Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Poprvé Norsko – Bakkan

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (10 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Lipenak Lipenak a poslední změna proběhla před 9 měsíců.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 17 celkově)
  • Autor
     Petr Cara Paul 
    Účastník
    (0 odpovědí)
    byl(a) online před 10 měsíců

Tak jsem se nechal ukecat(Kamarádovi to moc práce nedalo)a 20.4.vyrážíme směr Bakkan Wahl.Jelikož jedu poprvé,tak jsem ted ve fázi nakupování snad potřebných věcí.Jedeme v pěti lidech a nějakou zkušenost má jen jeden a to ještě z chytáni v létě.No uvidíme.Kdyby byla nějaká moudrá rada,budu rád.

Trojnik 
    Účastník
    (8 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

A co bys rád věděl? Místa, nástrahy, strategie lovu, jakou radu potřebuješ? Na Bakkanu jsem byl 5x, poradím rád!

Mareček Mareček 
    Účastník
    (103 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Tak jsem se nechal ukecat(Kamarádovi to moc práce nedalo)a 20.4.vyrážíme směr Bakkan Wahl.Jelikož jedu poprvé,tak jsem ted ve fázi nakupování snad potřebných věcí.Jedeme v pěti lidech a nějakou zkušenost má jen jeden a to ještě z chytáni v létě.No uvidíme.Kdyby byla nějaká moudrá rada,budu rád.

Na Bakkanu mas tiez Deda145 takze sa ani extra vystrojovat nemusis.Na doplnenie nastrah ma vsetko potrebne

hrablo 
    Účastník
    (45 odpovědí)
    byl(a) online před 3 měsíců

Ahoj

lokalita v které je ĎEDO145 je bez legrace asi vůbec tou nejlepší volbou vaší party. Tento člověk je opravdu na svém místě a poradí i pomůže opravdu se vším a to kdykoliv – to je z mé vlastní zkušenosti:) potvrdí ti to i ostatní

Radit ti co za výbavu, je z mého pohledu jednoduché:

– vláčák do lodi (já používám delší cca 2,7m) na kelery a tresky skvělé boje, hlavičky torpédového tvaru a gumy ZOOM v červené a modré barvě občas malý pilkřík cca 20-40g kvalitní naviják se šňůrou a návazcový vlasec

– vláčák na břeh na makrely delší cca 3m návazce makreláky a koncová zátěž nebo pilkřík při záběru více jak  dvou kusů naráz celkem pěknej mazec 🙂 stejný naviják se šňůrou

– pilkrování z lodi pilkry od 250-750g osvědčené stříbrné barvy návazce ze silonu 0,8 – 1 mm a papriky v červené barvě nejlépe s el mulťákem:) kvalitní kroužky a háčky

jinak co nebudete mít s sebou u Ďedy je ke koupi za české ceny. Pruty, mulťáky a oblečení půjčuje také, nejeden kolega toho využil:)

koukni do diskuzí o Bakkanu tam je snad úplně vše

pokud budeš mít zájem napiš mi SZ pošlu ti klidně plán cesty a soupis věcí s sebou co se za léta ustálil v naší partě

Petr

hadarak 
    Účastník
    (7 odpovědí)
    byl(a) online před 6 měsíců

No super.Přesně v tomhle termínu,jedeme taky.

Carapetr 
    Účastník
    (3 odpovědí)
    byl(a) online před 7 měsíců

Diky.

Carapetr 
    Účastník
    (3 odpovědí)

Jedete trajektem nebo prez mosty?

hadarak 
    Účastník
    (7 odpovědí)

Určitě přes mosty

zdeneko 
    Účastník
    (426 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Myslíš mosty z Dánska do Švédska?

hadarak 
    Účastník
    (7 odpovědí)

Ano.Most a tunel.Trajektem nejedeme

Carapetr 
    Účastník
    (3 odpovědí)

Tak to jedem stejně.Vyražime z Roudnice nad labem,

honzak honzak 
    Účastník
    (2491 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Bakkan je má srdeční záležitost. Jezdím tam pravidelně v létě krz děti a úplná pecka. Polaci jak noha a makrel habakuk. Tento rok musím prý chytit halibuta říkají děti, tak ho budu muset chytit 😂😂😂😂 Je fakt co mi chybí má Děda v krámku nebo u sebe na ubytku.

• Tato odpověď byla upravena před 9 měsíců, 1 týden uživatelem honzak honzak.
     hadarak 
    Účastník
    (7 odpovědí)

Vyrážíme z Usti nad Orlicí.Cca v 5hodin ráno.Kdyby jste se chtěli z kontaktovat,tak napiš do zprávy.Bylo by dobré o sobě vědět na cestě,kdyby někdo něco potřeboval.

Candat - Rosťa Candat – Rosťa 
    Účastník
    (140 odpovědí)
    byl(a) online před 12 dny

Bakkan je má srdeční záležitost. Jezdím tam pravidelně v létě krz děti a úplná pecka. Polaci jak noha a makrel habakuk. Tento rok musím prý chytit halibuta říkají děti, tak ho budu muset chytit 😂😂😂😂 Je fakt co mi chybí má Děda v krámku nebo u sebe na ubytku.

Honzo, jaký máte letos termín?

honzak honzak 
    Účastník
    (2491 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Srpen

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 17 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Poprvé Norsko – Bakkan

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Soroya » Březen 2018

Anketa