Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel jigin1 a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 20)
  • Autor
    Příspěvky
  • #290041
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ahoj vsem, zdravime ze Spanelska. S Romanem Kurilem a Rejzou tady makame na projektu s Pelagic.cz a Hudeo.cz. Prave zaciname, pocasi super, sumci berou… vcera jsme byli po ceste unaveny, fotky budeme postupne pridavat, cuuuss.

    #290043
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ahoj, nazdar, čau  jsme pořád na vodě, je to rybářskej a relaxační masaker s full servisem tak, jak to má být. Všichni makáme na skvělým klipu s úžasnou atmosférou z Rio EBRO. Myslím, že to bude pecka se vším všudy…..sumíky jsme ulovili od 140-226 cm, takže max.spokojenost, zítra nás čeká celý den vláčka a páák cesta domůů.

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 5 měsíci uživatelem Sim.
    #290044
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Zas takovej talent nejsem. Kuřa prostě skvěle najel a přišla bomba do prutu jako prase, další skvělá ryba přes 2 m do úžasného videa, který s Rejžou, Kuřou & Pelagic.cz připravujeme, bude to petelice video.

    #290046
    Filip Travnicek
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Nádherné ryby máte pochytaný. Jak tam funguje sezóna? Dá se tam vyrazit na ryby i v prosinci?

    #290049
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Čau Filipe, díky. Určitě dá, Kuřa řikal ze prosinec je o.k. 🙂 jojo, ryby mame opravdu pekny, sumiky zdolavame každej den, nebyl den, kdy by jsme nechytili 🙂

    #290055
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Dobre rano ze slunneho Ebra. Dneska hlasi opet na listopad krasnych a slunnych 23°C tak jdeme vlacet. Sumce máme splněný, nasim dalsim cilem je Black Bass, Candat a Okoun, ted vyrazime a navrat nekdy v pozdnich hodinach…vecer dame dalsi foto, ahoj, zdravi Tomas Hektor, Rejža Dan & Roman EBRO Kuřil ”KUŘA”

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 5 měsíci uživatelem Tomas-HEKTOR.
    #290087
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ahoj kluci, přidávám pár fotek z natáčení nového klipu. Podle záběrů, který Rejža pořídil to bude totální pecka! Ve spolupráci s Romanem ‘Kuřou’ Kuřilem & Pelagic.cz připravujeme super podívanou nejen pro rybáře, ale i milovníky přírody. Listopadové Ebro v celé své kráse přijde v únoru 2018 s hudební novinkou od Hektor Project. Tady je největší sumík, kterýho jsme za 3 dny chytili, tenhle krasavec měl 226 cm a při záběru to byla parádní rána do prutu, totální masaker 🙂 jinak celkem jsme zdolávali 6 sumíků od cca 140-226cm. Až Rejža upraví a pošle foto z vláčky, tak sem vložím…

    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 5 měsíci uživatelem Tomas-HEKTOR.
    • Odpověď byla upravena před 6 roky a 5 měsíci uživatelem Tomas-HEKTOR.
    #290173
    Filip Travnicek
    Účastník
    (63 odpovědí)

    V jakém kempu jste bydleli, kolik stojí takový výlet na osobu? Krásný fotky, radost koukat.

    #290315
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    V jakém kempu jste bydleli, kolik stojí takový výlet na osobu? Krásný fotky, radost koukat.

    Cau Filipe, diky 🙂 Rejža perfektne doplnil partu a jeho něco navíc je fakt pecka 🙂 V kempu jsme nebyli, ale u sólo lovce Romana Ebro Kuřila. Ten je schopnej vzit max. 2 lidi, kapacity ma hodne omezeny. Kdyby te to zajimalo, je nejlepsi spojit se primo s nim. Ke štikám ve švédsku :” díky za pripominku, berem ji v potaz. Mej se cus…

    #290322
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Na Ebro jsme si taky skvele zavláčeli pri krasnych 20-24°C, myslim ze to je na listopadový Ebro naprosta pecka. človek jede o kousek niz na jih a je uplne v jinym svete. Okouni brali moc pekne, chytili jsme jich opravdu hodne, ale az tak po 16:00. Pres den nic moc záběrů….Candáta jsme taky chytili i kdyz je to s nima pry ted trochu slabsi…Black bass se nam vyhnul úplně, tak si na nej posvitime trebas za rok 🙂 Za me i za Rejžu bylo nase listopadovy Ebro tou nejlepsi teckou za letosním fishingem.

    #290325
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ninja Roman 🙂 jinak ho ani videt nejde 🙂

    #290328
    jegrhanz
    Účastník
    (234 odpovědí)

    Odpovídám poze pro to,že mám velikou slabost pro okouny.

    Fotka je jeden z okounů nachytaných v Dánsku, při cestě do Norska. Sice nemám tak dlouhé ruce jako Ty,ale vsadil bych se, že můj je větší. Ale mým úmyslem není si tady pměřovat úlovky. Píšu to hlavně proto,že přestože máš ke své ruce třeba toho nejlepšího fotografa,budu vždy, alespoň já, považovat Tebou prezentované fotky za paskvil.

    #290342
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Dle mého Tomášovi nejde o to vyfotit rybu aby vypadala co největší, ale vyfotí její krásu v detailu + kulisu okolo. Sorry, ale já mám opačný názor.Fotky s půlkou obličeje fotila moje dcera ve třech letech.Tvůj názor ti ale neberu😊

    #290354
    Bohumil
    Účastník
    (29 odpovědí)

    pro jegrhanz: Tvůj příspěvek mi zapadá spíše do diskuse MRKU než sem,tam si také borci rádi poměřují pindíky,ale budiž každý má právo na svůj názor.Za mě má Tom palec nahoru,protože se jako jeden z mála snaží prezentovat hlavně ryby /někdy i oblečení :)/ a tak je prostě cpe fotografovi před čumák.Jinak okouni nádherní i ten Tvůj kámo.

    #290361
    jegrhanz
    Účastník
    (234 odpovědí)

    Piva: jestliže chci vyfotit rybu tak, aby vynikla její krása,je spousta jiných možností jak to udělat.Má profíka fotografa,tak ten by mu určitě rád poradil jak na to. Jsme na rybářském serveru kde každého zajímají především fotky ryb a domnívám se, že takto vyfocené ryby nemají tu správnou vypovídající hodnotu. Jsou vědomě vyfocené tak,že jsou matoucí a zavádějící,tedy částečně bezcenné.Jestliže je ryba přilepená takto na objektiv, vidím sice okouna kterého jsem v životě viděl již tisíckrát,ale nedokážu z ní odhadnout jeho velikost a ta mě jako každého jiného rybáře zajímá především.Z tohoto důvodu jsem použil slovo “paskvil” ,které mimo jiné znamená nepovedený,neužitečný,nedomyšlený,nebo také kýč.Pro mě tedy paskvil…

    A proč dávám na rybářský server fotky ryb a pozadí je až to druhé? Protože si myslím,že málokoho zajímá jak vypadám, nebo co mám na sobě, a když budu chtít,tak věř tomu, že i ten ksicht si vyfotit dokážu ((-:  Každého zajímá především ryba,pokud možno vyfocená tak,aby mohl prohlížející posoudit nejen její krásu,ale především velikost.Ta nás rybáře přeci zajímá nejvíce (-:

    Jinak všechna Tomova videa jsou na vysoké profi úrovni,do detajlu propracovaná a rád si je prohlížím.Jen ty úmyslně zkreslené fotky mi tam nějak nesedí a z mého pohledu mu tedy jeho veškeré vynaložené úsilí i částečně kazí…

    Bohumil: nebylo mým úmyslem si s někým poměřovat pindíky a rovnou jsem to v mém příspěvku předeslal.Jinak platí to,co jsem psal výše. Když budu chtít vyfotit rybu a zveřejnit jí na rybářském serveru, vyfotím jí tak, aby měla z rybářské stránky co největší vypovídající hodnotu.Jestliže je nafocená takto,je to jen ryba určitého druhu.Nic víc.Jinak děkuji za pochvalu okouna.V Dánsku jsou okouni opravdu pěkní ale osud je čeká všude stejný ((-:

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 20)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(114)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...