Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Skúsenosti s firmou FORMY BRNO, p. Křivánek

  • Toto téma obsahuje celkem 128 odpovědí. Do diskuze (66 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Navarchus a poslední změna proběhla před 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 129)
  • Autor
    Příspěvky
  • #108289
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Pánové pokud jsem někoho urazil, tak se omlouvám.

    Šlo mi jen o to, že pokud bych věděl už dřív, že někdo si zboží objednal zaplatil a nedostal nic, tak bych jistě stejnou chybu neudělal, tak proč bráníte někoho, kdo je tohoto schopen a nechcete, aby se i ostatní dozvěděli, že takový problém tu je a byl. Proč pokaždé, když se někomu něco nelíbí má snahu o zamčení či ukončení diskuze? Není fórum to správné místo abychom si sdělovali své postřehy, radosti, ale také problémy s nákupem? Nebo je to jen pro vyvolené, aby diskutovali že tamto nebo tamto je dobré a nebo zlé?

    Nikdo tu nehodnotí směr podnikání pana Křivánka, to jak podniká je koneckonců jeho věc, ale nebylo by dobré, aby i ostatní lidé, kteří chtějí něco koupit věděli, jaká může být realita?

    Připomenu jen pár diskuzí, které tu probíhají ohledně lokalit, špatná loď, špatné ubytování atd. má snad někdo snahu tyto diskuze ukončit, nebo píše někdo u nich, že nemáme hodnotit jak v dané lokalitě majitel podniká? Myslím, že ne.

    Takže ještě jednou se omlouvám, pokud jsem někomu svým příspěvkem způsobil újmu nebo pohoršení, ale záměr nebyl někoho poškodit, nebo urazit, záměr byl varovat další čtenáře tohoto fóra.

    Hezký den Candaaa

    #108295
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    to Candaaa :

    Pro mne, jako nováčka, je přínosem vědět, kam se obrátit a koho nebrat.

    Legendy mají jiný názor, ale zkušenosti jsou od toho, aby se sdělovali.

    Takže dík.

    #108299
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    to Candaaa:máš plnou pravdu,když je někdo podvodník,tak je to zkrátka tak a je potřeba ostatní na to upozornik, vždy se najde anální alpinista,který ho bude hájit,protože zrovna on byl spokojen a trapnost přízpěvků ,viz Navarchus komentovat nebudu,další sběratel příspěvků za každou cenu……8-O

    #108300
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    ….já jsem neměl na mysli, že bychom si neměli sdělovat špatné zkušenosti s někým kdo o nás jako zákazníky nemá zájem, ale v jednom z předchozích příspěvků někdo narazil na to, že to David někde překupuje a dál prodává. Každého věc-může to dělat taky a být operativnější, vstřícnější atd. a věřím, že si své klienty najde. Já jsem chtěl jen říct, že po první špatné zkušenosti (bylo jich tady pár prezentováno) bych byl obezřetnější.. a už vůbec bych neposlal předem peníze !!!

    #108301
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Na podvodníka je potřeba upozornit vždy a zejména,pokud se jedná o člověka aktivního na tomto fóru…a to jestli pošlu peníze předem,na fůře shopů tak platíš,v tom nehraje roli.Přece to,že jednomu věci pošlu a na druhého kašlu nemůže fungovat,nehledě na to,že když já jsem ten šťastný a proběhlo u mě vše OK,tak ho budu hájit…..8-O

    #108306
    stano
    Účastník
    (142 odpovědí)

    pre Kvlada:

    Nechápem čo si mi tým chcel vlastne povedať ,že sem pletieš ešte aj Sim

    asi to, že nie si ten za koho sa vydávaš

    #108308
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Roman1312 napsal:

    ….já jsem neměl na mysli, že bychom si neměli sdělovat špatné zkušenosti s někým kdo o nás jako zákazníky nemá zájem, ale v jednom z předchozích příspěvků někdo narazil na to, že to David někde překupuje a dál prodává. Každého věc-může to dělat taky a být operativnější, vstřícnější atd. a věřím, že si své klienty najde. Já jsem chtěl jen říct, že po první špatné zkušenosti (bylo jich tady pár prezentováno) bych byl obezřetnější.. a už vůbec bych neposlal předem peníze !!!

    To že jsou formy přeprodávaný mi vůbec nevadí, pokud je odbyt, tak proč ne. Právě proto mě zaráží ta dlouhá doba dodání těm, co mají problém s dodejem zboží. Jestliže by mi jako prodejci došla objednávka na formu, kterou momentálně nemám skladem, tak ji obratem objednám od externího dodavatele a do cca 4dnů jí můžu poslat svému zákazníkovi. Pokud se ale jedná zakázákové formy, tam se může pokazit cokoliv od zajištění materiálu až po nefunkční CNC. Ale i v tom případě by byla aspoň slušnost napsat, co se stalo a případně objednávku prostě zrušit.

    #108309
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    toMadMack:

    souhlas….

    #108310
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Candaaa správně si napsal diskuze. Nemyslím, že s tu někoho urazil, spíš si myslím, že každý má jinou zkušenost a proto ji sem napíše a diskutuje o ni.

    Nakousl s téma které bude mít vždy nějaké odpůrce a zastánce. Určitě si nemyslím, že se toto téma brzy uzavře. Budou další lidé, kteří budou zkoušet, jestli je to opravdu tak a pokud budou mít stejně problém napíší to sem. David má zboží, které se v čechách jen velmi špatně shání a ne každému vyhovuje nakupovat z jiných států. Nicméně si myslím, že pokud to bude takhle dál pokračovat, lidi, kteří pravidelně na tuto stránku chodí začnou nakupovat jinde.

    Pokud se ti zdá třeba Romanova reakce moc ostrá nebo nevhodná, mně to tak nepřijde. Myslím, že je vhodné zde řešit firmu ne člověka. Mě v podstatě nejde o to jestli je to David nebo kdokoli jinej, jde mi o to že tato firma není spolehlivá.

    #108319
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Abych byl férový, tak dnes mi pan Křívánek (konečně) odeslal balík, zatím dle sledování zásilek sedí na podací poště, ale budu doufat, že při mém štěstí ho brzy doručí ke mně.

    Myslím, si že věci nabrali správný směr nejen díky tomuto fóru.

    Takže, až bude zboží doma, dám vědět, abych byl opravdu objektivní a pomohl s rozhodnutím dalším možným zájemcům si něco objednat.

    #108353
    VR
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Dobrý den,

    mám u pana Křivánka zplacené zboží v hodnotě přes 4000,-.

    Platbu jsem provedl 4.3.2015.

    Reklamace po telefonu proběhla celkem 3.

    Po několika slibech pana Křivánka nemám zboží ani peníze.

    V současné době pan Křivánek telefon nezvedá a na maily nereaguje.

    V. Remuta

    #108361
    kvlada
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Pro Stana

    Za nikoho se nevydávám,jen jsem napsal svoje zkušenosti s p.Křivánkem

    a průběh objednávek.Zrovna jako Ty haníš,já chválím.Prostě to bylo přesně tak jak jsem popsal.

    Kvlada

    #108580
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Poslední report ohledně moji objednávky.

    Dnes jsem balíček vyzvedl na poště, naviják nemá chybu (penn 360) i když se mi zdá malinký, snad se mi to jen zdá .

    Nedorazilo zbytek zboží, ale našel jsem ještě lístek od pana Křivánka, kde se omlouvá a rozdíl peněz mi zaslal na účet, pochopitelně, že jsem to hned ověřil a peníze tam jsou. Dokonce mi ani neúčtoval poplatek za poštovné, které nebylo díky chybějícímu zboží nad cenu pro dopravu zdarma. Takže nakonec, vše dopadlo dobře, jen mně mrzí, že to nešlo hned.

    #108585
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Penn slammer 360 se Ti zdá malý?Škoda že nemáš slamer 260,ten bych vyměnil za Okumu Raw 2 55FD-ta je větší. 260m/0.35mm 4,5:1 na otočku 76cm.-dobrá mašinka.

    #108587
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Harty napsal:

    Penn slammer 360 se Ti zdá malý?Škoda že nemáš slamer 260,ten bych vyměnil za Okumu Raw 2 55FD-ta je větší. 260m/0.35mm 4,5:1 na otočku 76cm.-dobrá mašinka.

    Nevím asi to je jen pocit, ještě jsem na něj nedal šňůru, ale vypadá velice dobře, už se těším na první rybu 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 129)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Skúsenosti s firmou FORMY BRNO, p. Křivánek

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...