Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Servis a údržba mořského vybavení

Zvolené téma obsahuje celkem 148 odpovědí. Do diskuze (58 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Sim Sim a poslední změna proběhla před 3 měsíců, 3 týdnů.

Prohlížíte 15 příspěvků - 106 z 120 (z 149 celkově)
  • Autor
     ivanmi55 
    Účastník
    (15 odpovědí)
    byl(a) online před 9 měsíců

Michal prosím ťa robíte servis aj na elektriku Daiwa Hyper Tanacom 500 F ?  Ďakujem.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9600 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

Ano Ivane, děláme i Daiwa Hyper Tanacom 500 F, zabal ji na pošli na adresu Michal Simčo, Dolní Lhota 11, 67801 Blansko.

viki 
    Účastník
    (181 odpovědí)
    byl(a) online před 24 dny

Ahoj pro Sima ,díky za bezva údržbu navijáku el. „Kaigen“ Je znát že jste opravdu moc dobrý servis ,který si poradí s leččem, to není reklama ale holý soubor faktů .Dík . Přeji hezké prožití svátků a hodně zdraví ……………… jo ten čudlík mám . ahoj VIKI

Sim Sim 
    Klíčník
    (9600 odpovědí)

Diky Viki, podařilo se ti vyřezat ten speciální závit?

Volnas 
    Účastník
    (30 odpovědí)
    byl(a) online před 3 měsíců

Děkuji za opravu multiplikátoru. Včera jsem ho vyzkoušel a chodí výborně. Mám ještě dostaz od kolegy. Spadl v lodi a u Ryobi si urazil brzdu a páčku překlapěče. Dá se to opravit? Jak dlouho to bude trvat? Jede už březnu.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9600 odpovědí)

Páčky překlapěče na Ryobi máme skladem. Ať to pošle, co nejdříve na naši adresu. Do začátku března mu to určitě opravíme.

Frantisek Necekal Frantisek Necekal 
    Účastník
    (20 odpovědí)
    byl(a) online před 5 měsíců

Vážení, mám Shimano Stradic 5 let, které jsem nikdy neservisoval, bo chytám 1x ročně na moři a potom u nás. Tak jsem si říkal, že se to samo propláchne sladkou vodou. Včera jsem se začal připravovat na Norsko a s navikákem nejde otočit, jako by zamrzl. Můžete se na to kouknout? Díky!

Sim Sim 
    Klíčník
    (9600 odpovědí)

Jasně poslat k nám, podíváme se na to. Chytání na sladké vodě Vám naviják nepropláchne vůbec, maximálně si vyčistíte jen pletenku. Zbytek zůstává zasažen solí a hrozí, že Vám řeknu, že je to na vyhození do popelnice. Třeba nebudete ten případ, Stradicu by bylo škoda.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9600 odpovědí)

Tak dopadl multiplikátor po třech letech bez údržby.  Uplně vyrezlá a zničená cívka. Škoda 3000,-kč. Cena za vyčištění 650,-kč.

Otta Otta 
    Účastník
    (629 odpovědí)

Sime,jen dotaz,co to je za multík,neni to WFT?

Sim Sim 
    Klíčník
    (9600 odpovědí)

Je to Banax, ale má totožné střeva jako WFT Electra.

ivanmi55 
    Účastník
    (15 odpovědí)
    byl(a) online před 9 měsíců

Ano Ivane, děláme i Daiwa Hyper Tanacom 500 F, zabal ji na pošli na adresu Michal Simčo, Dolní Lhota 11, 67801 Blansko.

Ďakujem veľmi pekne Michal, elektrika  dorazila l v poriadku.

Otta Otta 
    Účastník
    (629 odpovědí)

Jen dotaz,po třech letech jsem prvně rozebral multík// WFT Deep Water Super N High speed 14 LH// je naprosto v perfektnim stavu. Jakou vazelínu je nejlepší použít na promazání.Neni to elektrika a tak se tam voda asi dostává hůře protože když ten muj porovnám s tim nahoře na obrázku tak ten muj je jak novej a to jsem o něj málem přišel.Při cestě na chatu se nám bláznil  motor na kutru a vše se hrozně klepalo,důsledkem toho se vyklepal prut z držáku a zůstal viset na tej kroucenej šňůře za tim ůčelem dělané,ani nevim jak dlouho jsme ho táhli za sebou,to jsem ráno přemejšlel jestli ho mám připnout–VYPLATILO SE.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9600 odpovědí)

Je toho spousta, co tam můžeš dát. Já používám mazivo od Würth.

Frantisek Necekal Frantisek Necekal 
    Účastník
    (20 odpovědí)
    byl(a) online před 5 měsíců

Děkuji za omlazení mého navijáku Stradic. Chodí výborně, moc se těším, jak ho letos v Norsku potrápím. Chválím, dobrá práce!

Prohlížíte 15 příspěvků - 106 z 120 (z 149 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Servis a údržba mořského vybavení

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Soroya » Březen 2018

Anketa