Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel jigin1 a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 16. až 20. (celkem z 20)
  • Autor
    Příspěvky
  • #290363
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Jegrhanz, ahoj pěkná buchta, kolik měl? Tipuju 45 😉

     

    #290366
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Zdarec Jegrhanzi, je to tvuj nazor a neco na tom, co pises samozrejme je. Jde o to, jak to kdo vnímá… co clovek to nazor… ja ho mam v tomhle ale jinej… I mala ryba kdyz se pekne vyfoti vypada skvele, nam jde o celkovou atmosferu fotky. Nejde o cpaní ryb pred objektiv, ale o použiti typu objektivu, kterej samozrejme male ve predu zvětsuje, nám se to ale líbí, patří to k nám, aspon poznas podle fotek, že jsme to fotili my 🙂

    Ten okoun byl ale malej, nekde okolo 30 cm, takze zadny velikán, ale pekne zapozoval. To ten Kuři okoun (viz.foto dole) mel myslim nekde mezi 42-45 cm a mimochodem taky skončil na pekáči 🙂 🙂 luxusní masíčko

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 5 měsíci uživatelem Tomas-HEKTOR.
    #290372
    jegrhanz
    Účastník
    (234 odpovědí)

    Ahoj Tome.

    Neměl jsem v úmyslu kritizovat Tebe.Jen jsem napsal svůj názor k těm posledním fotkám a když jsem si jich prohlédl ještě více,došel jsem k názoru,že ve vašem případě je to spíše otázka životního stylu. Ale nechme to plavat,fotí tak téměř všichni, jen se mě to zdá už trošku profláklé. A také je to každého osobní věc.Pouze mě mrzí ,že na webu kde je ryba to nejdůležitější, jsme díky zavádějícím fotkám tak trošku ochuzeni o představu, jaká ve skutečnosti byla. 30 cm. okoun je už ve své kategorii pěkná ryba,ale co musím vyzdvihnout především,je jeho překrásné zbarvení.To ti dánští tak hezcí nejsou. U těch pilířů chytil můj syn před dvěma lety sumíka 45 kg.,ale sportovně přiznávám, že okoun se nepovedl žádný.Pár candátů,sumci,kapři.

    Kliknis: díky za unání,ale velikost nevím.Ryby nikdy neměřím,jen vyfotím a to je vše. To je zase moje chyba,protože jak vidím,nejen mě zajímá jejich velikost.Někoho kritizuji a sám dělám to samé..(-:

    #290373
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Jsem rád,že se to nikam nezvrhlo a vše se v klidu vysvětlilo😀

    #290375
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Myslím,že většinou se snažíme vyfotit krásu ryby a ne krásu rybáře…takže nastavení ryby před objektiv aby i malá ryba vynikla je docela věda.Řešit,jestli je to s předpažením nebo u tela je zbytečné…a ty fotky od kluků Hektorů se nám všem líbí a potěší oko…

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 16. až 20. (celkem z 20)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...