Nápověda Doporučujeme:

Zvolené téma obsahuje celkem 42 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke Duke a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 2 týdny.

Prohlížíte 13 příspěvků - 31 z 43 (celkem z 43)
  • Autor
    honzak honzak 
    Účastník
    (2536 odpovědí)
    byl(a) online před 7 hodiny

Láďo,jaký je předpokládaný věk okounů???koukal jsi na otolity??

Říká se, že co centimetr tak jeden rok okouna

jigin1 jigin1 
    Účastník
    (958 odpovědí)
    byl(a) online před 4 hodiny

No právě ,když jsem to sčítal,tak jsou to pořádný dědečkové😁😂

Duke Duke 
    Správce
    (1251 odpovědí)

Ahoj, posílám do rekordů, první tři místa okouníka. Podle fotek 84cm 7,9Kg, 81cm 7,9Kg a 79cm 7,8Kg. Uloveno při lovu rejnoku na hloubce 550m v obasti Loppa(Bergsfjord). Díky

Přidán rekord Okouník mořský I. místo Ladislav Bušta – 84cm, 7,9kg.

Sim Sim 
    Správce
    (9940 odpovědí)
    byl(a) online před 9 hodiny

Prosím o posouzení tohoto rekordu, kerý přišel dnes mailem. Mě se zdá, že měli zase váhu přepnutou na libry, 41kg je moc.

„Dobrý den,

rád bych Vás informoval o svém úlovku z letošního VI. turnusu zájezdu CK Eden Tour na ostrov Hitra.
    Jedná se o úlovek Mníka mořského (Leng) v délce 183 cm a hmotnosti 41 kg.
    Chycen na nástrahu pilker+rybí maso,v hloubce 130 m,prut Shimano,naviják Penn,pletená šňůra o průměru 0,40 mm,datum ulovení :5.7.2019 ve 20.30 h.
    Svědek Martin Hájek,delegát CK Eden Tour.
    S pozdravem,lovec
    Tomáš Košnář“
    snori snori 
    Účastník
    (740 odpovědí)
    byl(a) online před 11 dny

Prosím o posouzení tohoto rekordu, kerý přišel dnes mailem. Mě se zdá, že měli zase váhu přepnutou na libry, 41kg je moc. „Dobrý den,

rád bych Vás informoval o svém úlovku z letošního VI. turnusu zájezdu CK Eden Tour na ostrov Hitra.
    Chycen na nástrahu pilker+rybí maso,v hloubce 130 m,prut Shimano,<span style=“background-color: transparent;“>naviják Penn,pletená šňůra o průměru 0,40 mm,datum ulovení :5.7.2019 ve 20.30 h.</span>
    S pozdravem,lovec
    <span style=“background-color: transparent;“>Tomáš Košnář“</span>

Ryba je to krasná ale 41kg je podle mě blbost, viděl jsme mníků 175 – 183cm alespoň 15 a všichni měli do 30kg….většina do 27. Takže podle mě nějaká chyba při vážení.

Dedo145 Dedo145 
    Účastník
    (1801 odpovědí)
    byl(a) online před 15 hodiny

Urcite chyba.Souhlasim se Snorim,ze vaha mohla byt tak 28 kg – 30 kg.Vaha je cca v librach.A to jich mam taky par za sebou.

honza dufek 
    Účastník
    (1484 odpovědí)
    byl(a) online před 12 minuty

Mník je to krásný, opět posunutí hranice. Lovci moc gratuluji a smekám…K diskuzi o kilech: Mníků jsem už taky „pár“ viděl (i 202cm, bohužel jen na fotce), váhu mohl mít, je to hezky stavěná ryby, pravděpodobně jikernačka, hluboká a široká hlava. Podle info od Martina byl mník vážen na závěsné váze, tak proč by tu váhu nemohl mít…

Horak Horak 
    Účastník
    (47 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Přikláním se k názoru Sima a Snorri, že nemá 41kg. ASi špatně zvážen.

Franta 
    Účastník
    (331 odpovědí)

Je to dilema. Kdyby byly na váze jednotky jakože libry, tak 41 liber znamená nějakých 18,6kg, což je na takovou obludu fakt málo. Ale pal čert váhu, gratuluji k fantastickému mníkovi !!!!

mirecek mirecek 
    Účastník
    (220 odpovědí)

Tento kusanec měl 180cm 21kg, kdepak 41kg, to by musel být dvojnásobný. 41kg nevěřím.

Skroban 
    Účastník
    (37 odpovědí)
    byl(a) online před 6 dny

Žralok Ostroun 118cm nevažen lovec Pavel Škrobánek lokalita Fjortofta chycen při lovu štikaču na 60metrech.

Kliknis Kliknis 
    Účastník
    (949 odpovědí)
    byl(a) online před 44 minuty

Prosím o posouzení tohoto rekordu, kerý přišel dnes mailem. Mě se zdá, že měli zase váhu přepnutou na libry, 41kg je moc. „Dobrý den,

Chycen na nástrahu pilker+rybí maso,v hloubce 130 m,prut Shimano,<span style=“background-color: transparent;“>naviják Penn,pletená šňůra o průměru 0,40 mm,datum ulovení :5.7.2019 ve 20.30 h.</span>
    S pozdravem,lovec
    <span style=“background-color: transparent;“>Tomáš Košnář“</span>

Věřím tomu, pokud to byla jikrnačka, nevim proč by to nemohl mít. Rekord je ještě asi o 5 kilo víc, při stejných centimetrech.

Duke Duke 
    Správce
    (1251 odpovědí)

Přidán rekord do Okouník mořskýI. místo Vlastimil Holcman

Prohlížíte 13 příspěvků - 31 z 43 (celkem z 43)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Anketa

Jakou platební metodu preferujete?