Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Servis a údržba mořského vybavení

Zvolené téma obsahuje celkem 129 odpovědí. Do diskuze (52 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Sim Sim a poslední změna proběhla před 1 týden, 2 dny.

Prohlížíte 15 příspěvků - 106 z 120 (z 130 celkově)
  • Autor
     ivanmi55 
    Účastník
    (15 odpovědí)
    byl(a) online před 5 měsíců

Michal prosím ťa robíte servis aj na elektriku Daiwa Hyper Tanacom 500 F ?  Ďakujem.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9187 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Ano Ivane, děláme i Daiwa Hyper Tanacom 500 F, zabal ji na pošli na adresu Michal Simčo, Dolní Lhota 11, 67801 Blansko.

viki 
    Účastník
    (155 odpovědí)
    byl(a) online před 3 hodiny

Ahoj pro Sima ,díky za bezva údržbu navijáku el. „Kaigen“ Je znát že jste opravdu moc dobrý servis ,který si poradí s leččem, to není reklama ale holý soubor faktů .Dík . Přeji hezké prožití svátků a hodně zdraví ……………… jo ten čudlík mám . ahoj VIKI

Sim Sim 
    Klíčník
    (9187 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Diky Viki, podařilo se ti vyřezat ten speciální závit?

Volnas 
    Účastník
    (27 odpovědí)
    byl(a) online před 17 dny

Děkuji za opravu multiplikátoru. Včera jsem ho vyzkoušel a chodí výborně. Mám ještě dostaz od kolegy. Spadl v lodi a u Ryobi si urazil brzdu a páčku překlapěče. Dá se to opravit? Jak dlouho to bude trvat? Jede už březnu.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9187 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Páčky překlapěče na Ryobi máme skladem. Ať to pošle, co nejdříve na naši adresu. Do začátku března mu to určitě opravíme.

Frantisek Necekal Frantisek Necekal 
    Účastník
    (15 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Vážení, mám Shimano Stradic 5 let, které jsem nikdy neservisoval, bo chytám 1x ročně na moři a potom u nás. Tak jsem si říkal, že se to samo propláchne sladkou vodou. Včera jsem se začal připravovat na Norsko a s navikákem nejde otočit, jako by zamrzl. Můžete se na to kouknout? Díky!

Sim Sim 
    Klíčník
    (9187 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Jasně poslat k nám, podíváme se na to. Chytání na sladké vodě Vám naviják nepropláchne vůbec, maximálně si vyčistíte jen pletenku. Zbytek zůstává zasažen solí a hrozí, že Vám řeknu, že je to na vyhození do popelnice. Třeba nebudete ten případ, Stradicu by bylo škoda.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9187 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Tak dopadl multiplikátor po třech letech bez údržby.  Uplně vyrezlá a zničená cívka. Škoda 3000,-kč. Cena za vyčištění 650,-kč.

Otta Otta 
    Účastník
    (628 odpovědí)
    byl(a) online před 26 dny

Sime,jen dotaz,co to je za multík,neni to WFT?

Sim Sim 
    Klíčník
    (9187 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Je to Banax, ale má totožné střeva jako WFT Electra.

ivanmi55 
    Účastník
    (15 odpovědí)
    byl(a) online před 5 měsíců

Ano Ivane, děláme i Daiwa Hyper Tanacom 500 F, zabal ji na pošli na adresu Michal Simčo, Dolní Lhota 11, 67801 Blansko.

Ďakujem veľmi pekne Michal, elektrika  dorazila l v poriadku.

Otta Otta 
    Účastník
    (628 odpovědí)
    byl(a) online před 26 dny

Jen dotaz,po třech letech jsem prvně rozebral multík// WFT Deep Water Super N High speed 14 LH// je naprosto v perfektnim stavu. Jakou vazelínu je nejlepší použít na promazání.Neni to elektrika a tak se tam voda asi dostává hůře protože když ten muj porovnám s tim nahoře na obrázku tak ten muj je jak novej a to jsem o něj málem přišel.Při cestě na chatu se nám bláznil  motor na kutru a vše se hrozně klepalo,důsledkem toho se vyklepal prut z držáku a zůstal viset na tej kroucenej šňůře za tim ůčelem dělané,ani nevim jak dlouho jsme ho táhli za sebou,to jsem ráno přemejšlel jestli ho mám připnout–VYPLATILO SE.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9187 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Je toho spousta, co tam můžeš dát. Já používám mazivo od Würth.

Frantisek Necekal Frantisek Necekal 
    Účastník
    (15 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Děkuji za omlazení mého navijáku Stradic. Chodí výborně, moc se těším, jak ho letos v Norsku potrápím. Chválím, dobrá práce!

Prohlížíte 15 příspěvků - 106 z 120 (z 130 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Servis a údržba mořského vybavení

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Soroya » Únor 2017

Anketa