Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Servis a údržba mořského vybavení

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 197)
  • Autor
    Příspěvky
  • #271069
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Vyklepnutá keramika u řadiče Ryobi eklektrika, dá se někde koupit?

    #271095
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Pravděpodobně ji teď už nikde nekoupíš, děláme tam nerezový kroužek. Pokud máš zájem o servis, pošli multiplikátor k nám.

    #271407
    Volnas
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Problém s kabelem. Mám Ryobi elektriku a když se pohybuji po lodi, tak se stává, že vypíná display. Rovněž to dělá, když zahýbu kabelem. Dá se kabel nějak z krátit o místo, kde dochází ke zkratu? Hrozně mě to otravuje, vždy to začne zlobit, když táhnu věští rybu. Díky za radu.

    #271410
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Problém s kabelem. Mám Ryobi elektriku a když se pohybuji po lodi, tak se stává, že vypíná display. Rovněž to dělá, když zahýbu kabelem. Dá se kabel nějak z krátit o místo, kde dochází ke zkratu? Hrozně mě to otravuje, vždy to začne zlobit, když táhnu věští rybu. Díky za radu.

     

    taky jsem měl tento problém, ale raději si kup nový

    #271411
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)
    #271491
    Volnas
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Já to posílám celé na servis. Co bude špatně vyhoďte a doplňte novým kusem. Díky moc.

    #271498
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Zkrátit kabel není problém, pak ho ale musíš utěsnit svařovací páskou proti vodě a vlhku. L

    #271590
    Volnas
    Účastník
    (35 odpovědí)

    A jak poznám, ve kterém místě je přerušení? Nebude to potom zase moc krátký?

    #271592
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    Volnas  kup si novej kabel a neblbni

    #271595
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Nic proti, ale ta cena mi přijde za kabel docela přemrštěná … 🙁

    #271847
    Maras
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Letos se mě podařilo utopit kličku na Slammer 360, hledám na netu již dva měsíce, jestli není někde v Čechách skladem? Nemáte někdo tip, kde ji sehnat?

    #271882
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Maras, letos se mi podařilo někde na Seter Brygge utopit naviják Penn Slamer 460 i s proutkem. Klička je myslím stejná. Když si ji vylovíš, je tvá i s navijákem. To byla snaha o fór. Sorry.

    #271922
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Letos se mě podařilo utopit kličku na Slammer 360, hledám na netu již dva měsíce, jestli není někde v Čechách skladem? Nemáte někdo tip, kde ji sehnat?

    Ahoj, kličku na Slammer 360 mám skladem. Pošli mě svoji adresu na rybolovnorsko@gmail.com nechám ti ji poslat.

     

    #272085
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Prasklý display na Ryobi, dá se to vyměnit? Přelepil jsem ho izolepou a dochytal poslední 3dny. Obávám se, že příští rok už by to nedal. Dá se nějak pomoci?

    #272727
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Omlouvám se za zdržení, nějak jsem tvůj dotaz přehlédl. Zabalit a poslat k nám. Náhradní display máme skladem, vyměníme ti ho.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 197)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Servis a údržba mořského vybavení

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...