Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 741 odpovědí. Do diskuze (82 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 742)
  • Autor
    Příspěvky
  • #306173
    Supermasar
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Nazdar všichni, víte že když pošlete Simčovi elektrickej multík na servis, že je ten dobytek schopnej ten multík půjčit nějakému kámošovi do Norska na ryby? Nevíte co? A já vim zcela jistě že je to pravda. Tomu říkám super prasárna. Jakej na to máte názor? Jsem zvědavej jak tady dlouho ten příspěvek vydrží.

    #306182
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    S tim bohuzel neporadim, pujcovnou el. multiku se nezabyvam.

    Ale kazdy kdo v zimnim obdobi zavita na Soroyu, tak si bude moc krom obrovskych tresek uzit I takoveto vyhledy

    #306190
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Apartmany v Hasviku jsou ocislovane smerem k filetarne

    (Ta fotka z ptaci perspektivy je z dronu, tak vysoko nevyskocim)

    😀

    #306198
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Michal, máš nejaké info, čo bude so starou filetárňou v Hasviku? K tomu modernému BFA Resortu to tam akosi nepasuje.

    Krásne fotky posielaš. Díky.

    #306199
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Moc pěkné, jak chaty, tak lodě. Ty tresky už nekomentuju, to je každý březen nádhera.

    #306210
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    JAKABO

    Ahoj, zadne informace o filetarne nemam, ale osobne si myslim, ze filetarna jako takova je moderni dost, mozna ji muzou trochu “osvezit” z venku, ale jinak podle me dobry.

    Co by ale asi stalo za zvazeni by byla ta budova, kde je susarna a mrazirna, ale co ja vim, mozna to maj v petiletce 😀

    Nechme se prekvapit 😉

    To: Step

    Dekuji

    Prikladam nocni brouzdani po okoli

    #306211
    Milan Čechovský
    Účastník
    (146 odpovědí)

    Nazdar všichni, víte že když pošlete Simčovi elektrickej multík na servis, že je ten dobytek schopnej ten multík půjčit nějakému kámošovi do Norska na ryby? Nevíte co? A já vim zcela jistě že je to pravda. Tomu říkám super prasárna. Jakej na to máte názor? Jsem zvědavej jak tady dlouho ten příspěvek vydrží.

     

    Pokud je to pravda, tak je to hodně špatně.  🙁

    #306220
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Michal,odpovedal si mi na moju otázku,ale myslel som terajšiu sušiareň-to bola filetáreň. Proti novej nič nemám,je výborná a boli sme na Soroyi,keď ju doviezli a montovali.

    #306226
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    JAKABO

    Tak vidis, to sem netusil, ze to tak driv bylo 🙂

    Jo, to souhlasim, ale asi to pujde casem, a pokud ta budova je konstrukcne v poradku, tak ma obrovsky potencial

    Pokud ne, tak misto ni v budoucnu muze stat aspon neco hezciho

    Sam sem zvedav

    Prikladam foto z dnesniho vyletu do Breivikbotn

    #306230
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    A

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 1 měsícem uživatelem Vydra.
    #306232
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Nazdar všichni, víte že když pošlete Simčovi elektrickej multík na servis, že je ten dobytek schopnej ten multík půjčit nějakému kámošovi do Norska na ryby? Nevíte co? A já vim zcela jistě že je to pravda. Tomu říkám super prasárna. Jakej na to máte názor? Jsem zvědavej jak tady dlouho ten příspěvek vydrží.

    Tomu se mi nechce věřit. Máš nějaké důkazy?

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 1 měsícem uživatelem Vydra.
    #306238
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Nazdar všichni, víte že když pošlete Simčovi elektrickej multík na servis, že je ten dobytek schopnej ten multík půjčit nějakému kámošovi do Norska na ryby? Nevíte co? A já vim zcela jistě že je to pravda. Tomu říkám super prasárna. Jakej na to máte názor? Jsem zvědavej jak tady dlouho ten příspěvek vydrží.

    Ahoj,
    nemám důvod půjčovat multíky, co přišly na servis, na půjčovně mám 25 el. multiplikátorů. Proč bych to dělal? Garantuji ti, že jsem nikdy nepůjčil servisovaný stroj. Myslíš, že bych riskoval, že to nějaký hovado rozbije, co bych potom řekl klientovi? To bych si nikdy nedovolil. Jak jsem ti psal na půjčovně mám 25 strojů a skladem nových dalších 40ks. Pokud by mě chyběl, vezmu novou krabici a je vyřešeno, je tam 2 roky záruka. Nebudu půjčovat staré ochytané stoje klientů. Závěrem bych ti naposledy sdělil, že elektriky klietů nepůjčuji a tím bych to celé uzavřel. Dál se k tomu vyjadřovat nebudu. Přeji ti Petrův Zdar!

    #306239
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Celkový záběr na resort Big Fish Adventure

    #306240
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Tvl Zbony ty fotis cim dal lepe , koukam to nocni foceni uz mas vzchytany jak to mas nastaveny ( cas, clonu ) a asi stativ co

    #306241
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Nazdar všichni, víte že když pošlete Simčovi elektrickej multík na servis, že je ten dobytek schopnej ten multík půjčit nějakému kámošovi do Norska na ryby? Nevíte co? A já vim zcela jistě že je to pravda. Tomu říkám super prasárna. Jakej na to máte názor? Jsem zvědavej jak tady dlouho ten příspěvek vydrží.

    Ahoj, nemám důvod půjčovat multíky, co přišly na servis, na půjčovně mám 25 el. multiplikátorů. Proč bych to dělal? Garantuji ti, že jsem nikdy nepůjčil servisovaný stroj. Myslíš, že bych riskoval, že to nějaký hovado rozbije, co bych potom řekl klientovi? To bych si nikdy nedovolil. Jak jsem ti psal na půjčovně mám 25 strojů a skladem nových dalších 40ks. Pokud by mě chyběl, vezmu novou krabici a je vyřešeno, je tam 2 roky záruka. Nebudu půjčovat staré ochytané stoje klientů. Závěrem bych ti naposledy sdělil, že elektriky klietů nepůjčuji a tím bych to celé uzavřel. Dál se k tomu vyjadřovat nebudu. Přeji ti Petrův Zdar!

    Asi tak. Také si myslím, že to Michal nemá zapotřebí.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 1 měsícem uživatelem Vydra.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 742)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...