Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Skúsenosti s firmou FORMY BRNO, p. Křivánek

Zvolené téma obsahuje celkem 125 odpovědí. Do diskuze (64 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Libor. a poslední změna proběhla před 4 měsíců, 3 týdnů.

Prohlížíte 6 příspěvků - 121 z 126 (z 126 celkově)
  • Autor
     Piva 
    Účastník
    (599 odpovědí)
    byl(a) online před 49 minuty

Tak stále žádná kominikace od pana Křivánka telefon ani mail. 27.7.2017 jsem panu Křivánkovi odesílal balíček a od té doby nic.Kdybych chtěl něco zdarma tak to chápu,ale když někdo nabízí nejakou službu a já jí rád zaplatím,tak nechápu kde je nějaká ta slušnost alespoň odpovědět že nemá zájem.

Tom04 
    Účastník
    (1 odpovědí)
    byl(a) online před 1 rok

Pan Křivánek se nechová divně jenom k zákazníkům. Mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že se chová velice zvláštně i k dodavatelům. Vyráběl jsem pro něj několik let formy na páková krmítka. Vše fungovalo až do ledna 2017 – tam udělal větší objednávku, kterou už jsem nedostal nikdy zaplacenou. Mě jako malého živnostníka to docela zabolelo. Na jakékoliv pokusy o kontakt či upomínky o zaplacení naprosto nereaguje. Nevím přesně co se stalo, ale takhle si seriózní jednání nepředstavuji.

Piva 
    Účastník
    (599 odpovědí)
    byl(a) online před 49 minuty

Ale zásilkovnu provozuje asi z vesela dál. Je to hnus tyhle podvodníci.

viki 
    Účastník
    (181 odpovědí)
    byl(a) online před 6 dny

…od FORMY BRNO jsem včera obdržel formu , kterou jsem si obědnal v úterý minulý týden . s termínem dodání i s Fi.KŘIVÁNEK  jsem spokojen. VIKI

zdenal99 
    Účastník
    (7 odpovědí)
    byl(a) online před 20 dny

Já už nikdy!!!

Objednal jsem 2x. Z neznalosti. Pokaždé to stálo mnoho emailů, sms, a telefonátů. Vždycky pan Křivánek odmítne hovor se zprávou, že zavolá později. Bohužel nikdy nezavolá. Po několika týdnech urgencí jsem nakonec se zbožím dostal asi 10 vizitek jako omluvu 🙂
    Super do kotle…. 🙂

Libor. 
    Účastník
    (8 odpovědí)
    byl(a) online před 14 hodiny

Od tohoto prodejce už nikdy více.Po objednávce telefon nebere na email nereaguje.Za mně spíše PRŮŠVIH JAK BRNO.Beru formy přímo od výrobce

Prohlížíte 6 příspěvků - 121 z 126 (z 126 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Skúsenosti s firmou FORMY BRNO, p. Křivánek

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Soroya » Březen 2018

Anketa