Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Skúsenosti s firmou FORMY BRNO, p. Křivánek

Zvolené téma obsahuje celkem 125 odpovědí. Do diskuze (64 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Libor. a poslední změna proběhla před 1 týden, 5 dny.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 126 celkově)
  • Autor
    milos milos 
    Účastník
    (220 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Já Davida uháním o další formu víc než rok. Maily telefony …. Nikam to nevede. Předtím mi David vyrobil 4 formy – dobře a včas. Až si říkám, že jsem mu něco ošklivého udělal, že se mnou už ani nekomunikuje. Nemáte někdo náhodou kontakt na někoho, kdo by podle ručně na papír nakresleného plánku vyrobil klešťovou formu?

Dík. M.

mima 
    Účastník
    (312 odpovědí)
    byl(a) online před 2 roky

Dňa 27.2.2014 som si u tejto firmy objednal tovar, okamžite mi bola

objednávka s poďakovaním potvrdená. Odvtedy na moje početné mailové dotazy ohľadne dodacej doby som odpoveď nedostal.V Spálove som sa pána Křivánka spýtal, kde je problém.Povedal, že bol v zahraničí, ale okamžite po návrate zo Spálova objednaný tovar odošle.Pre istotu som mu to ešte pripomenul mailom.Nič.Požiadal som o pomoc Šroubka-pán Křivánek nereagoval ani po tomto, aj keď to Šroubkovi sľúbil.Na maily nereaguje, telefón nedvíha…Zaujímalo by ma, či má niekto podobné skúsenosti, alebo je to len moja smola. Môžem povedať, že som sa s niečim podobným ešte nestretol.

roman1312 
    Účastník
    (776 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Musím dát tady klukum za pravdu. Všechno trvá moc dlouho, jako kdyby ani nebyl zájem prodávat.

Na druhou stranu mi bylo naposledy vyhověno o urychlenou dodávku, ale to jsem chtěl jenom tekutou gumu a barvu.

mima 
    Účastník
    (312 odpovědí)

Pán Křivánek sa mi ozval a dohodli sme sa. Dúfam.

sumik 
    Uživatel
    (13 odpovědí)

I naše skupina čeká na 45 pilkrů od pana Křivánka.Pan Křivánek se nám minulý týden ozval,tak snad vše dopadne ok. Kdo si počká, ten se dočká.

milos milos 
    Účastník
    (220 odpovědí)

Dneska 3 telefonáty … jednou se aspoť vrátila SMSka, že mám zas napsat. Tak jsem poslal mail co posílám furt do kola.Toš … schválně … jetli to vyjde 😀

Piva 
    Účastník
    (581 odpovědí)
    byl(a) online před 9 hodiny

Kamarád si zamluvil naviják penn slamer 460, který měl pan Křivánek v akci. Je to tak měsíc a vše dopadlo naprosto skvěle.

Petr Novák 
    Uživatel
    (1356 odpovědí)

Nevím jak dnes, ale od Davida jsem si loni objednal formu a nechvátal na ní a byla hotová hned. Stejně tak něho gumové ryby. Ani s distribucí nebyl sebemenší problém

Vogon 
    Účastník
    (86 odpovědí)
    byl(a) online před 4 měsíců

Já jsem loni a před tím několikrát bral formy od Davida a nebyl nikdy problém.

milos milos 
    Účastník
    (220 odpovědí)

Tak už si s Davidem mailuju. 🙂

To Mima: to byl výbornej nápad založit tu K@@7 mailbox/diář. Jestli formička dorazí včas, tak máš u mě flašku whisky.

slavo 
    Účastník
    (78 odpovědí)

Měl jsem také problémy s dodáním zboží. Asi záleží, jak se pan Křivánek vyspí.

Doršák 
    Účastník
    (1104 odpovědí)
    byl(a) online před 3 měsíců

Pan Křivánek už skoro nespí. Někdy je v takovém kole, že si vidí na svoje vlastní záda…. má toho neskutečně moc.

V žádném případě jej to neomlouvá, jen na vysvětelnou. Zase se dá do kupy, ale sezona mu vrcholí…zatím co nám ostatním začíná

🙂

Jiran Jiran 
    Účastník
    (1990 odpovědí)

Mě osobně David poslat vždy to, co jsem si objednal a dal mi i info o pozdějším dodání z důvodů nedodání zboží od dodavatele. Má toho holt moc a nestíhá:-)a asi bude muset posílit personál v expedici:-D:-D:-D

Červený Jndřich 
    Uživatel
    (1078 odpovědí)

Já jsem u Davida objednával Slammera 360 v akci a naviják dorazil i když to trochu trvalo.Takže žádný problém.:-)

mira.sta mira.sta 
    Účastník
    (1476 odpovědí)
    byl(a) online před 20 dny

taky sem mel nejake formy hacky a barvy a vse prislo v pohode :-):-)

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 126 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Skúsenosti s firmou FORMY BRNO, p. Křivánek

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Soroya » Březen 2018

Anketa