Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Nové vývozní kvóty 2018

Zvolené téma obsahuje celkem 109 odpovědí. Do diskuze (41 hlasů) se naposledy zapojil uživatel ZM ZM a poslední změna proběhla před 1 den, 11 hodiny.

Prohlížíte 5 příspěvků - 106 z 110 (z 110 celkově)
  • Autor
     Zbony 
    Účastník
    (23 odpovědí)
    byl(a) online před 14 hodiny

Ahoj Norci,

Hasfjord je jiz registrovany, bohuzel se to zatim nepromitlo do oficialnich zverejnenych seznamu, ale registrovan je a vse bezi v poradku.

ajca1 
    Účastník
    (6 odpovědí)
    byl(a) online před 4 hodiny

díky Josef zpráva mně potěšila

ZAPA 
    Účastník
    (240 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Dobrý den kolegové, Dovoluji si přidat jednu informaci. Byl jsem dotazován ohledně lokality která se jmenuje. ZAPA DA, a je uvedena v seznamu registrovaných provozovatelů. S touto lokalitou nemám nic společného. Opravdu netuším proč se tak jmenují, ani nemohu nikomu sjednat žádné kontakty. Patří to nějaké polské společnosti, najdete je na, http://rotsundseafishing.com  .  Lokalita vypadá dobře,  Zaujali mě lodě které jsou rozhodně to lepší co můžete najít.

Ještě si dovolím poznámku k tématu. Nevím jaký to má vliv na ochranu ryb ale takto udělaný seznam je jedinečný přehled lokalit na jednom místě. Každý kdo hledá kam na ryby by to měl určitě využít.

janka janka 
    Účastník
    (2079 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

Dalsi prohlaseni, ktere ale zatim nic noveho nerika. Jen, ze se na vsem pracuje 🙂

https://www.fiskeridir.no/Fritidsfiske/Nyheter/2018/Turistfiskesesong-med-nytt-regelverk

ZM ZM 
    Účastník
    (1016 odpovědí)
    byl(a) online před 6 hodiny
Prohlížíte 5 příspěvků - 106 z 110 (z 110 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Nové vývozní kvóty 2018

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2017

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Anketa