Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,561. až 1,575. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #305240
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Všetko závisí od spôsobu lovu a destinácie.
    V strednom Norsku stačí jemná výbava, na severe pevnejšia.
    Napríklad dole používam šnúru max. 0,17 (20Kg), na severe 0,32 (52Kg).
    U spôsobu lovu je to podobné.
    Lov na mäso, pilker – silnejšia šnúra, vláčka – jemnejšia

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 2 měsíci uživatelem stipko.
    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 2 měsíci uživatelem stipko.
    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 2 měsíci uživatelem stipko.
    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 2 měsíci uživatelem stipko.
    #305245
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    Stipko máš to samej bordel

    #305246
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Vzalo to blbé formátovanie.
    To je tak, keď sa robí viac vecí naraz 🙂

     

    #305257
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Stare bankovky 50 a 500 nok by mely prestat platit ve ctvrtem kvartalu 2018 – presny datum jeste neni dan. 1000 NOK ke konci roku 2019 100 a 200 konci 30.5. 2018 Pak se daji vymenit za poplatek u Norges Bank. https://www.norges-bank.no/Sedler-og-mynter/Ny-seddelserie/

    Dobrý den, nevíte dokdy platí staré bankovky 50, 500 a 1000 NOK ??? Jedeme na Soroyu od 18/9 – 2/10/2019 Děkuji Pavel

     

    18.10 2019

    #313956
    mex
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Víte někdo kolik se asi vejde kilo filet do standardní bedny na úlovky  80 x 40 x 20 cm?

    #313964
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Cca 23kg

    #314063
    mex
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Díky za odpověď,zajímalo mne to kuli limitu.

     

    #314092
    Benjo
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Určite viac

    #314093
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    záleží na tom jestli bude bedna v mrazáku a budeš to do ni ukladat právě vyfiletovane , tak 30-33kg. pokud budeš ukládat do bedny již zmrzle filety tak 23-28kg podle toho jak uhledne balíčky budeš mit.  V prvním případě bacha na to ze ryba zmrznutim nabyde a bedna se ti může vyboulit popřípadě nedovres víno.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem Hyse.
    #314095
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Tatar ….

     

    #314495
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj. Já se ani nedivím, jelikož to co jsem viděl za dvacet let, co do Norska jezdím, nemůže směřovat jinam.  Prostě si za to můžeme sami nedodržování pravidel a zákonů. Já bych kontroly ještě zpřísnil.

    #314659
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Zdravim kolegové, nedá mi to nenapsat,  ačkoli zřejmě budu osočen za barbara co kazí českou pověst v očích norů.

    Po cestě od Tingvolu je před Sunndalsorou tunel 9km max. rychlostí 80km/h. Tunel je po kopci a vjezd je také z kopce. Venku lilo jak blázen a já jel s dodávkou do tunelu. Samozřejmě se to sviňa z kopce rozjelo a já čuměl po barevných sekcích tunelu a navigace ukazovala 80km.( V tunelu samozřejmě rychlost neukazuje, ukazuje trvale jen tu vstupní) Tak jedu a čumím. A najednou uprostřed tunelu sedí jakýsi mužík a nad ním někdo mává červeným světlem. Přijedu blíž a z mužíka se vyklubal polda s radarem a  druhej na mě mával a navedl mě do servisního prostoru v tunelu kde měli schovaný auto. Tak si vystupte a pojďte si sednout do našeho auta. Krve by se ve mě nedořezal. No a pak to už bylo rychlý. Já 92 oni 3400NOK. Dostal jsem ve vší slušnosti bumážku a přání ke šťastné cestě. Poučení je jasné dodržovat a dodržovat. Poldové jsou slušní ale  i kurevsky rafinovaný. Těžko budu říkat že měřit v temném tunelu je skoro hazardování se životy všech zúčastněných.

    P.S. Po 300km za Ottou na E6 na 50km seděl zase mužík s pistolkou a za ním chlapci v úhledných vestičkách schovaní za rohem. Vzhledem k předchozí tunelové zkušenosti jsem jel 48. 🙂

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 7 měsíci uživatelem mikr.
    #314712
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Ty si rychlost zjišťuješ podle navigace ? Nemá náhodou auto vyrobené posledních 30 let povinně funkční rychloměr ? btw. nemají náhodou i dodávky (mimimálně koncernu vw) tempomat? Jinak si z překročení rychlosti nic nedělaj. Já 50 kou ve městě snad jen parkuju..kdyby zákonodárci vážně chtěli abychom jezdili podle předpisů tak nařídí zákonem aby všechny auta měli omezovač a podle značky by nastavovali maximální rychlost..

    #314715
    ctvrteckaj
    Účastník
    (34 odpovědí)

    před pár lety nás taky změřil jeden ležel ve škarpě s puškou za 12km 3000 noku

    #314720
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Na rafičku tachometru koukám samo taky, ale když máš před ksichtem 12 palcový display tak kam se koukneš dřív? Hlavně když jedeš a nepřemýšlíš o rychlosti. A obyčejný tempomat tě z kopce neubrzdí. Ale to je jen takový plkání. Jel jsem rychle a holt tam byli.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,561. až 1,575. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...