Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 741 odpovědí. Do diskuze (82 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 256. až 270. (celkem z 742)
  • Autor
    Příspěvky
  • #308073
    Fischstar club
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Varáci před rokem……raní kavička, 18C°

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 11 měsíci uživatelem Fischstar club.
    #308079
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Trajekty a statni svatky v Norsku

    Øksfjord – Hasvik

    Pri planovani sve cesty na sever prosim berte v uvahu zmenu jizdnich radu trajektu v zavislosti na statnich svatcich.

    V pripade svatku plati nedelni jizdni rad

    Nejblizsi svatky

    17.5

    30.5

    10.6

    Prilozena tabulka je nekolik let stara a jako jediny souhrny jizdni rad od te doby nepromita aktualni zmeny, proto je potreba se vzdy ujistit na online strankach provozovatele trajektu

    http://www.snelandia.no

    Pro vyber spravnych lokalit musite vybrat spravne pojmenovane lokality (v priloze screenshot presneho pojmenovani)

    Potreba hlavne vyhledat Øksfjord, ne Oksfjord

     

    #308080
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Dale je dobre vedet, ze letos probiha vymena bankovek 50 a 500 nok, nicmene budou platit celou sezonu, takze pokud je mate, tak je v klidu uplatnete pri platbe za pobyt, benzin, nebo nakup, nebo je rozmente, ale nesyslete je “na priste” 😉

    #308091
    Dalimil
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Dale je dobre vedet, ze letos probiha vymena bankovek 50 a 500 nok, nicmene budou platit celou sezonu, takze pokud je mate, tak je v klidu uplatnete pri platbe za pobyt, benzin, nebo nakup, nebo je rozmente, ale nesyslete je „na priste“ 😉

    Našel jsem doma ještě tři staré stovky, nemáš tušení, kde mi to vymění? (Asi jen Oslo?) Díky moc.

    #308098
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Dalimil

    Je mi lito, ale s temi starymi bankovkami nemam zadnou informaci, jestli se daji jednoduse vymenit, ale pokud zkusis kontaktovat CNB, tak by mohli minimalne poradit, kdyz ne vymenit.

    Obcas sdilim pouze prevzate informace, takze nekdy neznam vic detailu.

    #308099
    paveltreska
    Účastník
    (38 odpovědí)

    NE cnb ale posli  do norsk bank oslo , ja posilal jako obycejny dopis-a doslo,ale pozor nestaci jim jen cislo tveho konta chtej i to pomocne.

    #308113
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    O vymene bankovek jsem tu psala nekolikrat.

    A nebo prijedte do Jostolen, my vam stare bankovky vezmeme 😉 🙂 🙂

    #308118
    Sim
    Správce
    (11215 odpovědí)

    Jarní pohoda

     

    #308146
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Dnes rano jsme se rozloucili se skupinou Jarka Recmana, ktera si pobyt uzila a pro me bylo take poteseni se o ne starat. A vcera vecer jsme zakoncili vyletem na blizkou plaz a samozrejme Petr neodolal a po navratu z vyletu nechybela koupacka u mola, vubec se nestydel a hodil to tam primo z lodi. Ornulf ho pak privital v klubu otuzilcu 🙂

    Kdyby se mu nechtelo z vody, tak gafy uz sme meli pripravene 😀

    … mimochodem voda ma 4, maximalne 5 stupnu touhle dobou … 😀

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 11 měsíci uživatelem Zbony.
    #308154
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Míšo, nádherný fotky ty zasněžený hory na pevnině.

    #308174
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Dnes rano jsme se rozloucili se skupinou Jarka Recmana, ktera si pobyt uzila a pro me bylo take poteseni se o ne starat. A vcera vecer jsme zakoncili vyletem na blizkou plaz a samozrejme Petr neodolal a po navratu z vyletu nechybela koupacka u mola, vubec se nestydel a hodil to tam primo z lodi. Ornulf ho pak privital v klubu otuzilcu 🙂 Kdyby se mu nechtelo z vody, tak gafy uz sme meli pripravene 😀 … mimochodem voda ma 4, maximalne 5 stupnu touhle dobou … 😀

    … tedy do čtyřstupňové vody jsem váhal sáhnout i jen kvůlivá narovnání sondy sonaru – to je fakt srdcař !  Fotky hezký. Mně se nejvíce líbí druhá. Fotil jsem tenhle pohled už asi stokrát 🙂

    #308187
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Karlovarskym klukum v Hasfjordu se dnes na prvni vyjezd povedlo celkem slusne, nejvetsi treska 117cm a 15kg

    U trajektu je svetelna cedule s aktualnimy terminy (pro me osobne velke prekvapeni)

    #308208
    Zbony
    Účastník
    (736 odpovědí)

    Apnea

    Dekuju, taky to fotim moc rad

    Stejne misto, stejny vyhled, pokazde jinak

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 11 měsíci uživatelem Zbony.
    #308216
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Po bezproblémovej ceste do Hasviku cez Poľko, Litvu, Estónsko sme v poriadku došli a hneď v prvý deň rybačky sme ryby našli. Ešte zopár úlovkov a budeme ich dávať do oleja. Skutočne na vodu ideme až dnes.

    Včera nás na vodu nepustil vietor a i dnes dopoludnia ešte silno fučí ale poobede sa dostaneme i na šelf  a bude paráda.

    #308224
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Tak prajem veľké úlovky a dobré počasie. A dajte info.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 256. až 270. (celkem z 742)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...