Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Scháním levný vláčák

Zvolené téma obsahuje celkem 47 odpovědí. Do diskuze (21 hlasů) se naposledy zapojil uživatel storm storm a poslední změna proběhla před 1 týden, 3 dny.

Prohlížíte 3 příspěvky - 46 ze 48 (z 48 celkově)
  • Autor
    jigin1 jigin1 
    Účastník
    (880 odpovědí)
    byl(a) online před 25 dny

Caute ,omlouvam se Avangardu… schválne jsem ho zkontroloval a očka jsou v pořádku…mám ho 4roky a je zařazen v pujčovne…Na to,že s ním loví hlavně nováčkové supr výdrž…akorát prasknul horní držák navijáku z důvodu silného dotažení šrouby…spomněl jsem si naň,že ho mám v opravě ale ne z důvodu oček…

• Tato odpověď byla upravena před 3 týdnů, 4 dny uživatelem jigin1 jigin1.
     zdeneko 
    Účastník
    (400 odpovědí)
    byl(a) online před 24 dny

To je asi jediná slabina. Ten držák navijáku v sedle praská, ale spíše špatným zacházení. Není to prut vhodný pro např Slammer, protože tam není adekvátní prostor pro nožku. Já používám naviják Quantum Boca a to je v pohodě. Většina navijáků se tam vejde a pak se nic nestane. Chápu, ale, že když si to půjčí člověk nezkušený a chce to za každou cenu dorvat do sedla tak mu to prdne.

storm storm 
    Účastník
    (84 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

Mám Shimano Catana a také mě Slammer rozvalil sedlo u prutu, příjde mě že Slammer má silnější nohu než je obviklé. Protože je to už starší  model odmýtli mě to opravit, takže mám pěkný prut k rajčatům.

Prohlížíte 3 příspěvky - 46 ze 48 (z 48 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Scháním levný vláčák

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar Listopad 2017

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Anketa