Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 713 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 7 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 646. až 660. (celkem z 714)
  • Autor
    Příspěvky
  • #268584
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Včera se uvolnilo poslední volné místo v březnu na Soroya 20-30.3.2017 Chata Vaagan pro 6osob, 2x hliníkový člun za 31.500,-NOK. Jinak je v tomto termínu vše vyprodáno, protože se dají očekávat úlovky tresek 30-40kg.

    #268657
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Prodáno.

    #268661
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Láďa Preparátor už začal trénovat na březen.

     

    #268662
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Sime, Jestli Láďa pošle nějaké fotky, hoď je sem.

    Tato je z  letošního dubna.   10.4.2016 v 18.11

    Ale jak říkáme, opakování je matka moudrosti.

    #268767
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj všem, jak už možná někteří víte, nechal jsem se zaměstnat na Soroye, přímo u Big Fish Adventure. Od příští sezony bych se měl motat hlavně okolo ryb a budu vám k dispozici s čímkoliv bude třeba. Doufám, že mě i vás bude spolupráce těšit a budu pro vás přínosem, který vám  pomůže k vysněné rybě nebo zážitku :).  V současné době fotím hlavně přírodu a zajímavosti na Soroye a připravuji celý kemp na zimu. Určitě se na mě můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně cesty, ryb, lodí a ubytování přímo v Hasviku. Jak jen budu mít trochu volného času, určitě vás budu informovat o životě na Soroyi, ale i o všech novinkách týkajících se vašeho pobytu. A abych jen nesliboval posílám pár fotek z ostrova… Láďa

    #268786
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Jěště jednou bych se rád vrátil k Československému halibut festivalu, který skončil před týdnem.Nafotilo se spoustu fotek a určitě není v mých silách vložit vše na vlákno RN. V nejbližší době nahraju fotky na internet a pošlu vám odkaz, kde si budete moci každý stáhnout to, co Vás zajímá. Děkuji za účast a za to, že jsem po Vás nemusel to ubytování zapálit 🙂 To platí hlavně pro Nilsen :), opožděně pár fotek… Láďa

    #268790
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Tak dobrou noc ze Soroya zdraví Preparator 🙂

    #268831
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Ať se ti tam daří.

    Jak tě znám, tak reporty nebudeš plýtvat.

    Aspoň jako Dedo 145.

    #268848
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Lado, díky za fotky. Je mě jasný, že toho máš teď hodně, když Marcel odjel na Slovensko.

    #268851
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Lado, díky za fotky. Je mě jasný, že toho máš teď hodně, když Marcel odjel na Slovensko.

     

    Ahoj Michale, máš pravdu, většina lidí odjela z ostrova s Vámi a teď se připravuje celý kemp na zimu. Určitě se polepším a začnu podávat pravidelné info. Láďa

     

    #268852
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj všem, zde posílám odkaz na fotky z halibut fastivalu – http://preparator.rajce.idnes.cz/Halibut_Festival_2016/#

    Jméno – Soroya, heslo – Soroya .

    Fotky jsou neupravené a většinou se opakují, zkuste se v tom prohrabat a najít ty, které vás zajímají.

    Ze Soroya Láďa

    #268856
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Soroya now… škoda, že jsou nad celým ostrovem mraky :/

    #268878
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    A Jarda už tam nedělá?

    #268879
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    A Jarda už tam nedělá?

    Jarda tam samozřejmě dělá. Maká na lodích, aby je připravil na novou sezónu. Má jich na starosti cca 30ks. U všech se musí vyměnit olej a překontrolovat elektroinstalace, aby na novou sezónu, vše fungovalo na 100%. Má se co ohánět, protože nová sezóna startuje již od 1.3.2017

    #268958
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj všem, Jarda samozřejmě u Big Fish Adventure zůstává a bude se dál starat o vaše lodě a spokojenost. Já bych vám měl na druhou stranu pomoct k vysněné rybě a podat pomocnou ruku co se týče ryb a sport. rybolovu.

    Dnes jsem objevil zapomenuté video z přístavu, kde akorát chlapi přijíždějí s vítěznou rybou. Tak sem s ním :)…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 646. až 660. (celkem z 714)

Téma ‚Aktuální info Soroya 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Soroya 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...