskuze určeny,ale vždy se najde pan důležitý,který bude hodnotit a určovat co by kdo měl psát……já bych se naopak nechtěl nikde setkat s tebou,protože nabubřelost je ještě horší než lidská hloupost a ty máš obou přehršel. To Pruner:pokud tu chceš vyjádřit svůj názor,tak se obrň trpělivostí,protože když nejdeš s davem,tak se vždy najde někdo jako Valhalla…………já jsem tu přestal chodit právě kvůli takovým jako výše zmiňovaný chytrolín….. ….jó a malý návrh,změňte název fóra na „Rybolov Norsko a lovy v tropech“ a bude klid……

    😀 😀 😀 … k první části příspěvku.

    Proč by měl simčo měnit roky úspěšnou doménu? Kvůli jednomu, vlastně dvěma exotům (ty a Pruner)? Pokud spávně čtu, tak tahle diskuze se jmeuje “Diskuze mořského rybolovu”, takže psát sem vlákna o Ománu, Maledivách, nebo třeba Mexickém zálivu je úplně v pořádku.

    A když si sem přestal chodit, tak co tady teď děláš?

    Podepisuji se pod to co píše mára. Kdo chce, si poslechne přednášky o rybolovu i od jinud, než jen z Norska a kdo nechce, tak ho tam nikdo násilím nedrží. Tak proč pořadatelům diktovat, nebo vyčítat obsah programu? Naopak smekám před nimy, protože jsem už pár akcí pořádal a není vůbec snadné dát dohromady pásmo tolika přednášek.

    #320754
    Pruner
    Účastník
    (6 odpovědí)

    To Vajhala je teda husty..opravdu se tu může psat jen jak píše Michal jen s davem? Napíše se něco jinýho a člověk je dement?Dost hnusný.Takový lidi jako jsi Ty odnaučujou lidi diskutovat Kdo to chtěl pochopit pochopil….

    #320758
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Valhalla opravdu IQ tykve…..tím končím s jakoukoliv reakcí na tvou retardaci……..:-)))

    #320762
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Mě například diskuze s rybáři co rybaří i jinde než jen v Česku a Norsku zajímají. Už jen proto, že se chci zeptat proč jedna z úspěšných rybolovných technik co se praktikuje kolem Austrálie, USA, Asie se neprovozuje i ve Středozemním moři a v Norsku. Podmínky jsou stejné tam i tam. Jen to chce jinou techniku. Jiný hardware a software. Tak se chci zeptat proč tam chytají ryby tak a ne jinak když to jinak jde.

    #320763
    tchor
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Myslim, ze se jedna o to, ze cela akce se jmenuje sraz pratel norskeho rybolovu a jsou zde deklarovany jiz 2 prednasky, ktere s Norskem nemaji az tak moc spolecneho. Na druhou stranu vsichni to vedi dopredu, tak se mohou informovane rozhodnout, zda se za techto podminek chteji akce zucastnit.

    #320769
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    O norském rybaření – lovu na mělčinách a o vyhledávání vhodných lovných míst nám popovídá Pavel Výboh – Jigin.

    #320770
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Já to stejně beru jen jako pokec. Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. To je stejné jako že dvakrát neprojedeš tuhle zatáčku stejně. To co platilo před x lety už neplatí, ty ryby tam už nejsou a stačí hodit o metr vedle a jsi úplně vedle. Takže to co kdo nachytal v Norsku o 1500 km jinde než pojedu já letos a to o 3 měsíce jindy je mi úplně k ničemu a u zadele. Páč mi nikdo nezaručí, že když s ním (cestovkou, průvodcem) pojedu dle jeho dispozic, že si vytáhnu přesně tu rybu co já chci. Pokud by tohle existovalo tak ať mi rovnou řekne pár čísel do sportky. Je to jako když v časopise je fotka šťastného lovce s 18 terákem. Žádnej takovej už v horách není a dalších 70 let nebude tak proč tam tedy trávit hodiny čuměním do triedru? Je to jako fotky kaprtýmu Jizera co před 25 lety chytal na Labi a vytáhl odtamtud trofejní ryby. Nemá  cenu tam hodiny sedět protože ty ryby tam už nejsou a změnilo se mnohé. Tak asi tak.

    #320771
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    pro Mara45 Tak se to pokusím vysvětlit jinak…Kolik lidí se chystá na ryby do Ománu? Myslím že za ta léta co jezdím do norska znám celkem dost lidí a nevím o nikom kdo pojede na Maledivy…Taky se rád něco dozvím o chytání jinde ale tyto destinace…Třebe máš kolem sebe lidi co tam jezdí…Ještě beru třeba takové Ebro..

    Milý kamaráde, úplně s tebou souhlasím a píši si tě na seznam přednášejících. Napiš mi prosím zde odpověď na jaké téma budeš přednášet. Klidně Norsko, klidně Ebro. Děkujeme ti za tvůj zájem.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 51)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 8. Sraz přátel norského rybolovu v Praze

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...