Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel colfik a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #316471
    colfik
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Čaute norkové,

    Po dlouhé době budu měnit oblek a tak bych Vás chtěl poprosit o zkušenosti s aktuálními modely na trhu. Při procházení webu jsem vytipoval 2 varianty.

    1.) Sundridge Crosflow Extreme

    2.) Imax Atlantic Race nebo CoastFloat.

    Většina naší osádky pořídila Imaxy a jsou spokojeni. Sice je to méně ohebné, ale do špatného počasí nenahraditelné.

    Snad nebudu s obdobným dotazem sám. Uvítám každou zkušenost.

    Díky.

    Ivoš

    #316487
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Nejsem přímo odborník ale, ten druhý imax, tebou vybraný typ je vyráběný pro závodní jachting spíš jako nepromokavý a nepofouknutelný svrchní oblek. Pro bezpečí se počítá že má přes něj ještě nafukovací záchrannou vestu s úvazkem..například tuhle https://www.decathlon.cz/lj-150-n-air-uvazek-dosp-id_8361992.html (tahle je levný typ z dekáče). Bude to bezva na pohodlí lovu ale jak spadneš do vody tak nepoplaveš. Myslím tím tento oblek http://kayak-fishing.cz/index.php?id_product=56014&controller=product

    #316489
    Heinz
    Účastník
    (111 odpovědí)

    Původně jsem měl před osmi roky Sundridge seafox, ten dosloužil, tak jsem si pořídil Abbu Garcia. To byl přešlap, po 2 letech jsem ho prodal a koupil Sundridge Extreme a jsem maximálně spokojený. Krásně teplý a prodyšný. Dobrá kombinace barev, není na tom vidět stopy krve. Ten ti doporučuji. Pokud tě ještě něco zajímá, ptej se. Mám ho dva roky a příští rok s ním jedu třetí sezónu.

     

     

    #316490
    tomas85
    Účastník
    (11 odpovědí)

    Pořídil jsem Imax Atlantic Race floatation suit a je skvělý. Lehký, nepromokl a celkově komfortní na lodi. Za mě ho mohu 100% doporučit.

    #316506
    colfik
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Vidím, že dobré reference se najdou na oba 🙂 díky za ně.  Najde se někdo, kdo měl možnost vyzkoušet oba nebo je aspoň porovnat?

    #317507
    Hucho
    Účastník
    (58 odpovědí)

    Dnes mi doručili tento oblek https://www.topfishing.eu/imax-atlantic-race-floatation-suit.html jsem nadšen provedením a kvalitou zpracování. Předtím jsem měl Abbu Garcia a toto je velký skok. Chtěl jsem něco opravdu dobrého, do Norska jezdím 2x ročně a klepat kosu někde promoklý nemám zájem. Sleva 20% mě velmi potešila.

    #317525
    colfik
    Účastník
    (50 odpovědí)

    To rád slyším! Taky jsem objednal a čekám na něj. Jen mám zkušenosti z jiných IMAXu, co jsem vyzkoušel, že velikost je o něco málo větší než u jiných výrobců. Daiwu mám XL a tento jsem objednal Lko. Snad bude sedět 🙂

    #317528
    Vendys
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Ahoj colfik, dej pak vědět, jak je to s velikostí, taky mám standardně XL a chci tento oblek,tak jestli vzít L nebo XL ? Díky moc

    #317529
    colfik
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Na nic nečekej a objednávej se slevou 🙂 jestli nemáš někde dobrého známého, levněji to v ČR neseženeš. Tady je do dnes 20% sleva. Určitě ti rádi velikost vymění, kdyby náhodou neseděla.

    #317531
    Hucho
    Účastník
    (58 odpovědí)

    Teď mě ho přivezl dopravce. Netrpělivě jsem do něj hupsl a sedí mi báječně. Bral jsem XL mám 183cm a 99kg je mi přesně! Už se těším do Norska, to bude teplíčko až si do něj naprdím. 🙂

    #317538
    Vendys
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Přívezl ti ho teď nebo 13. 11. Trochu divný ne ?

    #317539
    Libor.
    Účastník
    (30 odpovědí)

    XL je do 85kg. Ty máš 99 kg tak nevím jestli to ne vyjde úplně stejně jako tenhle model https://www.pracovniochrana.cz/nepromokavy-plast-neptun-1?gclid=EAIaIQobChMI-tvsquXs5QIVg7TtCh0yMgwqEAQYAiABEgIQrPD_BwE

    #317541
    romaskanu
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Tento oblek jsem si koupil před dvěma lety. Úplně supr. Objednal jsem si ho na ebay za supr cenu(necelych 6 000) Velikost XL a byl mi hrozně velký (Tak jsem ho nechal kamarádovi) a objednal jsem si velikost L a ta mi sedí úplně perfekt. Moje váha 93 kg a výška 178 cm.

     

     

    #317579
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdravím.

    Šel bych do Sundridge Extreme.

    Mám model Sudridge Crossflow a naprostá spokojenost.

    Až ho budu měnit tak na 100 procent jdu do  Sundridge Extreme.

     

     

    #317581
    colfik
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Ahojte, oblek dorazil. Při mých 185cm/94kg sedí velikost L ideálně. Nejvíc mě na první pohled zaujalo asi hodně vypolstrované sezení (oblast pod zadkem). Více uvidíme v červnu na Loppě.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...