Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Plovoucí oblek Graf – případně jiný

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 hlasů) se naposledy zapojil uživatel trojhak trojhak a poslední změna proběhla před 7 měsíců, 1 týden.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #290521
   Luboš LUCIUS 
  Účastník
  (130 odpovědí)
  byl(a) online před 2 měsíců

  Ahoj , rozhlížím se po novém plovoucím dvoudílném obleku  – starý již dosloužil  – a zaujal mne Graff – máte někdo s ním zkušenosti – jak jej hodnotíte oproti ostatním  ( Fladen Maxximus, Daiwa, Imax,Westin W4,Sundridge Crossflow Extreme  či Penn  a jiné )  ?

  Případně kterému z uvedených a proč  by jste dali přednost  – kvalita , pohodlí, pohyblivost v něm  a  prodyšnost .

  Záměrně neuvádím Ursuit – zkoušel jsem jej , ale nevyhovuje mi .

  #290541
  Sim Sim 
  Klíčník
  (9465 odpovědí)
  byl(a) online před 2 dny

  Plovoucí oblek Graff patří k současné špičce. Je ušitý z kvalitních materiálů, má pohodlný střih v sedu. Používám ho u nás na dírkách, pokud je -10C, tak se musíš pod něj více oblíct, protože nemá takové izolační schopnosti jako Sundridge. Jeho koupí určitě nešlápneš vedle. Jeho nespornou výhodou je, že se dá nosit k vodě i u nás a nevypadáš v něm jako exot ze ZOO.

  #290543
   ldave 
  Účastník
  (5 odpovědí)
  byl(a) online před 2 dny

  Mohu jen, doporučit. Se vším co píše Sim souhlasím. Oblek jsem kupoval před dvěma lety. Hlavním důvodem bylo použití obleku i tady v Čechách v zimním období. Je velmi chytře vymyšlen (např. pogumované kolena, zadní část:)). Tak že člověk není mokrý, když sedí nebo klečí v lodi. Má spoustu kapes. Je pohodlný. Člověk se necítí jak v pytli.

  #290544
  Navarchus Navarchus 
  Účastník
  (584 odpovědí)
  byl(a) online před 7 dny

  Ahoj , rozhlížím se po novém plovoucím dvoudílném obleku – starý již dosloužil – a zaujal mne Graff – máte někdo s ním zkušenosti – jak jej hodnotíte oproti ostatním ( Fladen Maxximus, Daiwa, Imax,Westin W4,Sundridge Crossflow Extreme či Penn a jiné ) ? Případně kterému z uvedených a proč by jste dali přednost – kvalita , pohodlí, pohyblivost v něm a prodyšnost . Záměrně neuvádím Ursuit – zkoušel jsem jej , ale nevyhovuje mi .

  Za mne pokud mohu zhodnotit PENN, jeden z nejlépe a kvalitně ušitých, tepelně výborný, odolnost výborná, čtyři roky bez impregnace, bez problémů. Velká nevýhoda je, že je dost těžký,  Cena cca 5500-6000Kč. Nyní mam třetím rokem Sundridge,   ve stejné cenové relaci, velmi lehký, dobře se v něm pohybuje, což oceňuji nejvíce. Tepelně a ušitím byl PENN  o dost lepší.  Švy na Sundridge nejsou zrovna rovné, občas někde kouká nit, ale drží.  Toť můj názor, jiné obleky jsem neměl možnost vyzkoušet.

   

   

  #290549
  Pribas Pribas 
  Účastník
  (12 odpovědí)
  byl(a) online před 7 měsíců

  Plovouci oblek Graff mam 2 sezony a naprosta spokojenost, clovek se v nem citi, jako by mel bezne obleceni na zimu, dobre padne a je takovej „mekouckej“. Sundridge nebo Fladen je takovej prkennej, ale treba je to jen o zvyku, ja jsem spokojeny s Graffem, jen je tam vyssi cena. Take nemel to, ze je plovouci, homologovane (pokud se za ty dva roky neco nezmenilo), takze by mel clovek jeste pouzivat na mori plovouci vestu. :o))

  #291022
  trojhak trojhak 
  Účastník
  (100 odpovědí)
  byl(a) online před 4 dny

  Mám Sundridge Extreme a zažil jsem i kontrolu pobřežní hlídky. Plovoucí vestu jsem neměl a nebyl jedinný problem. Kapitám si dýchnul a potom pokračovali dál. Nevím zda má certifikát, ale na kapse je vyšité logo EU – CE

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Plovoucí oblek Graf – případně jiný

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa

Využíváte slevové akce?

(42)
(106)
(36)

Nahrávání ... Nahrávání ...