Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 741 odpovědí. Do diskuze (82 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 742)
  • Autor
    Příspěvky
  • #304336
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Jste blázni, ale fotky nádherný. Pro mě je i červen dost studený. Jen tak dál, čekám, jestli se letos někdo dostane přes 40kg.

    #304353
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    JAKABO , stipko

    Drobne zmeny(osvetleni, vyzdoba, topeni) probehly hlavne v obyvaky, zbytek domu odpovida fotkam z galerie v lokalitach ….

    #304355
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    To je luxus.
    Moc pekné.
    A moc pekný výhľad na fjord.

    #304356
    romaskanu
    Účastník
    (50 odpovědí)

    My máme nástup 9.3. do 19.3.2019 v 6i lidech, už se nemůžeme dočkat.

    #304357
    romaskanu
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Budem střídat Michala, snad nám tam něco nechá.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 3 měsíci uživatelem romaskanu.
    #304364
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    dnesni cervankovy rozbresk / setmeni i s pejskama 🙂

    foceno cca kolem poledniho

    #304368
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Ponúkam dve voľné miesta na Soroyu, chata Hasfjord I, v termíne 10. – 20.06.2019.
    Odjazd z trasy Brno – Olomouc – Jeseník (centrála) – Ostrava, ale samozrejme, to nie je to podmienka.
    Bližšie nfo cez súkromnú správu alebo mail sarosi.jozef@gmail.com.

    #304390
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Michale, to jsou nádherné obrázky. Už je vidět, že denní světlo se začíná nad horama probouzet. Posílej prosím dál, díky!

    #304414
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Soroya nabizi v zimnim obdobi moznost uzasne relaxace, klidu a pohody. Tu muzete i v silnem mrazu vychutnat z pohodli Hasfjord 3 – apartman (pripadne i v Hasviku)

    Snih, cerstvy vzduch, prochazky, pejsci Husky i polarni zare, tak muze vypadat relaxacni program na severu.

    Letos jsem vyuzil velkoryse nabidky Ornulfa a z Vanocni dovolene v cechach sem si s sebou do Hasfjordu privezl na 3 tydny babicku, aby mohla videt polarni zari

    Doporucuju, jako zimni odpocinkovou dovolenou 😉

    #304444
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    V letošním roce máme naplánovanou cestu na Soroya – Hasfjord. Zajímalo by mne jak se tam řeší PHM do lodí? Cestou správce kempu, který PHM doveze nebo si každý PHM zajišťuje sám na místě tankováním?

    #304448
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    tom

    Ahoj v Hasfjordu zajistuje dodavky benzinu do lodi formou 25l kanystru provozovatel / spravce

    Benzin prodavame za stejnou cenu jako na benzince, vzdy nahlasim kolik mate / kolik dovezu navic a plati se na konci pouze to, co se spotrebuje, v hotovosti NOK / EUR (dle kurzu norske banky)

    #304449
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    tom Ahoj v Hasfjordu zajistuje dodavky benzinu do lodi formou 25l kanystru provozovatel / spravce Benzin prodavame za stejnou cenu jako na benzince, vzdy nahlasim kolik mate / kolik dovezu navic a plati se na konci pouze to, co se spotrebuje, v hotovosti NOK / EUR (dle kurzu norske banky)

     

    Díky za info,

     

    budeme se těšit v termínu od 11.7.2019

    Tom a spol.

    #304516
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    obcas na nas skrze ustupujici mraky vykoukne i mesicek

    tento tyden se zatim plni predpoved

    slabounky vetrik, teploty -1 az -5

    nizka oblacnost a bez srazek

    #304559
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    Mám zájem jed chytat ryby v dubnu na Soroya. V Norsku jsem byl 3x a parta rybářů se kterou jezdím jede letos v únoru. Moje práce mě umožnuje mít volno pouze tento měsíc. Letenku zajistím a vybavení mám. Potřebuji zajistit ubytování klidně na dva termíny po sobě a mít možnost s někým jezdit na lodi a chytat. Děkuji za případnou možnost se k někomu přidat a odpověď s cen. nabídkou. Tomáš Spěváček, email: tomas.spevacek@seznam.cz, mob: +420 739 051 616

    #304582
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    snazil sem se to vyfotit z leva, z prava a nakonec ….

    … nakonec sem si radsi vypujcil fotku od profi fotografky Anny z Hasviku

    Ørnulf rikal, ze ten kruh okolo muze znacit prichazejici snezeni, ale doufam, ze si delal jenom srandu 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 742)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...