Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Outdoor kamera do Norska

  • Toto téma obsahuje celkem 31 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JanS a poslední změna proběhla před 3 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 32)
  • Autor
    Příspěvky
  • #308223
    MIKES
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Rád bych se zeptal na Vaše zkušenosti s video kamerami pro natáčení videa na moři-ne pod vodou.Děkuji za pozitivní názory.

    #308225
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj naprosto super věc. Mám sj4ooo a natáčí i krásně pod vodou. Používám jí i v Chorvatsku a super.

    #308231
    MIKES
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Děkuji za názor,jak bylo v zadání nechci natáčet pod vodou,hledám spolehlivou kameru,která zvládne natáčet bez problému na vlnách a v pohybu stačí bohatě v rozlišení HD

    #308241
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    No to pod vodou jsem psal jako bonus. Jinak kamera funguje skvěle a dá se kamkoliv přidělat a nevadí jí déšť ani vlny. Obraz krásný.

    #308243
    Libor.
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Jo to SJ není špatný jak na lodi tak pod ní.Koupil jsem na AliExpressu uchycení a vyzkouším to za 9 dnů v Norsku.Snad to uchycení klapne.

    #308244
    Marfius
    Účastník
    (64 odpovědí)

    vyzkousel em snad vsechny druhy ale ted musim rict ze go pro 7 je asi top , kdyz je moc slunicka je lepsi dat filtr na cocku a kdyz nahravas deni na lodi majikrasny drzaky a kdyz chces boj s rybou tak drzka bud na prut nebo na hlavu nebo na hrudnik

    #308256
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Veškeré příslušenství se dá koupit na aliexpresu, jen záleží kolik chceš investovat. Určitě je Goupro lepší co se týče možností a funkčnosti, ale i Sj je celkem slušný stroj za pár peněz.

    #308302
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Kamer je dneska přehršel. Ruku na srdce. Kdo z Vás má kameru co natáčí v 4K a kdo natáčí v 4K a kdo to 4K video pak někomu pouští? Kderej váš příbuznej pozná rozdíl mezi 4K, 1080i, 720p ? Aspoň ty moje domácí ženské to vůbec nepoznají. Takže se v Norsku dá klidně natáčet i na mobil a komu to pak budeš stejně ukazovat ? Mám SJ kameru na 4K v ní mám kartu 32GB na 4K videa. (Ono totiž spousta karet nezvládá tak rychlý datový tok na ukládání aby se na ní dalo 4K video natáčet) ale stejně natáčím v 720p protože to jsou záběry jen pro mě…btw..když už video za kamery 4K…kdo z vás má 4K televizi doma…????

    #308334
    dolis
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Prosím,překlad k tomuto článku.Dík Dolis😎

    #308381
    MIKES
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Souhlasím s kolegou,že bohatě stačí HD 1080i ,co se týče nasazování filtru,tak to taky není moc  žádoucí,ono co si budeme povídat,než to uděláš,tak je kouzlo okamžiku v pánu a jak všichni víme,tak se počasí na moři mění neustále a rychle. Vše ostatní jen odvede pozornost od toho hlavního a to je právě ten daný moment,který chceme zaznamenat.

    #308408
    Valhalla
    Účastník
    (56 odpovědí)

    Nemůžu s Váma souhlasit. Pokrok je potřeba. Dnes za minimum považuji FullHD (1080p) co je ještě koukatelné na TV s úhlopříčkou 50″ a více. 4k ideálně s HDR je dnešní standart a 8k je už za rohem. Chápu, že většina popuplace má HD Ready (720p) a FullHD (1080p) TV, ale to neznamená, že doba nejde kupředu a je potřeba se přizpůsonit. A tím nemyslím TV s DBVT2 a s pseudo 4K HDR 19.999Kč. Každému co se mu líbí, ale já osobně už na cokoliv pod 1080p koukat nechci, protože mě z toho krvácí oči.

    To co předvání kamery jako GoPro HERO7, nebo DJI OSMO se nemůže číňan typu SJ Cam, Niceboy, Lamax atd. hrabat. Za kvalitu se platí a u audia/videa to platí dvojnásob.

    #308413
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Máme doma ohnutou tv UHD 4K, vyzkoušeno 2160p v 60 a manželka rozdíl mezi seriálem v televizi nevidí…holce je to ukradené, posouchá jen hudbu o očku a na filmy se dívá v mobilu…a to mám doma zvuk THX a manželka jen konstatuje, že je to moc nahlas a nebo že to neslyší…tak proč bych natáčel videa v 4k nebo dokonce 8k…? Pro koho ?

    #308415
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Máme doma ohnutou tv UHD 4K, vyzkoušeno 2160p v 60 a manželka rozdíl mezi seriálem v televizi nevidí…holce je to ukradené, posouchá jen hudbu o očku a na filmy se dívá v mobilu…a to mám doma zvuk THX a manželka jen konstatuje, že je to moc nahlas a nebo že to neslyší…tak proč bych natáčel videa v 4k nebo dokonce 8k…? Pro koho ?

    a tohle sis pustil ve 4K?

    #308416
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    jo ale mám i filmy v 4K

    #308444
    storm
    Účastník
    (104 odpovědí)

    Máme doma ohnutou tv UHD 4K, vyzkoušeno 2160p v 60 a manželka rozdíl mezi seriálem v televizi nevidí…holce je to ukradené, posouchá jen hudbu o očku a na filmy se dívá v mobilu…a to mám doma zvuk THX a manželka jen konstatuje, že je to moc nahlas a nebo že to neslyší…tak proč bych natáčel videa v 4k nebo dokonce 8k…? Pro koho ?

    Rozdíl mezi klasickym TV vysilanim v ne HD rozlisení a mezi 2160p musi videt i clovek se zelenym zakalem. Taky se priklanim k nazoru, ze UHD 4k ma smysl. Nicmene vam neberu, ze si pro sebe tocite videa v 720p.

    A ted me napadlo ve fotaku, at uz v mobilu, nebo v klasickym si taky nastavujete nizke rozliseni fotek, kdyz si fotite jen tak pro sebe? 🙂

    Prostě mě to nedává smysl, to je jako si koupit Porshe a nastavit omezovac rychlosti na 70km/h. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 32)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Outdoor kamera do Norska

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...