Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,666. až 1,680. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #105724
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😉

    #105725
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😯

    #105727
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Toto vše je kvalitní fluo. Vše + další mraky věcí na mňouky…..hadičky, gumové i plastové korále, desítky druhů velkých háků,převleky přez vyvázání háčků proti předření, mníková olova a desítky vychytávek zakoupíte v lepší……mníkové prodejně. Třeba ZERP:-D:-D:-D:-D

    #105728
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    I tento platýz fa. CORMORAN nádherné svítí…….:-D

    #105745
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    otta napsal:

    to vapno 1:Ještě k tomu chemickému světlu,vyštrachal jsem tu hadičku,prodávaj to jako metráž,je na ní vytištěno–floraworld-6X1,5mm,na to světlo je akorát-na obrázku je ukázka možného použití.

    ……..

    to otta – bezvadný, takhle nějak jsem si to představoval, ta originál hadička ze sady je moc úzká. Asi by vyhověla i trubička na vzduchování pro akvárka.

    Dík.

    #109434
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Tak jsem vypral gumy a dnes na sluníčku krásně dozrají a za patnáct dnů se budou máchat v moři:-)

    Hlavy jsou na sušáku v základu a zítra se do nich pustím.

    #109437
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Harty napsal:

    Tak jsem vypral gumy a dnes na sluníčku krásně dozrají a za patnáct dnů se budou máchat v moři

    Hlavy jsou na sušáku v základu a zítra se do nich pustím.

    Harty a ty jedeš do Norska na půl roku? :-P:-P:-P:-P

    #109447
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Snažím se nic nepodcenit a připravit se na všechno.Raději mám něco na víc než aby něco chybělo- to bych nepřežil.8-)

    #109448
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Harty napsal:

    Snažím se nic nepodcenit a připravit se na všechno.Raději mám něco na víc než aby něco chybělo- to bych nepřežil.

    Já si musel do tebe trochu rýpnout. Vždyť víš, že tvojí práci obdivuju. A samozřejmě všech ostatních, kteří zde prezentují svoje výtvory. :-P:-P:-P:-P

    #109449
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Tak ty gumy zrovna já nedělám ale hlavy dodělávám já. Dnes jsem ještě dělal podsedák a dal jsem tam hned dvě nášivky ze srazu RN.To aby měl Zerp radost.Doufám že tím někoho nenaštvu.;-)

    #109640
    Nerez
    Člen
    (25 odpovědí)

    Zdravím kolegy,

    známý mi do Norska doporučuje na přívlač pilkříky HALCO a WILLIAMSON, ještě jsem o těchto typech nic neslyšel, ani jsem je neviděl.Máte s nimi někdo nějakou zkušenost?

    #109642
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Harty se mi líbí a jsem stejného názoru, raději víc, co kdyby.:-D:-P:-D

    #125027
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Kluci, nevíte kde sehnat tuto gumu? Menší je ,ale s touto větší jsem se dlouho nesetkal.

    #125040
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    meky napsal:

    Kluci, nevíte kde sehnat tuto gumu? Menší je ,ale s touto větší jsem se dlouho nesetkal.

    Jestli se nepletu , tak by to měl být Berkley Riple Shad , běžná guma a v ČR k sehnání .

    #125238
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    kikibut-dík,je to ona. Berkley ripper pulse schad.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,666. až 1,680. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...