Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pujčeni auta doNorska

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Tromso a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #306018
    asfalt
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Zdavim všechny Norky. Shanim auto do stredniho Norska a do Brna k vyhlašenemu Nakimu se nam moc nechce, ma zvas nekdo naky Typ? Jsme Praha , Beroun. Diky za rady 777230098 🇳🇴

    #306033
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Proč ne k Nakimu? Bereme od něj auto každý rok od 2006 a vždy bez sebemenšího problému.

    #306035
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Chápu, že pro někoho může být cesta do Brna problémem. Ale také vím, že k Nakimu se jezdí z celé ČR i Slovenska a zákazníci vědí proč. Jednoduše proto, že se to vyplatí a máš jistotu. Já to mám kousek a půjčujeme auto asi sedmým rokem a neměnil bych. Nové či zánovní čisté auto, jasná pevná platba a vždy přítomná vstřícnost od Nakiho, dává jasnou volbu.

    #306049
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Naki je nejlepší. A Brno zase není tak daleko.

    #306050
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Musím potvrdit, že Naki a Carent patří mezi absolutní špičku. Půjčují zánovní auta, na které je spolehnutí. Jsou to civilní, odizolované verze, žádné nákladní plechovky. V zimě výborně topí a v létě klimatizují. Mohu jen doporučit, protože teď jsem se vrátil výpravy, kde jsme projížděli v horách v -29C a auto nemělo jedinný problém.

    #306058
    asfalt
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Diky moc všem, jen to Brno je trochu z ruky. Jet do Brna k Nakimu je si pujčit o den dřiv a dalši den navic na vraceni. Hledame neco kolem Prahy.

    #306064
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Z Prahy do Brna 2hod. 😉

    #306067
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Jenže ono to při troše smůly, nebo troše sněhu, může být taky na celý půlden 🙁  a to se Ti tam pak podruhé už dobrovolně nechce. Takže mám pro asfalta pochopení

    #306069
    asfalt
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Jak už jsem psal, nemam na to čas a po D1 už vubec…. Veřim že vozovi park je u Nakiho dobry , ale je to proste z ruky. Jak jsem psal pro me dva dny pujčeni navic. A když rano jsem v praci a odpoledne odjiždime tak se to proste stihnout neda.

    #306071
    Tromso
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Tady není co řešit, dnes ti novou dodávku půjčí skoro v každé  prodejně aut. Ceny jsou stejné jako v brně. Já si půjčoval v loni u Auto Louda v Praze Vysočanech. Stačí se tam, nebo jinde, zeptat a uvidíš, že se dohodnete. Jen podotýkám, bez známosti jen na základě nalepené reklamy na jejich autě co stálo před prodejnou. Stačilo se jen zeptat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pujčeni auta doNorska

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...