Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pruty s vnitřním vedením

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Vojtko a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #232695
    Fish
    Účastník
    (307 odpovědí)

    Ahoj, chtěl bych si letos pořídit pilkrovací prut s vnitřním vedením pletenky. Váhám mezi WFT Z line a Daiwou interline. Má někdo zkušenost, co je lepší?

    #232920
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj, mám Z line už několik let a bez problémů. nechci hanit Daiwu, ale byl jsem u toho když vypadávalo to první malý očko u Interline. Z Line mi přijde lepší volba, ale je to jen můj názor.

    #232943
    Peter Heyder
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Ahojte ja používam viacej rokov WFT prúty aj kolegovia bez problemov a prežila aj 75 kg halibuta.Mám dokonca 20 ročné shimano bezočkové trojdielné na kapry,taktiež bez problémov.

    Peter

    #234965
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Ahoj, mám už 8 let Z line (několikrát v roce jede se mnou na sever) a nemám jedinou výtku, prostě dříč a bez problémů…

    #235089
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    PENN Overseas Pro  240cm 50lbs inerline, skvělý, za dobrou cenu. Dnes nahrazen modelem Regiment.

    Naprostá spokojenost. Z-Line je je o dvě třídy nejmíň výše.

     

     

    #291659
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Ahoj. Rád bych požádal majitele prutů s vnitřním vedením o jejich zkušenosti. Plánuji koupi pilkrovacího prutu a řeším i tuto možnost. Jedná se mi o výhody, nevýhody, srovnání zdolávací akce apod.

    Děkuji za případné reakce. H.

    #291663
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Už to nikdy vo výbave mať nebudem.  Tiež sa mi to páčilo, ale stačí  roztrhnuť šnúru a mokrú ju do  prúta s premrznutými prstami  bez zavádzacieho  silónu nedostaneš.  Moja Z-LINE  50 libier je jednoducho tvrdé poleno.   Toto je môj osobný názor.   Ak je niekto spokojný, ja sa na neho nebudem hnevať a želám mu veľa  úspechov. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pruty s vnitřním vedením

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...