Nápověda Naše další projekty:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

Zvolené téma obsahuje celkem 582 odpovědí. Do diskuze (143 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Duke Duke a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 3 týdnů.

Prohlížíte 15 příspěvků - 556 z 570 (z 583 celkově)
  • Autor
     lump 
    Účastník
    (18 odpovědí)
    byl(a) online před 24 dny

Ahoj, nevíte někdo o nějakých zpřísněných kontrolách na letištích v Norsku i u nás? Donesly se mi zprávy o problémech s přepravou ryb a problémy s přepravou baterií k navijákům. Za měsíc odlétáme a nerad bych měl nějaké zbytečné problémy. Dík za každou odpověď.

otapa 
    Účastník
    (228 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

Hele Sime , ti Tvoji pstroužci mě docela vytáčí -:)) kde to roste ?? Nádhera a gratuluji !!

Taky jednoho přidám , je to fotka stará 3 týdny.

Ota

Heiko 
    Účastník
    (6 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Ahoj, muzete mi prosim doporucit nejaky anglicky eshop pro nakup rybarskeho vybaveni na more(primarne obleky)? diky

Sim Sim 
    Klíčník
    (9153 odpovědí)
    byl(a) online před 2 minuty

Hele Sime , ti Tvoji pstroužci mě docela vytáčí -:)) kde to roste ?? Nádhera a gratuluji !! Taky jednoho přidám , je to fotka stará 3 týdny. Ota

Tito pstruzi jsou z vysočiny, konkrétně řeka Svratka, tam je šance největší. ten tvůj potočák je taky krásnej. Jezdíš na ně každý rok?

koren8308 
    Účastník
    (2 odpovědí)
    byl(a) online před 4 měsíců

Ahoj Norci

7.6.2017 odjíždíme na sever .Místo se jmenuje Lauksleta.Chci se zeptat máte někdo zkušenosti s touto destinací?Nějaké dobré typy a rady?

Děkuji za odpovědi

Tom

Seppl 
    Účastník
    (3 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Byli jsme v Norsku před čtnácti dny,trasaPraha- Oslo-Tromso.V Praze menší problém s el.navijákem v příručním zavazadle ale prošel,měli připomínky k navinuté šňůře.Další cesta bez problémů,zavazadla jdou za váma až na konečnou bez dalšího odbavování.Do Tromso ale s náma nedorazily,Tak jsme pro ně museli druhý den ale bylo nás víc kterým nedorazily.Cesta zpět,noři nedělali s příručním zavazadlem s navijáky žádný problém.Kontrolují zakázané předměty.Tašky na odbavení striktně kontrolují na váhu,max. 20kg,nadváhu penalizují.Jinak při odbavení žádné kontroly.

otapa 
    Účastník
    (228 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

Hele Sime , ti Tvoji pstroužci mě docela vytáčí -:)) kde to roste ?? Nádhera a gratuluji !! Taky jednoho přidám , je to fotka stará 3 týdny. Ota

Tito pstruzi jsou z vysočiny, konkrétně řeka Svratka, tam je šance největší. ten tvůj potočák je taky krásnej. Jezdíš na ně každý rok?

Sime,tady jsem byl poprvé (Irsko) ale jsem rozhodnutý se tam určitě vrátit. Jen zvolím jiný termín ….

JAKABO JAKABO 
    Účastník
    (2651 odpovědí)
    byl(a) online před 17 hodiny

Michal/Sim/ alebo ostatní Norci, máte skúsenosť,ako sa správa el.multík,keď mrzne? Má problém? Nepoužívať ho radšej? Díky za odpovede.

Mareček Mareček 
    Účastník
    (94 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

Ahoj JAKABO ked máš v nom nemrznúcu zmes tak v pohode môžeš.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9153 odpovědí)

Mráz elektrice absolutně nevadí, chytal jsem na Daiwa Tanacom 750 v -7C a fungovalo to na 130m bez problémů.

Pavel Přibyl Pavel Přibyl 
    Účastník
    (55 odpovědí)
    byl(a) online před 12 dny

ahoj, poradíte mi někdo jakou baterii k el. multiplikátoru Shimano Dendou Maru Plays 1000. Koupil sem ho bez baterie a nabíječky….díky za info.

mira.sta mira.sta 
    Účastník
    (1463 odpovědí)
    byl(a) online před 14 hodiny

ahoj, poradíte mi někdo jakou baterii k el. multiplikátoru Shimano Dendou Maru Plays 1000. Koupil sem ho bez baterie a nabíječky….díky za info.

Mám podobnou 18 Ah. Tato je za super cenu. Sice těžší ale nabijim tak obden preventivne, pevné kontakty ne jako na těch menších kde po sezoně jeden upadl a nabíječku emos

https://www.tsbohemia.cz/bezudrzbovy-oloveny-akumulator-12v-18ah_d247006.html?utm_source=google&utm_medium=srovnavac&gclid=Cj0KEQjwo-XIBRCOycL7hsuI_NoBEiQAuS6HtEekD-g1HFIxQLl3j8TPWEDXAuQDYhOHu6HmPlquW-QaAlyM8P8HAQ

http://www.exasoft.cz/emos-nabijecka-autobaterii-6-12v-4a-n1014_d154043.html?gclid=cj0keqjwo-xibrcoycl7hsui_nobeiqaus6hthkmfy2bcy9kxtr500sttqsliixzlqpwz_vh0waf3h8aaolc8p8haq

Účastník
    (55 odpovědí)

Mám podobnou 18 Ah. Tato je za super cenu. Sice těžší ale nabijim tak obden preventivne, pevné kontakty ne jako na těch menších kde po sezoně jeden upadl a nabíječku emos https://www.tsbohemia.cz/bezudrzbovy-oloveny-akumulator-12v-18ah_d247006.html?utm_source=google&utm_medium=srovnavac&gclid=Cj0KEQjwo-XIBRCOycL7hsuI_NoBEiQAuS6HtEekD-g1HFIxQLl3j8TPWEDXAuQDYhOHu6HmPlquW-QaAlyM8P8HAQ http://www.exasoft.cz/emos-nabijecka-autobaterii-6-12v-4a-n1014_d154043.html?gclid=cj0keqjwo-xibrcoycl7hsui_nobeiqaus6hthkmfy2bcy9kxtr500sttqsliixzlqpwz_vh0waf3h8aaolc8p8haq

díky moc za info…Pavel

Sim Sim 
    Klíčník
    (9153 odpovědí)

Tady máš celý elepack, výdrž baterie je 18h lovu. http://www.topfishing.eu/elepack.html

Účastník
    (55 odpovědí)

Tady máš celý elepack, výdrž baterie je 18h lovu. http://www.topfishing.eu/elepack.html

Sime díky za info, koukal sem na něj. Jen u tohoto setu byl napsaný pouze ten větší model (Shimano Dendou Maru 4000), tak sem myslel, že na tento menší je potřeba nějaká jiná baterie.

Prohlížíte 15 příspěvků - 556 z 570 (z 583 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Červen 2017

Soroya » Únor 2017

Soroya » Červen 2016

Anketa