Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Nové vývozní kvóty 2018

Zvolené téma obsahuje celkem 171 odpovědí. Do diskuze (59 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Cesar Cesar a poslední změna proběhla před 3 týdnů.

Prohlížíte 15 příspěvků - 91 z 105 (z 172 celkově)
  • Autor
    janka janka 
    Účastník
    (2145 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Vojtko:

to, vis, musim si davat pozor …  jestli pujde Egil sedet za ta kila ryb, ktera propasuji nasi hoste, musi nekdo drzet v campu straz!! 🙂 🙂 🙂

Pro ostatni –   VTIP!!!   Egil nezodpovida za vase pasovane ryby nad limit!! Jak pisu vyse, majitel  je povinen vas pouze informovat o predpisech!!

janka janka 
    Účastník
    (2145 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Nové informace k novému vývoznímu limitu:

http://www.rybolov-cestovani-norsko.cz/Aktuality.html

Další informace o způsobu hlášení budou následovat…

janka janka 
    Účastník
    (2145 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Dalsi informace k provadeni zakona. Tyto jsou ted dulezite pro ty, co cestuji leden, mozna jeste unor.

Novy app na hlaseni ulovku neni hotov, proto je nutne nahlasit sve ulovky pronajimateli a mit pri vyvozu ze zeme potvrzeni o ulovku.

https://www.fiskeridir.no/Fritidsfiske/Nyheter/2017/Krav-til-dokumentasjon-ved-utfoersel-av-fisk-for-turistfiskere

chata 
    Účastník
    (22 odpovědí)
    byl(a) online před 7 měsíců

Dobrý den, měl by jsem takový rozšiřující dotaz. Mají norští pronajímatelé, nějaké povinné pojištění? Mám na mysli něco podobného jako je tady u nás pojištění proti úpadku?

Sim Sim 
    Klíčník
    (9554 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Ne, pronajímatelé chat a lodí žádné povinné pojištění nemají. Nejsou CK, ale majitelé nemovitostí. Pokud vezmou velké úvěry a nebudou splácet, tak zkrachují stejně jako u nás. Tyto případy jsou však výjmečné.

honzak honzak 
    Účastník
    (2487 odpovědí)
    byl(a) online před 8 hodiny

Ne, pronajímatelé chat a lodí žádné povinné pojištění nemají. Nejsou CK, ale majitelé nemovitostí. Pokud vezmou velké úvěry a nebudou splácet, tak zkrachují stejně jako u nás. Tyto případy jsou však výjmečné.

Nechce se mi věřit, že nemají svůj pronajmutý majetek pojištěný. I u nás je každá společnost pojištěná, majetek a odpovědnost je základ.

Sim Sim 
    Klíčník
    (9554 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Ty myslíš běžný pojištění. Ale nemáš pojištění proti úpadku, když zkrachuješ tak ti pojišťovna nedá nic.

chata 
    Účastník
    (22 odpovědí)
    byl(a) online před 7 měsíců

To tedy znamená, že si kupuji od nora i když mě to zprostředkuje český prodejce? Mě sice taková praxe netrápí, pronajímám si na přímo. Jen mě trochu překvapuje, že v zemi kde je regulováno vše a každý rok se to zpřísňuje, není povinné nějaké odpovědnostní pojištění oproti klientům.

janka janka 
    Účastník
    (2145 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Byly zverejneny seznamy registrovanych pronajimatelu.

Pokud tam toho sveho nenajdete, jeste nepanikarte, seznam se stale doplnuje.

https://www.fiskeridir.no/Fritidsfiske/Turistfiske-i-Norge/Registrerte-turistfiskebedrifter

Duke Duke 
    Klíčník
    (1230 odpovědí)
    byl(a) online před 17 hodiny

Děkuji paní janko za odkaz. Doplnil jsem článek Vývozní kvóty 2018 o tento odkaz na vyhledávání registrovaných kempů/pronajimatelů.

V seznamu již jsou k nalezení všechny naše lokality v Norsku.

ajca1 
    Účastník
    (13 odpovědí)
    byl(a) online před 3 měsíců

Duke je tam i Hasfjord?

janka janka 
    Účastník
    (2145 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

At se tady nemusite ptat

pro ty, co nevi kde klikat, tady je seznam povinne registrovanych

https://tableau.fiskeridir.no/t/Internet/views/Turistfiskevirksomheter-obligatorisk/Oversiktturistfiskevirksomheter?%3Aembed=y&%3AshowShareOptions=no&%3Adisplay_count=no&%3AshowVizHome=no

a tady dobrovolne registrovanych

https://tableau.fiskeridir.no/t/Internet/views/Turistfiskevirksomheter-frivillig/Oversiktturistfiskevirksomheter?:embed=y&:showShareOptions=true&:display_count=no&:showVizHome=no%20

hledejte

stipko stipko 
    Účastník
    (760 odpovědí)
    byl(a) online před 7 hodiny

Nieje ich tam nejak málo?

janka janka 
    Účastník
    (2145 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Zacatkem roku jich bylo 270, ted je jich uz vic. Takze pokud od ted navstivite kazdy rok 3 registrovana mista, mate jeste 100 roku co delat 🙂 🙂

stipko stipko 
    Účastník
    (760 odpovědí)
    byl(a) online před 7 hodiny

Skôr mi ide o toho nášho 🙂
    Koncom roka sľuboval ale stále ho tam nevidím.
    Tak si myslím, že ten najväčší nával bude tesne pred sezónou.
    Ešte mu dám pár dní čas 🙂

Prohlížíte 15 příspěvků - 91 z 105 (z 172 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Nové vývozní kvóty 2018

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa