Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3164
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    #5409
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    To honzak:

    Ahoj,

    nádherné ryby, nemá? těch fotek víc? Jě?tě se pochlub. My jsme byli 2x na Seilandu, ale takové ryby jsme nechytili. Jinak mám to samé ryobi, podobný problem jsem ře?il loni a servis v dobru?ce mě řekl, ?e se soukolí neprodává, proto?e to souvisí s celkovým opotřebením stroje. Nyní jsem opatřil Shimano Dendou maru a jsem spokojen.

    #5419
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    To Glum,

    ahoj leto?ek se fakt vydařil ryb přes metr jsem mohl počítat na desítky.

    #5420
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    #5431
    Stanislav Veverka
    Člen
    (3 odpovědí)

    Nazdar Mirku snad se nám bude dařit jako honzakovi a dal?ím,u? je to za tři neděle,tak se tě?,á jsem u? natě?ený a pomalu začínám s balením,na jídle se domluvíme mejlem nebo telefonem.Zároveň taky zdravím CHOCHO a v?echny kamarády rybáře.

    #5448
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Loppa srpen 2009

    #5449
    Heinz
    Účastník
    (111 odpovědí)

    Kristepane!

    To je zvíře, to vytáhl ten kluk? Na co to chytil?

    #5451
    František Boháček
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Krásné ryby velká gratulace.

    #5455
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Nazdar přátele,kamarádi Norska ve středu jsem se vrátil z Nordkappu a bylo to super.U? se tě?im zase na pří?tě a v?em co to maj je?tě letos před sebou přeju hodně ?těstí a Petruv zdar.Povedla se mi pěkná rybka tak jsem rád.

    #5469
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    to komboj

    Jak to jinak vypádá s rybolovem na nordkappu? jak byla velká ? Napi? mi prosím na e-mail kozak73@volny.cz telefon rád bych se tě zeptal na pár informací o této lokalitě proto?e to zva?ujem na dal?í rok. Předem dík Jenda k 602309104

    #5473
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    To Komboj a homzak:

    Kluci nádherné ryby, gratuluji. Chtěl bych vás poprosit abyste takové úlovky posílali do vlákna "Aktuální inormace z Norska", proto?e ve vláknu "Ryobi" nikdo takové úlovky hledat nebude. Jak budu mít chvilku času, tak to zde vyčistím a fotky přesunu do správného vlákna.

    Děkuji za pochopení Michal

    #5493
    Fish
    Účastník
    (307 odpovědí)

    To Komboj:

    Napi? prosím více info sem, mě Nordkapp také zajímá a myslím, ?e nejen mě. Na co ti zabrala a v jaké hloubce?

    #5500
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Byl jsem tam poprvé a jsem rozhodlej ?e u? jinam nepojedu.Mám samé + perfektní majitel Thor na pří?tí rok má objednané nové lodě cca 6m se 110hp Yamaha,ale současné lodě jsou taky super.Zajímavé lovi?tě a mo?nost lapání i ve fjordu.Ryb nachytáno hodně Tahle treska měla 135cm a 25kg a záběr jsem dostal na 160m na norského pilkra vlastní výroby.o)(no tak dobře kamarádovo)

    #5501
    Fish
    Účastník
    (307 odpovědí)

    U Thora to znám, má velké lodě se silnými motory! Trochu mě tam vadí, ?e hned kousek od břehu jsou obrovské hloubky, bez elektriky se? stracen… Na vláčku jsme toho moc nechytli, bylo to hlavně o pilkrování.

    #5502
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Fish-Já si myslim ?e se tam dá vláčet dobře,ale musí? před Opnan(sladkovodní jezero)jsou tam hloubky od 20do 40 m a ryb mraky.Lodě jsou super bezpečné a silné.Já tam nena?el jedinou vadu.Nevlastním elektriku,ale letos se to změní je to dřina,ale je tam nádherně,.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...